tak jak Messi był spokojny całą młodość - cichy, skromny chłopak - tak teraz tatuaże, farbowane włosy WTF?! kryzys wieku średniego chyba :D
Zarejestrowany od: 543 dni
Ilość komentarzy: 199
Oceny: +29
18.09.2016 / 13:30:19
nie kryzys wieku średniego, tylko mocno przeżywał te sprawy podatkowe i porażki w kadrze
Oceny: +8643
FC Baník Ostrava Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Inter Mediolan Górnik Zabrze GKS Katowice Polska

18.09.2016 / 07:12:48
znajdź sobie profil Dariusza Żmudzkiego na youtube :)
Adamol19
Zarejestrowany od: 479 dni
Ilość komentarzy: 14
Oceny: +154
Benfica Lizbona
18.09.2016 / 00:01:05
Dlaczego cała drużyna Barcelony przeszła do Play?
17.09.2016 / 19:27:25
Wydaje mi się, że messi ma taki talent, że pogra jeszcze długo na takim poziomie.
huebonafident
Zarejestrowany od: 303 dni
Ilość komentarzy: 223
Oceny: +2008
Arsenal Londyn Chelsea Londyn West Ham United Olympique Lyon PSG Olympique Marsylia Bayern Monachium Borussia Dortmund Hamburger SV AC Milan
17.09.2016 / 18:27:09
Powoli do przodu Barca, Messi king kropka
Andrzej_I.
17.09.2016 / 18:08:30
To jak kolejni obrońcy Leganes kładli się na murawie nie wiedząc gdzie mają w ogóle biec kiedy MSN szło z kontrami - jak z francuskiej komedii, szkoda że jeszcze nie goniły ich zakonnice w Citroenie.
leniwiec
Zarejestrowany od: 269 dni
Ilość komentarzy: 1975
Oceny: +6944
Manchester United Tottenham Hotspur Real Madryt
17.09.2016 / 22:35:45
Żandarm Louis de Funes to był gość. Przypomniałeś mi chłopie. Dzięki ;)
Andrzej_I.
17.09.2016 / 18:02:27
Rafinha się dostosował do trójki Harlem Globetrotters w ataku Barcy. To co Messi zrobił przy drugiej i trzeciej bramce - nawet komentator się zaczął śmiać.
No ale teraz śmiechy trzeba odłożyć na bok bo z Atletico to już nie będzie miejsca i czasu na robienie sobie żartów na boisku jak w dwóch ostatnich meczach.
Fanlive
Zarejestrowany od: 1257 dni
Ilość komentarzy: 253
Oceny: +2619
Liverpool FC FC Barcelona
17.09.2016 / 16:56:09
MSN jak zwykle niezawodne.Najlepsze jest to ,że Ci piłkarze graja zespołowo i ciągle siebie szukają , np przy bramce Neymara ,Suarez mógł strzelać bo miał 100% sytuacje , ale wolał podać taka gra mi się właśnie podoba. Drużyna >a dopiero potem dorobek bramkowy
John_Cena
Zarejestrowany od: 433 dni
Ilość komentarzy: 2018
Oceny: +11733
17.09.2016 / 16:25:23
No i brawo wszystko wraca na właściwe tory po wpadce z Alaves.12 bramek w 2 meczach trio MSN się rozkręciło na dobre.
17.09.2016 / 16:06:09
W ofensywie spacerek zgodnie z oczekiwaniami. Na tyłach już gorzej. Na szczęście obrony to tylko Leganes.
leniwiec
17.09.2016 / 16:03:38
W 4:32 Suarez brzydko popchnął rywala, później nadepnął na kolejnego. To mi się nie podobało, trochę chamsko. Mimo to dobrze napędzał akcje Blaugrany, jest w gazie. Tak jak pozostali napastnicy. Przyjemnie ogląda się to zgranie Barcelony. Gratuluję wyniku i powodzenia w kolejnych meczach Panowie.
