Ilość komentarzy: 1069
Oceny: +3735
Manchester City Queens Park Rangers FC SpVgg Unterhaching Napoli Lech Poznań Polska Glasgow Rangers FC Alloa Athletic Atlético Madryt
01.10.2016 / 13:55:27
Kopenhaga pozytywnie zaskakuje , pokazuja ze madra polityka transferowa i wsrazaniem do skladu mlodych zawodnikow mozna bardzo daleko zajsc. Co do Brugii to mi ich szkoda , fajnie ich zobaczyc w champions league po 10 latach posuchy ale szkoda ze konczy sie to beckami.
agento
Zarejestrowany od: 268 dni
Ilość komentarzy: 911
Oceny: +7389
Tottenham Hotspur Olympique Lyon Inter Mediolan Wisła Kraków Lech Poznań Polska Olimpia Elbląg Termalica Nieciecza
28.09.2016 / 21:27:00
Kopenhaga ma w szerokim składzie 8 napastników...6 z nich strzeliło conajmniej 2 gole w meczach ligi dunskiej, co najmniej 1 strzeliło 10 piłkarzy ...5 conajmniej 2 gole w LM ( z eliminacjami)...Zaden napastnik niema wiecej niz 25 lat... Włodarze polskich "wielkich" klubów powinni sie od nich uczyc jak budowac druzyne na lata...
Dzepetto
Zarejestrowany od: 337 dni
Ilość komentarzy: 773
Oceny: +3308
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Everton Tottenham Hotspur Leicester City FC West Ham United Hull City Olympique Lyon
28.09.2016 / 14:57:04
No to mamy czarnego konia ligi mistrzów.
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 367 dni
Ilość komentarzy: 2805
Oceny: +16232
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
28.09.2016 / 08:56:58
Brawo kopenhaga! Wartosc zawodnikow i budzet na poziomie legi, liga tez nie mocniejsza od naszej ekstraklasy a ladnie mieszaja w LM, remis na wyjezdzie z Porto teraz 4-0 z brugią. Tak trzymac, widac da sie zagrac dobrze nawet z niskim budzetem.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - FC Kopenhaga - Club Brugge KV 27.09.2016 wynik: 4:0 z dnia 27.09.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.