Zarejestrowany od: 438 dni
Ilość komentarzy: 2097
Oceny: +12404
24.09.2016 / 18:02:10
I dobrze bo gdyby mieli już teraz 21 pktów to raczej bym sobie odpuścił te lige a tak jest ciekawiej.Mało tego jak na razie górna połówka tabeli wyrównana.Oby tak do końca sezonu
Oceny: +7179
Bayern Monachium Borussia Dortmund ADO Den Haag Legia Warszawa Wisła Płock Polska Dolcan Ząbki Huragan Wołomin
24.09.2016 / 13:51:35
PSG słabiutko jakoś w tym sezonie poczyna brakuje im napastnika....
Czopa
Zarejestrowany od: 1168 dni
Ilość komentarzy: 3678
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
24.09.2016 / 13:50:12
Każdy gada o PSG, ale warto też zwrócić na formę Toulouse, w tamtym sezonie prawie spadli, a teraz zaczynają sezon wspaniale i fajnie jakby zajęli miejsce w górze tabeli na koniec sezonu.
Oceny: +8676
FC Baník Ostrava Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Inter Mediolan Górnik Zabrze GKS Katowice Polska
24.09.2016 / 11:06:43
Ciekawy wynik Toulouse z wielkim PSG , nikt cały czas nie wygrywa nawet Real czy Barca czy inne topowe zespoły taka jest piłka
ts
Zarejestrowany od: 1634 dni
Ilość komentarzy: 160
Oceny: +1341
Wisła Kraków Real Madryt
24.09.2016 / 10:48:28
Nie wiem, dlaczego ludzie zarzucają Krychowiakowi błędy w tym meczu. To Motta był zdecydowanie najsłabszym piłkarzem na boisku i on powinien wylecieć z boiska za popchnięcie rywala. Już nie wspomnę o katastrofalnych błędach w defensywie, chociażby przy drugiej bramce. Największym błędem PSG było oddanie Zlatana, chociaż to Szwed nie chciał przedłużyć umowy. Teraz widać, jak ta drużyna była i jest uzależniona od tego piłkarza. Być może klub zrobił zbyt mało, żeby go zatrzymać. Szczerze powiedziawszy na miejscu Krychowiaka zostałbym na kolejne sezony w Sevilli, zamiast przechodzić do Paryżan. Liga znacznie silniejsza i Krychowiak miał tam status gwiazdy. Tutaj jest tylko jednym z wielu. Nie rozumiem również zwolnienia trenera Blanca. Wyniki miał całkiem niezłe. Na razie PSG gra zdecydowanie poniżej oczekiwań.
24.09.2016 / 10:40:41
Gratulacje dla Toulouse. No Zlatan, no party. PSG ma zadyszkę po odejściu Szweda.
morwacg
Zarejestrowany od: 472 dni
Ilość komentarzy: 31
Oceny: +115
Polska FC Barcelona
24.09.2016 / 10:09:12
Niestety ale Cavani dla mnie to nie jest zawodnik do takiego klubu jak PSG. Muszą szybko poszukać jakiegoś napastnika
titanum.87
Zarejestrowany od: 409 dni
Ilość komentarzy: 3864
Oceny: -15316
24.09.2016 / 09:56:32
Polak w zespole i już wpierdol... to nie przypadek.
Grzesiek98
Zarejestrowany od: 298 dni
Ilość komentarzy: 8
Oceny: -23
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City Leicester City FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Wisła Kraków Lech Poznań
24.09.2016 / 09:31:21
jest psg nie wygra teraz ligi bez ibry
agento
Zarejestrowany od: 268 dni
Ilość komentarzy: 911
Oceny: +7389
Tottenham Hotspur Olympique Lyon Inter Mediolan Wisła Kraków Lech Poznań Polska Olimpia Elbląg Termalica Nieciecza
24.09.2016 / 08:41:53
Nawet mnie to cieszy, przynajmniej będzie większa szansa ze ktoś inny weźmie mistrza, może Monaco albo Lyon?
/ -19
Nie ma Zlatana, nie ma PSG a jak ktoś będzie chciał wjechać na United to proszę się dwa razy zastanowić :)
CrystalPalace
Zarejestrowany od: 1007 dni
Ilość komentarzy: 254
Oceny: +1858
Argentyna Boliwia Chile Kolumbia Ekwador Everton Crystal Palace FC PSG Paragwaj Peru
24.09.2016 / 00:13:47
Jeśli PSG nie istnieje bez Ibry, to MU nie istnieje nawet z Ibrą. Trzy porażki z rzędu, teraz z trzecioligowcem się przełamali. Ależ ten Ibra jest magiczny!
escobar81
Zarejestrowany od: 762 dni
Ilość komentarzy: 2438
Oceny: +15068
Arsenal Londyn Olympique Lyon Napoli Górnik Zabrze Polska Porto Real Madryt
23.09.2016 / 23:24:24
Właściciele firm bukmacherskich jak i zawszeni szejkowie oblewają zwycięstwo. PSG i tak zdobędzie mistrzostwo więc mogą sobie pozwolić na zasilenie klubowego budżetu już na starcie sezonu. Czerwona kartka to dobre wytłumaczenie na porażkę z Tuluzą.
zenobousz
Zarejestrowany od: 343 dni
Ilość komentarzy: 14
Oceny: -12
Legia Warszawa
24.09.2016 / 02:17:24
tu masz racje bet365,unibet mja siedizby na cyorze ale po tureckiej stronie i kapitał z Kataru i Arabii Saudyjskiej przypadek niesądze nawet Polski STS ma udziałowców z Kataru przypadel?
Luuke96
Zarejestrowany od: 350 dni
Ilość komentarzy: 127
Oceny: +459
Argentyna Belgia Brazylia Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City Swansea City AFC
23.09.2016 / 22:59:49
Tak słabego meczu obrony PSG jeszcze nie widziałem, wystarczył dobry pressing Toulouse żeby puszczały im nerwy. Brak Verrattiego to jednak duuużo. Krychowiak w drugiej połowie dobrze wywiązał się z gry jako obrońca. Motta szkoda nawet pisać, przed tym bublem powinien wylecieć z boiska
droll2014
Zarejestrowany od: 1121 dni
Ilość komentarzy: 318
Oceny: +598
PSG Francja AC Milan Polska
23.09.2016 / 22:57:45
Mecz nie należał do zbyt pięknych. Pełno w nim było przypadkowości, chaosu i niezbyt czystej gry. Żadna z drużyn nie zachwyciła. Zawiódł zwłaszcza PSG. . Na wyróżnienie zasłużył bramkarz gospodarzy.
23.09.2016 / 22:44:59
Skończyła sie era PSG bez Ibry to już nie te samo PSG w tym sezonie Monaco i inne kluby powalczą o majstra.
24.09.2016 / 00:21:05
Jestem przekonany, że na koniec sezonu i tak mistrzostwo wygra PSG. Trzeba dać Unaiowi czas na ogarnięcie zespołu.
mietkowski133
Zarejestrowany od: 1384 dni
Ilość komentarzy: 726
Oceny: +8571
23.09.2016 / 22:52:47
Nie tylko ibra, ale też jest inny trener. Ale to dobrze, bo ciągle dominują i przydałyby się trochę rywalizacji w lidze.
a co ty masz z nimi wspólnego by czuć za nich COKOLWIEK
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Toulouse - PSG 23.09.2016 wynik: 2:0 z dnia 23.09.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Francja"w wysokiej jakości transmisji na żywo.