Gratulacje dla Torino. Roma straciła trzecie miejsce na rzecz Interu.
Ilość komentarzy: 318
Oceny: +598
PSG Francja AC Milan Polska
25.09.2016 / 22:59:25
Roma przespała pierwszą połowę, co znacznie ułatwiło Torino odniesienie zwycięstwa.
ckm22
Zarejestrowany od: 607 dni
Ilość komentarzy: 291
Oceny: +479
Bośnia i Hercegowina Węgry Irlandia Wisła Kraków Cracovia Podbeskidzie Polska Ukraina Hutnik Kraków Dolcan Ząbki
25.09.2016 / 15:58:05
Kawał dobrego meczu tempo jak na włoską lige naprawdę super szkoda porażki romy szkoda wojtka bo chłopaczyna zagrał dobre zawody
luNq69
Zarejestrowany od: 795 dni
Ilość komentarzy: 6070
Oceny: +30984
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Guangzhou Evergrande Termalica Nieciecza
25.09.2016 / 15:19:34
Totti ratuje honor, szczesny cos sprzecietnial ostatnio, kiedys bronil trudniejsze pily, Marina wyssala soki zyciowe... tzn sily zyciowe
Oceny: +459
Argentyna Belgia Brazylia Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City Swansea City AFC
25.09.2016 / 14:37:41
Brawo Torino
Czopa
Zarejestrowany od: 1165 dni
Ilość komentarzy: 3678
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
25.09.2016 / 14:31:30
Totti wiecznie w formie, brawa.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Torino - AS Roma 25.09.2016 wynik: 3:1 z dnia 25.09.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.