2016:
Messi - 43 gole, 28 asyst, 5 strzelonych karnych, 2 nietrafione.
Ronaldo - 34 gole, 11 asyst, 2 strzelone karne, 4 nietrafione.

Ale przecież Messi nie strzela karnych. Złota Piłka dla Ronaldo za mistrzostwo Portugalii i króla strzelców Ligi Mistrzów dzięki fazie grupowej z 2015 roku.
Wielki_Czu
Zarejestrowany od: 944 dni
Ilość komentarzy: 2
Oceny: +15
Arsenal Londyn Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Inter Mediolan Lech Poznań Polonia Warszawa FC Barcelona Lechia Gdańsk
17.09.2016 / 17:39:50
Dokładnie, piękna statystyka i pokaz tego kto jest aktualnie najlepszym piłkarzem w galaktyce.
Fives
Zarejestrowany od: 1244 dni
Ilość komentarzy: 4864
Oceny: +28381
Hull City Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Stomil Olsztyn
17.09.2016 / 15:19:04
Świetny mecz Barcelony, przyjemnie się oglądało ich grę, chociaż w pierwszej połowie mimo 3 bramek, dali sobie często wchodzić w pole karne.
17.09.2016 / 15:08:47
Brawo Barcelona wygrali w świetnym stylu za takie zwycięstwa kocham Blaugrane.Neymar w Świetnej formie oby utrzymał taką forme do końca sezonu.Wspaniała gra w ofensywie ciężko powiedzieć kto grał najlepiej z tria MNS jeszcze raz brawo Barca.

TejStejen - puszczak robi masę baboli
Pikej - paniusiek, kozak w necie słabeusz na boisku, elegancik, drewniak, łowca samobóji
Marszczerano - ulubieniec Szpaka, łowca samobóji
Buskets - marny aktorzyna, sędziowie go kochajom, błazen i czereśniak
Gejmar - napuszony pedałek, ze skrajnymi skłonnościami do wywyższania, ego, nurek
Suarez - psychol, gryzoń stanowiący zagrożenie dla każdego piłkarza
Messi - karzełek na sterydach z wielkim fartem, pupilek FIFA
Turan - kebabownik, wróg obuwia wszelkiej marki
Luis Enrike - cienias, farciarz, lubi znęcać się nad słabszymi rywalami do tego zbyt arogancki i pewny siebie.
Oceny: +7389
Tottenham Hotspur Olympique Lyon Inter Mediolan Wisła Kraków Lech Poznań Polska Olimpia Elbląg Termalica Nieciecza
17.09.2016 / 16:00:38
Najśmieszniejsze w tych Twoich żalach jest to, że Busquets nawet nie grał w tym meczu :D
shotek
17.09.2016 / 15:23:58
Nie wiem po co piszesz taki komentarz chyba żeby się tylko ośmieszyć.Widać że cie rodzice szacunku nie nauczyli jak nie lubisz jakiegoś klubu to nie lub tylko nie wyzywaj piłkarzy rzadnego klubu
Real4Ever
Zarejestrowany od: 376 dni
Ilość komentarzy: 162
Oceny: +224
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Napoli Ajax Amsterdam Wisła Kraków Lech Poznań Jagiellonia Białystok Polska Portugalia Real Madryt
17.09.2016 / 15:00:29
Słabe sędziowanie w Hiszpanii, bramka Rafinhi była przepiękna i z tego powodu sędzia powinien jej nie zaliczyć :D piękna gra gratuluje Cules.
