Niektórzy eksperci Wasyla widzieli go już w kadrze, litości. Waleczny może i jest, ale to za mało.
Ilość komentarzy: 890
Oceny: +7713
Polska
21.09.2016 / 18:07:25
Po czerwonej dla Wasyla Chelsea odzyskała pewność siebie i skutecznie wypunktowała Leicester. Szkoda, ze Kapustka nie miał okazji zagrać w tym meczu.
Daski
Zarejestrowany od: 446 dni
Ilość komentarzy: 118
Oceny: +1190
Chelsea Londyn
21.09.2016 / 15:55:12
Te 2 stracone gole byly do uniknienia... cieszy postawa i odpowiedz na sytuacje.
/ -13
Wasyl gdyby miał odrobinę oleju w tej zakutej pale , wiedziałby , że po pierwszej żółtej trzeba GRAĆ DELIKATNIE Z WYCZUCIEM . Generalnie sam w pojedynkę przesądził losy awansu
Donio
Ilość komentarzy: 135
Oceny: +1339
Chelsea Londyn PSV Eindhoven Lech Poznań Polska Sporting Lizbona Atlético Madryt
21.09.2016 / 11:45:33
Fabregas dwie bramki i asysta, a na mecz z Arsenalem i tak go pewnie Conte niestety na ławce posadzi
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 304 dni
Ilość komentarzy: 2510
Oceny: +13770
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
/ -22
Leicester City w tym sezonie to nie wiem czy się do Ligi Europy zakwalifikuje, na zwykłym farcie to mistrzostwo w zeszłym sezonie.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1429 dni
Ilość komentarzy: 7239
Oceny: +38520
Juventus Turyn
21.09.2016 / 10:31:52
Zły mecz Wasyla. Szkoda tez z tego powodu, że to czerwo zmarnowało jedną zmiane do wykorzystania. A mógł ją ewentualnie dostać Kapustka.
Oceny: +662
Chelsea Londyn Bayern Monachium Borussia Dortmund AS Roma Ajax Amsterdam Polska Sevilla Korona Kielce
21.09.2016 / 09:40:14
Brawo Chelsea, inny zespół niż w tamtym sezonie, jakby nie patrzeć ograli Mistrza Premier League, mimo iż szału nie było :) gramy dalej :P
wyjewyje-banemam
Zarejestrowany od: 417 dni
Ilość komentarzy: 40
Oceny: +434
Chelsea Londyn Bayern Monachium Polska Ruch Radzionków
21.09.2016 / 12:28:25
Conte - odpowiedzi człowiek na właściwym miejscu ;)
21.09.2016 / 09:30:06
Zawsze trzeba walczyć do końca, bo taki jest tego efekt. Costa jakim idiotą by nie był na boisku, to zachowanie Wasilewskiego chamskie i zasłużył na kartkę. Takich rzeczy nie wolno tolerować. Hazard zrobił różnicę, jedna akcja i zwycięstwo ucieka. Gratuluję Chelsea walki, szkoda Leicester ale taka jest piłka.
Ryba3
Ilość komentarzy: 1565
Oceny: +8680
RSC Anderlecht Hull City Napoli Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
21.09.2016 / 09:27:10
/ -11
NO JAK MOZNA PROWADZIC 2-0 I PRZEGRAC 2-4 :) Szkoda, wielka szkoda, że Leicester przegrało.
K.R.U.L.
Zarejestrowany od: 1016 dni
Ilość komentarzy: 1552
Oceny: +12156
Manchester United Francja Parma Atlético Madryt
21.09.2016 / 09:22:38
JAK MNIE WKURWIA JAK W SKROTACH NIE POKAZUJA ZA CO KTOS DOSTAL CZERWO..
Dawid93R
Zarejestrowany od: 693 dni
Ilość komentarzy: 41
Oceny: +127
21.09.2016 / 10:15:02
/ -10
Przeprawam cie bardzo ale jak ktos ma zolta to nie atakuje sie gracza zaczynaja od glowy. Bardzo dobra decyzjia sedziego.
21.09.2016 / 09:11:27
Brawo Wasyl tak trzymaj a do MMA droga otwarta oczywiście po zakonczeniu gry w piłke.
jebacMeczykiPL
Zarejestrowany od: 295 dni
Ilość komentarzy: 80
Oceny: -161
21.09.2016 / 08:42:04
/ -43
pierdolone cfelsi. jak ja kurwa nienawidze tego pojebanego klubu. krosta nie powinien wogóle grać w piłkę nożną - to kompletny popierdoleniec. jeszcze bardziej jest pojebany niż balotelli. on wychodzi na boisko tylko po to by wszczynać burdy. już siedząc na ławce coś tam mruczał na wasyla. szkoda bo leicester odpada z pucharu ale to nieważne. liga się liczy no i liga mistrzów w której nie ma cfelsi :-))
/ -16
Dobry wystep Wasyla! Costa dostal w morde, i poplakal sie jakby nie wiem jak mocno dostal... co za łajza.
Alucard
21.09.2016 / 08:23:44
wszystko pięknie ładnie tylko znowu tracimy bramki w taki sposób, ze ręce opadają .......
/ -23
Ale ważne, że strzeliliśmy ich o dwie więcej niż rywal. - Tak poważnie to trochę prowokuje moim komentarzem. Kolego... jacy my? Słowa "tracimy" albo "strzeliliśmy" prędzej powinno się używać np do gry reprezentacji... Czemu utożsamiasz się z anglikami?
Alucard
21.09.2016 / 09:02:20
bo kibicuje Chelsea 16 lat ?
qba993
Oceny: +208
21.09.2016 / 16:07:26
Mimo wszystko uważam, że tyle masz do Chelsea co ja do Barcelony. Chyba, że urodziłeś się w Londynie, chodzisz regularnie na mecze - to zmienia postać rzeczy, szacunek. Pozdrawiam
Alucard
21.09.2016 / 18:28:50
nie urodzilem sie i mieszkam cale zycie w polsce a na chelsea jezdze regularnie od 2010 roku, twoje zdanie mysl co tam uwazasz
21.09.2016 / 17:48:37
Kurwa a jak ktoś się urodził w Anglii, jest Anglikiem z krwi i kości a nie stać go na chodzenie na mecze Chelsea itd ? To co powiesz mu, że jest sezonowcem ?
titanum.87
Zarejestrowany od: 345 dni
Ilość komentarzy: 3861
Oceny: -15264
21.09.2016 / 08:17:57
/ -23
I gdzie ci wspaniali Polacy? Kapustka już się nagrał, a Wasilewski przyczynił się do porażki. Wstyt tylko nam tam przenoszą.
Oceny: +5307
Liverpool FC Tottenham Hotspur Bayern Monachium Sampdoria Napoli Lech Poznań Zagłębie Lubin Polska Odra Opole
21.09.2016 / 07:50:37
/ -11
Wasyl, szczerze przyznam że liczyłem na prawy sierp.
Ta klonowana owcaCosta nie powinna grać w piłkę.
penny21
Ilość komentarzy: 560
Oceny: +4168
Liverpool FC
21.09.2016 / 07:35:22
Czerwo czerwem, grunt że Costa dostał polską pięść w ten paskudny ryj!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Leicester City FC - Chelsea Londyn 20.09.2016 wynik: 2:4 z dnia 20.09.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.