Nareszcie Arsenal ma kogoś kto umie pie*dolnąć z dystansu
Ilość komentarzy: 4
Oceny: +13
Arsenal Londyn AC Milan Legia Warszawa Polska Zagłębie Sosnowiec Pogoń Siedlce
18.09.2016 / 15:51:31
Kurde, ile karnych już nie wykorzystał Alexis... Karny dla Chile = gol, a w Arsenalu gdy on podchodzi do piłki to drżę o gola. To samo Ozil. Santi powinien być jedynym wykonawcą karnych.
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 222 dni
Ilość komentarzy: 890
Oceny: +7712
Polska
18.09.2016 / 13:23:14
Gratulacje dla Arsenalu. Oni chyba naprawdę lubią czwórki. ;) Piękna bramka Xhaki.
szymek10_94
Zarejestrowany od: 375 dni
Ilość komentarzy: 12
Oceny: +124
Arsenal Londyn
18.09.2016 / 12:58:06
Ja mam wrażenie, że czasami brakuje im jaj. Wygrywają 2:0 i cofają sie do defensywy, zamiast grać dalej swoje i dobić przeciwnika, w dodatku osłabionego, a tak, bramka gospodarzy i nerwówka niepotrzebna. Rozumiem, pewnie chcą jak najmniejszym nakładen sił wygrać, ale niepotrzebnie robili sobie jeszcze problemy.
leniwiec
Zarejestrowany od: 206 dni
Ilość komentarzy: 1607
Oceny: +6585
Manchester United Tottenham Hotspur Real Madryt
18.09.2016 / 12:41:08
Arsenal ma fajny skład, wiele talentów i grają dynamiczną piłkę, która się podoba. Jedyne czego brak w tym składzie, to lider. Nie ma kto ciągnąć drużyny i motywować ich. Dlatego mają problem z presją czasami co ich gubi o dziwo w meczach ze słabszymi. Przydałby się Pires, Vieira czy Bergkamp.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1425 dni
Ilość komentarzy: 7228
Oceny: +38352
Juventus Turyn
18.09.2016 / 11:54:10
No i tak to można grać. Nieźle wypadł ten Iwobi, Walcott nawet też. Wenger może być zadowolony.
17.09.2016 / 18:20:49
No w końcu ktoś odważył się uderzyć z dystansu, a nie ciągle to samo bezskuteczne podawanie wokół pola karnego zakończone w najlepszym wypadku strzałem w łapy bramkarza. Trzeba więcej takich prób bo już nie mogę patrzeć jak kanonierzy się męczą pod bramką rywala. 3 pkt cieszą ale gra dla mnie wcale nie wyglądała tak wesoło jak wynik na to wskazuje. Sedzia jakiś taki trochę stronniczy był i Arsenal jednak ciągle powtarza te same błędy. Wiedziałem, że mimo przewagi Arsenal straci gola gdzieś w drugiej połowie i stało się. Dobrze, że Sanchez szybko strzelił bo już widziałem w głowie remis. Coś mi się wydaje niestety, że znowu będzie sezon bez trofeów.
17.09.2016 / 18:08:23
Oby Wenger w końcu dał pograć więcej Lucasowi,bo po takich zmianach jak dzisiaj (na 5 minut) chłopak się słabo zaaklimatyzuje w PL. :/
afctid
Zarejestrowany od: 1579 dni
Ilość komentarzy: 596
Oceny: +5656
Arsenal Londyn Śląsk Wrocław
17.09.2016 / 18:02:31
Było trochę nerwówki, nie zapominajmy, że Hull grało w drugiej połowie w dziesięciu, a mimo to strzelili bramkę kontaktową. Wenger nie uczy się na błędach. Powinien szybciej zrobić zmiany, przede wszystkim wpuścić Lucasa. Ale ogólnie gra na plus. Gratulacje dla kolegi niżej za zajebistą bramkę ;)
17.09.2016 / 17:58:43
Brawo!Arsenal się rozkręcea.Cieszy świetna gra Alexisa i gol Granita Xhaki.Ale widzimy współprace Kościelnego i Mustafiego ładnie im idzie(mimo straty gola)
17.09.2016 / 18:12:13
Świetna gra Alexisa to trochę na wyrost.
1 gol to przypadek, drugi ok. Mimo wszystko uważam, że Wenger marnuje jego potencjał na 9, powinien grać na skrzydle.