Manchester City Queens Park Rangers FC SpVgg Unterhaching Napoli Lech Poznań Polska Glasgow Rangers FC Alloa Athletic Atlético Madryt
Ludogorets to swietny przyklad dla legii. Jak na kims sie wzorowac to wlasnie na bulgarach.
Ilość komentarzy: 718
Oceny: +2885
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Everton Tottenham Hotspur Leicester City FC West Ham United Hull City Olympique Lyon
29.09.2016 / 16:11:24
Heh ten stoicki spokuj Emerego po stracie gola - bezcenny. Euforia piłkarzy ludogorets po zdobytym golu - bezcenna. W dalszym ciągu obowiązujący stoicki spokuj Emerego po golach swego zespołu - bezcenny. Rozpacz i gniew narastająca wśród piłkarzy ludogorets po każdym kolejnym straconym golu - bezcenna. Od dziś wybieram mastercard.
Ryba3
Zarejestrowany od: 1647 dni
Ilość komentarzy: 1579
Oceny: +8779
RSC Anderlecht Hull City Napoli Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
29.09.2016 / 13:48:30
Mają kilku technicznych Brazylijczyków w drużynie a strzela Rumun ? Zła decyzja.
Answer
Zarejestrowany od: 928 dni
Ilość komentarzy: 11
Oceny: +37
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Polska FC Barcelona
29.09.2016 / 12:29:44
Przy tak fatalnie grajacym Mottie w lidze i LM zastanawiajace jest czemu Krycha nie gra, ale podejrzewam ze cierpliwosc Emeryego sie wyczerpuje i zacznie stawiac na Krychowiaka.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1432 dni
Ilość komentarzy: 7245
Oceny: +38555
Juventus Turyn
29.09.2016 / 10:44:16
Hahaha jak Matuidi po golu niemal przybil piątke rywalowi to padłem. I ten faul na karnego.. Motta pogłówkował i wymyślił ;d Ciężko mi zdecydowac co bawi bardziej. Przewinienie czy wykonanie tej jedenastki. Ogólnie PSG miało obowiązek to wygrać i tak się stało.
droll2014
Zarejestrowany od: 1060 dni
Ilość komentarzy: 306
Oceny: +559
PSG Francja AC Milan Polska
29.09.2016 / 10:24:04
Dawno nie widziałem tak fatalnie wykonanego rzutu karnego.
sWinny
Zarejestrowany od: 1648 dni
Ilość komentarzy: 374
Oceny: +6562
Arsenal Londyn Lech Poznań
28.09.2016 / 23:53:21
Haha jak patrze na tego karnego to od razu przypomniał mi sie kapitan bomba ktory jak nie mial z czego strzelać to napierdalał z bańki w kostke przeciwnika xd nie sadzilem ze znajdzie sie ktos tak w realu. A jednak :)
28.09.2016 / 21:39:32
Ludogorets to bardzo dobra drużyna będą każdemu urywać punkty.... jak by Legia z nimi grała w 4 rundzie nie było by Legi w LM...
wojtas1184
Zarejestrowany od: 530 dni
Ilość komentarzy: 47
Oceny: +408
Legia Warszawa FC Barcelona
28.09.2016 / 22:57:55
Aleś ty mądry.Jakby Ludogorets trafil w 4 rundzie na City to by ich tu nie było...gdybać to sobie możesz...
cebulowyskrzat
Zarejestrowany od: 844 dni
Ilość komentarzy: 1384
Oceny: +10503
Pogoń Szczecin
29.09.2016 / 06:43:33
A Ty jeszcze mądrzejszy... Jakim cudem Ludogotets mógłby trafić na City w eliminacjach?
Czopa
Zarejestrowany od: 1108 dni
Ilość komentarzy: 3646
Oceny: +10912
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
Czarny Krycha dalej nie gra??
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Ludogorets - PSG 28.09.2016 wynik: 1:3 z dnia 28.09.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.