oby im weszło w krew i podobne wyniki stały się częstsze ]:>
Oceny: -956
Liverpool FC
24.09.2016 / 22:26:01
/ -20
Leicester gralo tak chujowo, ze nawet ten przeplacony "mudzin" im strzeli :P NIc to, tydzien pod znakiem "spuszczania" sie nad Przeplaconym Pogba jaki to jest ekstra :P A tak wogole gol ne powinien byc uznany...nie zrobil gownianego daba po nim :)
Pijak21
Zarejestrowany od: 125 dni
Ilość komentarzy: 20
Oceny: +135
Chelsea Londyn Bayern Monachium AC Milan Legia Warszawa Polska FC Barcelona
24.09.2016 / 22:00:31
MU nabiera tempa! Świetny Mata, oby Mourinho dawał mu więcej czasu do gry, ponieważ ten piłkarz daje kawał dobrego futbolu.
DamianerooRHCP
Zarejestrowany od: 135 dni
Ilość komentarzy: 34
Oceny: +103
Polska Atlético Madryt
24.09.2016 / 20:40:03
Roo siada na ławce i mistrz piękne rozjechany na OT tylko co robiło Leicester przy bramce na 3-0 ? :D
szymi1980
Zarejestrowany od: 545 dni
Ilość komentarzy: 43
Oceny: +196
Arsenal Londyn Manchester United Ajax Amsterdam Polska FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
24.09.2016 / 20:02:24
Bravo MATA!!!! mourinho wyjebał go chelsea a teraz jeden z lepszych grajków w MU
CTH
Zarejestrowany od: 1582 dni
Ilość komentarzy: 368
Oceny: +1655
24.09.2016 / 21:13:02
to bardzo dobrze świadczy o Mou... nie kieruje się oceną z przeszłości i daje sygnał, że najważniejsza jest aktualna dyspozycja. Manager z krwi i kości.
eduardo1986
Zarejestrowany od: 790 dni
Ilość komentarzy: 1254
Oceny: +4808
24.09.2016 / 19:43:44
Prosze bardzo, Rooney pierwsza polowa lawka, Mata w srodku z Pogba i 4 bramki. Pozniej wszedl Wayne i juz wiecej bramek nie padlo...
majut
Zarejestrowany od: 882 dni
Oceny: -12
Manchester United Real Madryt
24.09.2016 / 19:40:02
To co robi IBRA te sztuczki, przewrotki itp. są JEDYNE W SWOIM RODZAJU BRAWoooooooooo MUUU
!!!!!!!!!
zdzislawz
Ilość komentarzy: 4847
Oceny: +47851
Liverpool FC Borussia Dortmund
24.09.2016 / 19:19:37
Ciekawe czy MU złapał wiatr w żagle , czy po prostu Lisy dają dupy wszystkim?
Andrew_Sparrow
Ilość komentarzy: 146
Oceny: +1158
Tottenham Hotspur AS Roma Legia Warszawa Zagłębie Lubin
24.09.2016 / 18:48:01
No...MU chyba wchodzi na obroty...przyjemnie sie oglada ich mecze...
bonzo
Zarejestrowany od: 1041 dni
Ilość komentarzy: 4106
Oceny: +892
Polska Błękitni Stargard Szczeciński
24.09.2016 / 17:52:28
mistrz Anglii jeszcze nie wrócił z wakacji ;) trzeba się przystosować do braku Kante w środku pola bo inaczej będzie ból dupy i brak pucharów w przyszłym sezonie. No i generalny remanent. Chociaż 2 połowa widzę już lepsza
LeonMessi1991
Zarejestrowany od: 1387 dni
Ilość komentarzy: 952
Oceny: +5745
Bayern Monachium Polska FC Barcelona Korona Kielce
24.09.2016 / 17:50:06
Ten mecz pokazał, że Leicester to był klub jednego sezonu i że na kolejne mistrzostwo poczekają pewnie ze 20 lat.
mexes88
Zarejestrowany od: 278 dni
Ilość komentarzy: 83
Oceny: +932
AS Roma Górnik Zabrze Polska
24.09.2016 / 17:46:36
Fajnie by było gdyby Cristiano jeszcze wrócił, ale by była paka:)
WITCHER
Zarejestrowany od: 643 dni
Ilość komentarzy: 1065
Oceny: +4605
Manchester United Polska
24.09.2016 / 17:07:00
Pokazali że potrafią, chce więcej! Glory Glory!
