Ilość komentarzy: 890
Oceny: +7715
Polska
29.09.2016 / 07:00:31
No no. Leicester szaleje. Czyżby szykowali niespodziankę także w Lidze Mistrzów? Ciekawie.
Pijak21
Zarejestrowany od: 189 dni
Ilość komentarzy: 20
Oceny: +136
Chelsea Londyn Bayern Monachium AC Milan Legia Warszawa Polska FC Barcelona
28.09.2016 / 17:33:28
Leicester mimo ,iż w lidze już nie dają rady to koncentrują się na lidze mistrzów!
Brawo Slimani!
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 306 dni
Ilość komentarzy: 2533
Oceny: +13987
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
28.09.2016 / 09:08:31
w lidze slabo lisy ale w LM mnie zaskakuja bo angielskie kluby ostatnie lata slabo sie prezetowaly w LM
Snejider
Zarejestrowany od: 185 dni
Ilość komentarzy: 58
Oceny: +176
AC Milan Ajax Amsterdam FC Barcelona
28.09.2016 / 07:09:40
Porto było w tym meczu nieco lepsze ale pomimo porażki wydaje się że w rewanzu to Porto wygra,a Leicester dość bliski już awansu
KibicFutbolu
Zarejestrowany od: 223 dni
Ilość komentarzy: 2381
Oceny: +699
Bayern Monachium Legia Warszawa Polska
28.09.2016 / 06:44:07
Kolejne 3 pkt Leicester chyba wyjdą z grupy.
Diego Simeone
Zarejestrowany od: 847 dni
Ilość komentarzy: 1068
Oceny: +3719
Manchester City Queens Park Rangers FC SpVgg Unterhaching Napoli Lech Poznań Polska Glasgow Rangers FC Alloa Athletic Atlético Madryt
28.09.2016 / 00:59:52
Leicester zdecydowanie lepiej idzie w tym sezonie w Champions League niz w premier :)
27.09.2016 / 23:26:11
Wiem że to niemożliwe ale jak by dostali się do finału i go wygrali to bym skoczył ze spedochronu. Obiecuje.
Messi&Ronaldo
Zarejestrowany od: 918 dni
Ilość komentarzy: 1089
Oceny: -15278
Chińskie Tajpej Papua-Nowa Gwinea Brommapojkarna
27.09.2016 / 23:50:04
I to jest prawdziwy kibic. Gotów jest zginąć za swój klub. Wszyscy normalni skaczą ze spadochronem, ale on woli odczepić się w locie i ,,skoczyć ze spadochronu". Prawdziwe poświęcenie.
27.09.2016 / 23:07:35
Wiedzą, że ten rok w Premier League ciężki, to odbiją sobie w LM. Może rywale nie jacyś kosmiczni, ale jest kolejne zwycięstwo. Jeszcze jedno i będą naprawde blisko awansu.
27.09.2016 / 23:03:24
Lisy 6/6 pkt ładnie. Co do Cassilas-a przy bramce nie jego wina ale to wyjście przy wrzutce z autu to jakaś masakra, od finału LM to on ma coś z tymi wyjściami nie tak
kacperTST
Zarejestrowany od: 409 dni
Ilość komentarzy: 35
Oceny: +261
Arsenal Londyn Bayern Monachium Polska
27.09.2016 / 22:58:01
ależ forma Slimaniego, brawo Leicester !
iamunited
Zarejestrowany od: 324 dni
Ilość komentarzy: 298
Oceny: +2599
Manchester United West Ham United Polska Real Madryt Śląsk Wrocław
27.09.2016 / 22:52:27
Lisy po podbiciu Premier League teraz chcą zdobyć puchar mistrzów. To by było coś pięknego! :D
John_Cena
Zarejestrowany od: 376 dni
Ilość komentarzy: 1362
Oceny: +7861
27.09.2016 / 22:44:24
No niezle Lisy sobie radzą w LM trzeba przyznać,no ale grupa też nie za mocna.ale jakby nie było to LM.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Leicester City FC - Porto 27.09.2016 wynik: 1:0 z dnia 27.09.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.