Szkoda tego remisu, bo można było odskoczyć od reszty drużyn.
Ilość komentarzy: 254
Oceny: +1967
Pogoń Szczecin Polska Real Madryt
22.09.2016 / 12:35:46
i chuj z rekordu :D wynik? zdziwienie ale przy takiej grze Królewskich nie ma się co dziwić
22.09.2016 / 11:07:27
Real tragedia.. Gdyby w tej chwili zmierzył sie z Atletico lub Barca dostałby niemiłosierne lanie.
22.09.2016 / 10:57:04
Tego nam właśnie brakowało na olimpiadzie. Skutecznego bloku...
chamstwo
Zarejestrowany od: 1491 dni
Ilość komentarzy: 7446
Oceny: +40247
Juventus Turyn
22.09.2016 / 10:50:43
Mieli szanse odskoczyć ładnie w tabeli, ale Villareal kolejny raz udowodnił że jest niewygodnym rywalem. Ramos jak to on - co zepsuł to odrobił. Ale tak czy siak za mało.
Luuke96
Ilość komentarzy: 127
Oceny: +459
Argentyna Belgia Brazylia Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City Swansea City AFC
22.09.2016 / 10:05:08
No i co że remis , może zdarzyć się taki mecz tym bardziej że villarreal gra sztywno w tym sezonie i nie przegrali żadnego meczu , Mimo to Real prowadzi w Lidze . Hala Marid !!!!!
titanum.87
Zarejestrowany od: 408 dni
Ilość komentarzy: 3864
Oceny: -15318
22.09.2016 / 09:46:45
Hahaha tylko remis z jakimiś frajerami... spora wpadka Villarrealu.
nischni27
Zarejestrowany od: 394 dni
Ilość komentarzy: 71
Oceny: +304
22.09.2016 / 08:35:18
znawcy futbolu sie znalezli,jak mysleli ze real rozjebie villareal,real nielubi grac z druzynami o twardym murze i zabójczych kontrach ;))
LaLiga90
Zarejestrowany od: 1592 dni
Ilość komentarzy: 231
Oceny: +1213
22.09.2016 / 00:55:57
Jestem fanem Realu, ale to co grał dzisiaj Real to szok. 2 połowa jeszcze jakoś wyglądała, ale pierwsza.. Brak słów. Uwielbiam Real i kibicuję Ronaldo, ale nie będę ukrywał, że dzisiaj wkurwiał mnie maksymalnie. Grał jak pizda! Najprostszych piłek nie potrafił przyjąć, nie biegał i ponownie mnie wkurwiał!! A Zizou ściąga Bale'a który przynajmniej biegał.. Komentator Eleven uznał, że bezsprzecznie najlepszy piłkarz na świecie w tym roku.. Czy tak gra najlepszy piłkarz? Mam nadzieję, że forma będzie rosnąć z każdym meczem, bo jeśli nie to obawiam się, że z Legią może być co najwyżej 7,8 do 0 :)
22.09.2016 / 00:19:17
nie spodziewałem się takiego wyniku, ale barca też zremisowała, szkoda że real zremisował teoretycznie ze słabszą drużyną
/ -20
Taki Bayern , Borussia kasują wszystkich jak leci, nawet z polskiej Ekstraklasy, a wielki Real (jakby to powiedzieć delikatnie żeby nikogo nie obrazić): "zaliczył wpadkę" :)
manutd1987
Zarejestrowany od: 1146 dni
Ilość komentarzy: 2036
Oceny: +5335
Manchester United FC Barcelona
21.09.2016 / 23:01:49
Dobrze że Real zremisował dzisiejszy mecz i tym wynikiem nie pobił rekordu w passie wygranych meczy przez Barcelone a tylko zrównał sie z nimi.Już widzę jak ta strona by by była zajebana przez Real jakby dzisiaj wygrali i by pobili rekord Barcelony w wygranych meczach.Ilość obrazków by była nieskończona!!!!
/ -10
Wielkie brawa dla Villareal, że zdołali zatrzymać Real! Jeszcze 1 punkcik straty ;)
21.09.2016 / 22:46:38
Cały czas się nie da wygrywać. Następny mecz znowu 3 pkty..
Pijak21
Zarejestrowany od: 249 dni
Ilość komentarzy: 22
Oceny: +143
Chelsea Londyn AC Milan Legia Warszawa Polska FC Barcelona
21.09.2016 / 22:29:04
Szczerze mówiąc to Real gra fatalnie. Same wrzutki a, że trafili na dobre Villareal to są efekty. Ronaldo po tej kontuzji nie ma formy.
21.09.2016 / 22:15:48
Umówmy się Real nie jest w najwyżej formie, prawie w każdym meczu się męczą, tyle szczęścia że nie przegrywają...
MrFreeSoul666
Zarejestrowany od: 826 dni
Ilość komentarzy: 113
Oceny: +741
21.09.2016 / 22:17:30
A mi się wydaje, że to jest kwestia wchodzenia w mecz. Od 4 spotkań Real w 1 połowie a Real w drugiej dzielą lata świetlne.
Klasa światowa
RealowiecHM
Zarejestrowany od: 1378 dni
Ilość komentarzy: 4562
Oceny: +76742
21.09.2016 / 22:07:15
Oglądam Ronaldo odkąd zadebiutował w Manchesterze i dawno nie widziałem tak słabego meczu w jego wykonaniu..
havoc90
Zarejestrowany od: 1544 dni
Ilość komentarzy: 1309
Oceny: +3302
Arsenal Londyn Manchester United Jagiellonia Białystok Real Madryt
21.09.2016 / 22:04:14
Ronaldo zagrał jak dzieciak, a poza tym nie rozumiem, dlaczego Morata nie gra od pierwszego gwizdka...