24.09.2016 / 16:42:53
Więcej biegania i od razu gra się poprawia. Mata świetnie, Pogba też poprawa ale to wg mnie w dużej mierze też dzięki Macie i Herrerze, bo z nimi może pokombinować i wykazać się kreatywnością, bo Fellaini to raczej kołek niż technik, choć solidny gracz i bardzo przydatny momentami. Mata świetnie to wszystko napędza. Zamiast Lingarda wolałbym Martiala w formie i będzie super. Gratuluję i wreszcie się coś rusza, oby do przodu Diabły.
/ -31
Piękny gol Leicester. To był Mahrez czy Vardy?
agento
Zarejestrowany od: 143 dni
Ilość komentarzy: 708
Oceny: +5110
Tottenham Hotspur Olympique Lyon Inter Mediolan Wisła Kraków Lech Poznań Polska Olimpia Elbląg Termalica Nieciecza
24.09.2016 / 16:36:43
Świetny występ Maty gol,asysta warto na niego stawiać,dobry mecz Pogby szkoda że brama zlatana nie wpadła:P
kitkas
Zarejestrowany od: 553 dni
Ilość komentarzy: 1229
Oceny: +10891
Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan
24.09.2016 / 16:17:48
Piękny mecz MU,świetne akcje,na prawdę chciało się oglądać,w szczególności 1 połowa :)
MUforever28
Zarejestrowany od: 688 dni
Oceny: +35
CA Boca Juniors Argentyna RSC Anderlecht Belgia Brazylia Kolumbia Manchester United Southampton FC Leicester City FC Swansea City AFC
24.09.2016 / 16:14:54
Po pierwszej połowie miałem w oczach łzy szczęścia!!! GGMU!!!!!!
/ -20
Ranieri powinien podać się do dymisji... w poprzednim sezonie miał fuksa życia, ale teraz gra to co potrafi czyli piach. W ogóle ten Leicester to jest śmiech na hali, jaka ta Premier League musi być do dupy, żeby taki beznadziejny klubik zdobywał mistrzostwo. Żenada do potęgi.
Oceny: +461
Argentyna Belgia Brazylia Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City Swansea City AFC
24.09.2016 / 15:59:33
No proszę Ronney na ławce i od razu gra się klei. Mata na 10 gra zajebiście, dziś to udowodnił. W sumie to dość szybki wpierdol od Manchesteru, a później kontrola meczu, czyli typowa taktyka dla Jose. Jeśli ktoś myśli, że ten trener jest wypalony i skończony, to takiej osobie zalecam udanie się do specjalisty i to jak najszybsze w celu prześwietlenia mózgu. Pozdro dla wszystkich osób, którzy znają się na footballu, a nie pierdolą że Mourinho to cymbał, a nie trener. Ja go szanuję, bo jako kibic Chelsea mam powody go lubić i szanować, a pewne jest to że wkrótce się spłaci w Manchesterze, bo to trener z jajami, który nie boi się ryzykować. Dzięki wszystkim za uwagę.
Wert Back
Zarejestrowany od: 641 dni
Ilość komentarzy: 349
Oceny: +2721
Manchester United
24.09.2016 / 15:54:46
3pkt cieszą ale jednak ozdobą meczu bramka na 4:1. Noi Pogba nareszcie coś pokazał
daredzki
Ilość komentarzy: 299
Oceny: +1966
24.09.2016 / 15:53:03
Pierwsza połowa koncertowa, druga nie koniecznie ale powiedzmy że po pierwszych 45 minutach było po temacie, więc trochę odpuścili choć i tak sytuacje były. Mata na 10tce za Rooneya dał o wiele więcej, najlepszy mecz hiszpana w tym sezonie. Pogba, co Paul posyłał dziś piłki toż to szok, majstersztyk i jeszcze ten gol, wreszcie. Brawo i oby tak dalej.
24.09.2016 / 15:46:09
Feilaini i Rooney na ławce i od razu coś bangla. I więcej Maty!