Kail25
Zarejestrowany od: 1334 dni
Ilość komentarzy: 919
Oceny: +5733
Arsenal Londyn Real Madryt
17.09.2016 / 15:00:27
Gratulacje dla przeciwnego obozu. Piekna gra.
daniel21061
Zarejestrowany od: 279 dni
Ilość komentarzy: 139
Oceny: +2199
Juventus Turyn FC Barcelona
17.09.2016 / 14:57:35
Leganes chociaż się starało i do końca pokazali 100% zaangażowanie. Legia może się uczyć. MSN nie do zatrzymania.
nedd
Zarejestrowany od: 434 dni
Ilość komentarzy: 232
Oceny: +1847
Polska FC Barcelona
17.09.2016 / 14:57:25
Kolejne zwycięstwo, brawo Barca! I jeśli mają najlepszy atak świata, to dziś momentami obrona była totalnym nieporozumieniem, poczynając od Ter Stegena, który próbował chyba udawać Neuera, ale mu lekko nie wychodziło. Mascherano - szkolne błędy w pierwszej połowie, Umtiti - jeden wielki dramat. Jeśli nie poprawią obrony, to czarno to widzę z mocniejszymi zespołami.
17.09.2016 / 14:51:24
Brawo Barca brawo MSN ale trzeba potrenować grę obronną i radzenie sobie z wysokim pressingiem, z trudniejszym rywalem może nie być tak kolorowo.
Wolfhanter
Zarejestrowany od: 399 dni
Oceny: +815
17.09.2016 / 14:41:22
Nie mam nic do Barcelony w Ataku poezja ale w obronie kryminal. W LM z taka gra nie wygracie pucharu
ZielonYyy
Ilość komentarzy: 4072
Oceny: +27728
Liverpool FC Borussia Dortmund FC Barcelona Raków Częstochowa
17.09.2016 / 14:34:41
Po pierwsze trzeba przede wszystkim pochwalić drużynę Leganes serce i wolę walki mają życzę im spokojne utrzymanie w lidze, bo jak będą grać z takim zaangażowaniem to na luzie powinni się utrzymać.
Kolejny koncert Barcelony gra drużynowa na mega wysokim poziomie. Barcelona będzie mega groźna na wszystkich frontach, gdy w końcu mamy rotację składu by odpoczęli gracze, może dzięki temu nie złapiemy takiej zadyszki jak było to w końcówce tamtego seoznu.
Rafinha co zajebał to nie mam pytań, piękny gol.
17.09.2016 / 14:22:28
Barca ładnie ciśnie. Ten sezon w La Liga zapowiada się bardzo ciekawie.. HALA MADRID!
Kamilos2002_VeB
Ilość komentarzy: 352
Oceny: -8265
Niemcy FC Barcelona
17.09.2016 / 14:47:17
/ -20
JEBAC SREAL TYLKO WIELKA BARCA. VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!
Szejq
Zarejestrowany od: 352 dni
Ilość komentarzy: 91
Oceny: +331
Bayern Monachium Polska FC Barcelona
17.09.2016 / 15:38:45
Kamilos, z tkaim nastawieniem nie zasługujesz na bycie kibicem nawet 3-cio ligowego beniaminka z Wysp Owczych
Real4Ever
Oceny: +224
17.09.2016 / 15:03:00
Skoro nie masz szacunku do Realu to znaczy że nie masz szacunku do Barcelony, więc spytam czemu wyzywasz swój klub ?
Inne gimbusy ci kazały ?
AndrijToJa15
Zarejestrowany od: 698 dni
Ilość komentarzy: 2345
Oceny: +20272
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
17.09.2016 / 14:54:52
Fani Barcelony na tej stronie przepraszają za tego typa, mieć takie niedojebanie to szok
Real4Ever
Oceny: +224
17.09.2016 / 15:06:05
Kibice Realu Madryt wiedzą że są zdrowi psychicznie sympatycy klubu z Camp Nou.
Szejq
Oceny: +331
17.09.2016 / 15:37:31
Miło wiedzieć, że istnieją prawdziwi kibice, a nie tylko marne wyzywajki :) Visca el Barca i HalaMadrid!!!! Dwa najlepsze kluby pod słońcem .
17.09.2016 / 14:30:30
Żebyś wiedział kolego :) VEB !
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Leganés - FC Barcelona 17.09.2016 wynik: 1:5 z dnia 17.09.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.