Oceny: +741
21.09.2016 / 22:09:03
Fakt Ronaldo dziś słaby mecz zresztą jak całe BBC. ROnaldo Bale i Benzema powinni zejść tak szczerze po 1 połowie wpuścic Moratę, Asensio i Lucasa. Za to bardzo na plus Kovacic dzisiaj, Danilo no i standardowo Toni. Nie wiem jak Bayern mógł go sprzedać to byl chyba ich najgorszy krok w historii, ale szczesliwie dla nas gra dla Realu. Nie ma co panikować 1:1 nie jest zły wynik przy tak dobrze grającym w defensywnie zespole :) HM!
Mr.Obiektywny
Zarejestrowany od: 268 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: -1
22.09.2016 / 10:37:57
@MrFreeSoul666
Jak Toni gral w Bayernie to biegal tylko wszerz boiska i podawal do boku i do tylu... "Zmęczony Kroos" tak mozna by opisac jego zaangazowanie w gre. Zero kreatywnosci, pomyslowosci, o podaniach prostopadlych to mozna bylo zapomniec. Mial jedynie dobry strzal i czasem niezly przerzut do boku.
Tak wygladala gra Kroosa :P
gilon
Zarejestrowany od: 710 dni
Ilość komentarzy: 658
Oceny: +4505
Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Widzew Łódź FC Barcelona
21.09.2016 / 21:59:17
/ -20
Ile znaczy Modrić? Co na boisku robi Ronaldo? Ile cierpliwości mają kibice Królewskich?
Czy Zizu jest dobrym trenerem, czy ma po prostu kupę szczęścia?
Oceny: +741
21.09.2016 / 22:06:15
Czy jesteśmy sami we wszechświecie? Skąd przyszliśmy? Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy ?
manutd1987
21.09.2016 / 21:57:41
/ -17
Bardzo dobry wynik dla Barcy i Atletico!!!!

Jeśli będzie zestawienie najgorszej jedenastki w Europie to Ronaldo powinien być na czele tego zestawienia!!!!!Bardzo słaby mecz tego zawodnika!!!

Po ty meczu obawiam się że Legia może spuścić wpierdol Realowi.He he he
Oceny: +741
21.09.2016 / 21:59:09
Real w 5 zawodników by wygrał z Legią. Zejdź na ziemię. Legia nie ma praktycznie z nikim w LM szans może z Celtikiem by powalczyli o 1pkt. A reszta jest lata świetlne przed nimi
Oceny: +741
21.09.2016 / 21:56:35
Nie rozumiem jednej rzeczy- dlaczego Real ma tak słabe 1 połowy od dłuższego czasu? Przecież jak ta drużyna podkręci drugi bieg to są naprawde bardzo mocni. Zamiast zacząć na troche wyższych obrotach od 1 minuty to 1 połowie ich nie ma kompletnie. A pozniej jest pospiech tracenie sil i tak jak dzis gonienie wyniku. Brakło szczescia bo okazji było sporo. Mam nadzieje ze Zizou zrobi coś i poprawimy wejscie w mecze. Tak czy siak lider pozostaje w Madrycie :) Hala Madrid !
Xtremebass
Zarejestrowany od: 535 dni
Ilość komentarzy: 548
Oceny: +3716
21.09.2016 / 21:55:42
Wypad Kibice z Barcy, przegrana z Alaves to jest dopiero szczyt upadłości. Tutaj po prostu zagrał Real z dobrą drużyną która walczyła w zeszłym roku o top 3.
21.09.2016 / 23:11:52
Nie jestem fanem Realu ani nigdy nie będę. Pisze żeby Kibice nie obrażali Realu bo to tylko remis. Nie dawno Barcelona przegrała z Alaves. Jebie mnie jakiś rekord gościu.
21.09.2016 / 21:53:50
Ronaldo tragedia poraz kolejny :) minusujcie! mecz oglądałem wiec wiem co pisze :D
kapek1411
21.09.2016 / 22:06:57
Nikt nie ma zamiaru minusować, niech Cirs pogra kilka meczy i wróci do formy, po prostu jej nie ma obecnie, zresztą nic dziwnego przerwę miał długą. Więc hejterzy niech się cieszą narazie (nie chodzi mi o ciebie czy twój komentarz ;) )
/ -45
hahahahahhahaah. Barcelona najlepszy klub na świecie wygra tryplet w 2017 roku.
/ -17
hyhyyhhyhyhyhyhyhyhyhyhhyhyyhyhyh ALE SMIESZNE SMIESZNE BEKA hyhyhyyhyhy bo Real nie wygral hyhyhy
K.R.U.L.
Zarejestrowany od: 1078 dni
Ilość komentarzy: 1711
Oceny: +13820
Manchester United Francja Parma Atlético Madryt
21.09.2016 / 21:51:48
Proba wymuszenia karnego przez Ramosa w 86 minucie zalosna..
21.09.2016 / 22:02:08
Wszystko sie kiedyś kończy :) ale nie ma co robić tragedii. Villareal dobrze broni co pokazywali od 1 kolejki. Ciężko się gra jak rywal broni się w 11. Wszystkich meczy wygrać też nie można. Wynik nie jest zły lider utrzymany :)
arturo213
21.09.2016 / 21:49:58
/ -10
Dzieki Ramos ;/...
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Real Madryt - Villarreal 21.09.2016 wynik: 1:1 z dnia 21.09.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.