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 164 dni
Ilość komentarzy: 890
Oceny: +7682
Polska
24.09.2016 / 15:45:21
GGMU! Fantastyczna pierwsza połowa i luz w drugiej. Bardzo dobry występ Blinda i Maty. Cieszy też premierowe trafienie Pogby. Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej. :)
smuga_79
Zarejestrowany od: 255 dni
Ilość komentarzy: 56
Oceny: +326
Widzew Łódź Polska Real Madryt
24.09.2016 / 15:41:50
Ranieri powinien zaczac wpuszczac Kapustke... Co mu zalezy czy przegraja 1 do 4 czy 1 do 6.
Moze chlopak by cos pokazal bo nie ma kompleksow...
chamstwo
Zarejestrowany od: 1367 dni
Ilość komentarzy: 6949
Oceny: +36023
Juventus Turyn
24.09.2016 / 15:38:51
Dobry Mata, w końcu Mourinho zrozumie że powinien na niego stawiać. Pogba też nieźle. Udało się dzisiaj gospodarzom, nawet Blind na tej lewej zagrał dobre spotkanie. Wreszcie Żoze troche pomieszał, Rooney usiadł i jakoś to wyglądało. Piękna brama Leicester na pocieszenie.
AndrijToJa15
Zarejestrowany od: 577 dni
Ilość komentarzy: 2345
Oceny: +20279
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
24.09.2016 / 15:37:27
Czapki z głów dla Manchesteru United ! Brawo, brawo ! A bramka Graya cudowna..
LudiLEGIA
Zarejestrowany od: 270 dni
Ilość komentarzy: 183
Oceny: +805
Manchester United Napoli Legia Warszawa Polska
24.09.2016 / 15:36:46
Zaczyna być widać rękę Mou. Uwielbiam Rooneya ale wreszcie któryś trener pomyślał i wystawił Mate w środku pola. Blind ma mega lewą nogę. Świetny mecz Pogby. Niewielu zauważyło jakie podania rozdawał w tym meczu. Jakby ten wolej Ibry wpadł to bramka Graya byłaby niczym. Leicester próbowało ale ManU dzisiaj nie do ogrania. Mou potrzebuje czasu i pokaże kto jest najlepszym trenerem. Czekam na derby Manchesteru w pucharze ligi. Glory Glory Man United!
24.09.2016 / 15:33:43
Jeszcze raz wielkie dzięki Mou za pozbycie się Maty... Teraz sobie weź Oscara, a Mate oddaj do jego domu, czyli Stamford Bridge...
A Manchesterowi gratuluję wygranej ;)
MU4EVER
24.09.2016 / 15:35:02
Brawa dla tego Pana za NORMALNY komentarz bez hejtu;)
kwiatek666
Zarejestrowany od: 355 dni
Ilość komentarzy: 1511
Oceny: -1008
24.09.2016 / 15:33:40
/ -20
To sie wreszcie Mou ucieszył że dzisiaj trawa była prosta, a sędziów udało się wreszcie przekupić a nie jak zawsze inni to robili :D No i do tego wiatr wiał cały czas w plecy a słońce nigdy nie świeciło w twarz :D Gratulacje Mou :D
miocinho
Zarejestrowany od: 603 dni
Ilość komentarzy: 385
Oceny: +1998
Manchester United Wisła Kraków
24.09.2016 / 15:32:10
W poprzednim sezonie tez byly takie mecze ze po kilku chujowych spotkaniach zagralismy jeden zajebisty,a pozniej znowu chujnia,wiec nie spuszczalbym sie tak nad ta wygrana i nie pierdolil jeszcze niz o jakims odrodzeniu.Widac ze bez Rooneya lepiej gra wyglada,wroci jeszcze Miki i zobaczymy moze to bedzie fajnie wygladalo,ale moze tez chujowo.2 polowa taka sobie,ale i tak United ja kontrolowalo,i wreszcie zobaczylem pressing i to na dobrym poziomie i ostry odbior pilki,a nie stanie 3 metry od przeciwnika.
