Gratulacje dla Lechii. Ciekawy meczyk to był.
Ilość komentarzy: 67
Oceny: +739
Węgry Irlandia Północna Lech Poznań
18.09.2016 / 19:37:10
Kolejny dobry, jeśli nie bardzo dobry mecz Lecha. Szkoda 3 punktów, ale trudno. Lech jeszcze nałapie punktów grając tak jak dzisiaj, a Lechia pogubi. Grunt, że jest forma w zespole i zaczyna to wyglądać jak granie w piłkę. Lepiej niech na zimę szykują nowego środkowego, bo ten cały Nielsen jest strasznie bezjajeczny, Wilusz wiadomo, a Arajuuri odchodzi zimą. Wiadomo, można rotować Bednarek, Wilusz, Nielsen, ale wtedy lepiej żeby Robak strzelał po 4 bramki na mecz.
Oceny: +7526
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
Oceny: +61
Argentyna Brazylia Arsenal Londyn Liverpool FC Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Hull City Swansea City AFC PSG
18.09.2016 / 21:58:51
Drezyna - na razie to określenie pasuje najbardziej. Mecz ładny jak na nasze realia.
sebastian840918
Zarejestrowany od: 518 dni
Ilość komentarzy: 2256
Oceny: +25895
Manchester United Werder Brema Legia Warszawa Polska
18.09.2016 / 19:04:48
Ważne trzy punkty dla Lechii. Początek sezonu w wykonaniu Gdańszczan na prawdę dobry.
/ -10
No Lechia dzisiaj na wielkim fuksie. Gdyby nie ten Robak to pewnie było by z 5-1 dla Lecha. Szkoda ze Lech ma takiego pecha do tych słabych napastników... No ale nic nie poradzisz :D może w zimowym okienku wreszcie kupią sobie jakiegoś z prawdziwego zdarzenia, który będzie umiał z 3 metrów trafić w bramkę i nie trafić w bramkarza :)
18.09.2016 / 18:36:32
Dobry mecz Lechii, ale jeszcze lepszy Lecha który zasłużył na zwycięstwo. Mam wrażenie że los zabrał Lechowi to co dał z Piastem i Pogonią. Ważne że nowy trener robi dobrą robotę, oby tak dalej.
kibic1111
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +5
Lech Poznań
18.09.2016 / 18:20:35
Zgadzam się z Tobą Luuks27. I skąd te statystyki. Ten który to prowadzi oglądał chyba inny mecz
Luuks27
Zarejestrowany od: 615 dni
Ilość komentarzy: 530
Oceny: +3975
Arsenal Londyn Manchester United Tottenham Hotspur Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska Real Madryt FC Barcelona
18.09.2016 / 18:32:50
Też nie wiem co to za statystyki, skoro Lech w około 70 minucie miał 18 strzałów, a po końcowym gwizdku 20 kilka.
Luuks27
18.09.2016 / 18:04:48
Lech nie zasłużył na porażkę, technicznie, fizycznie, motorycznie - ogólnie czysto piłkarsko był klasę lepszy, szczególnie w drugiej połowie. Taka porażka boli, ale jestem dumny z dzisiejszych poczynań piłkarzy. Z Wilusza także, zagrał dobry mecz, ale ten chłopak ma po prostu pecha, życzę mu jak najlepiej.
piotrus8268
Zarejestrowany od: 1199 dni
Ilość komentarzy: 236
Oceny: +2229
Arsenal Londyn Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk
18.09.2016 / 18:51:44
ja tam tego nie rozumiem... byli lepsi technicznie... lepsi fizycznie i motorycznie... piłkarsko byli drużyną klasę wyżej... jakim cudem dali sobie wbić bramkę więcej?
Luuks27
18.09.2016 / 20:09:46
Bo taki jest futbol - nieprzewidywalny i niesprawiedliwy. Każdy kto oglądał ten mecz jest tego zdania, no może prócz zapatrzonych w swój klubów kibiców Lechii Gdańsk. O czymś świadczy, że lepsze noty za mecz zebrali piłkarze Lecha, a w Lechii wyróżniał się tylko bramkarz. Obejrzyj sobie na chłodno to spotkanie i policz liczbę strat Lechii na własnej połowie po fizycznej walce czy złych podaniach w samej drugiej połowie spotkania. Prawda jest taka, że strzeliliście gola ze stałego fragmentu i po jakimś farfoclu jak już udało wam się podejść pod pole karne w drugiej połowie (wcześniej wam się to nie udało). Ciesz się z trzech punktów, bo zdobyliście je na farcie. Ale mnie to nie boli, cieszę się, że w końcu Lech zagrał dobry futbol i przede wszystkim walczyli, a to dla kibica jest najważniejsze.
Oceny: +20270
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
18.09.2016 / 17:37:06
Ha ! Brawo Lechia ! Dobry mecz, brawo również dla Lecha ! Walczyli, i to się chwali !
rakaftan
Zarejestrowany od: 498 dni
Ilość komentarzy: 266
Oceny: +2907
Chelsea Londyn Bayern Monachium AC Milan Polska Real Madryt Lechia Gdańsk
18.09.2016 / 17:28:43
W końcu mamy pojedynki, które się przyjemnie ogląda. Wiadomo, kiksy dalej są, zarówno jak i emocje.
KubaG
Zarejestrowany od: 334 dni
Ilość komentarzy: 294
Oceny: +2637
Chelsea Londyn Legia Warszawa Polska
18.09.2016 / 17:26:07
Szkoda tego późnego gola, bo Lech zagrał jeden z najlepszych meczy w ostatnim czasie. Gratulacje dla Lechii za dowiezienie zwycięstwa do końca
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Lechia Gdańsk - Lech Poznań 18.09.2016 wynik: 2:1 z dnia 18.09.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.