FanFootball
Ilość komentarzy: 1790
Oceny: +13339
Manchester United Eintracht Frankfurt
24.09.2016 / 15:31:20
Szkoda jedynie tej okazji Zlatana po świetnym podaniu Pogby. Świetny start BPL a dzisiaj jeszcze Arsenal vs Chelsea
24.09.2016 / 15:30:20
Nareszcie dobry mecz MU;) DOBRA gra pressingiem i wreszcie Rooney ława. Widać że na 10-te musi ktoś grać bardziej kreatywny;) Mata i Pogba klasa.
ts
Zarejestrowany od: 1508 dni
Ilość komentarzy: 160
Oceny: +1341
Wisła Kraków Real Madryt
24.09.2016 / 15:28:56
Lepsza drużyna wygrała - tyle w temacie. Gdyby Ibra i Rashford wykorzystali dwie setki w pierwszej połowie to wynik byłby okazalszy, ale oprócz tego nie ma do czego się przyczepić w ich grze. Rashford strzelił bramkę przy chytrze wykonanym rzucie rożnym, a po tym meczu można stwierdzić, że to ważny element gry ManUtd (przy bramki przy tym elemencie). Pierwsza połowa o wszystkim zdecydowała, United było lepsze w każdym aspekcie gry. Nie jestem fanem ligi angielskiej, ale pozwolę sobie jeszcze obejrzeć derby Londynu.
Turek019021
Zarejestrowany od: 243 dni
Oceny: +23
24.09.2016 / 15:27:52
Pogba ideolo. Kto ogladal mecz ten wie ze ma talent nawet za 100 baniek mogl miec bite z 3 asysty. Cieszy gol rashforda. Sram wam na ryje pizdy z barcwelony i jebanych dzieci sezonowcow co sa teraz za MU. OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB MANCHESTER UNITED TO MÓJ KLUB !!!!!
RealowiecHM
Zarejestrowany od: 1254 dni
Ilość komentarzy: 4327
Oceny: +72131
24.09.2016 / 15:26:13
Ten moment kiedy użytkownicy meczyków chcieli wejść po tym meczu i napisać tutaj hejsterskie komentarze na MU i Pogbę, a tymczasem wygrywają oni 4-1 a Francuz strzela gola.. XD
MU4EVER
24.09.2016 / 15:29:14
No i hektary zamkną mordy do następnej porażki United;) potwierdzone info.
24.09.2016 / 15:25:02
Przy tych rożnych to Lester tak nieudolnie się broniło czy MU tak dobrze je wykonywał? Oto jest pytanie.
SiemankoLC
Zarejestrowany od: 126 dni
Oceny: +43
Manchester United West Ham United Lech Poznań Zagłębie Lubin Cracovia Arka Gdynia Polska KSZO Ostrowiec
24.09.2016 / 15:25:01
Brawo dla United, szczególnie za pierwszą połowę. Pogbę myślę, że można wyróżnić za całokształt, bramka, wypracowanych kilka świetnych sytuacji, cały czas pokazywał się do gry - to samo Mata.
Dla Leicester też wiele słów uznania, mimo takiego wyniku, pokazali charakter. Bramka Gray'a masterpiece!
FanFootball
24.09.2016 / 15:24:29
Świetny mecz United, mam nadzieje ze Pogba sie odblokował tym meczem i teraz to juz będzie wyścig po Mistrzostwo, Glory Glory Man United!
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 808 dni
Ilość komentarzy: 2475
Oceny: +7427
Manchester United Newcastle United Napoli Ajax Amsterdam Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
24.09.2016 / 15:24:08
Brawo Manchester świetny mecz ,no może z wyjątkiem Lingarda czy Rashforda.
Man of the mach to zdecydowanie Mata ,który był wszędzie.
Pogba się odblokował a Blind powinien wykonywać te rzuty rożne dożywotnio.
24.09.2016 / 15:22:09
Brawa za walkę dla mistrzów Anglii, ale z tak świetnie grającą drużyną nie mogli sobie poradzić. Genialna pierwsza połowa, Blind świetne dośrodkowania z rożnych, Pogba wreszcie odblokowany. :) Wierzę w tę drużynę, ten sezon dopiero się zaczyna.. DO BOJU DIABŁY!
Blaziken56
Zarejestrowany od: 479 dni
Ilość komentarzy: 188
Oceny: +785
Manchester United Leicester City FC Borussia Dortmund Inter Mediolan Polska FC Barcelona Atlético Madryt
24.09.2016 / 15:20:19
Solidny wpierdol ale i tak bramka Gray'a piękna *,*
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Manchester United - Leicester City FC 24.09.2016 wynik: 4:1 z dnia 24.09.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.