Ilość komentarzy: 1068
Oceny: +3719
Manchester City Queens Park Rangers FC SpVgg Unterhaching Napoli Lech Poznań Polska Glasgow Rangers FC Alloa Athletic Atlético Madryt
02.10.2016 / 14:38:48
Wyglada na to ze zamienienie Higuaina na Milka jest genialnym ruchem se strony wlodazy Napoli , z miejsca stal sie on ulubiencem publicznosci i strzela gola za golem. Co do Benfiki to sa cieniem samego siebie z zeszlej edycji ligi mistrzow.
jerzyyyyyy
Zarejestrowany od: 1646 dni
Ilość komentarzy: 2130
Oceny: +7530
FC Baník Ostrava Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Górnik Zabrze GKS Katowice Polska Rozwój Katowice
Oceny: +181
Brazylia Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC Swansea City AFC AS Monaco PSG
Oceny: +2883
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Everton Tottenham Hotspur Leicester City FC West Ham United Hull City Olympique Lyon
29.09.2016 / 15:45:44
Arek zagrał kolejny świetny mecz a Mertens co z wolnego przyjebał to nie mam pytań. Chylę czoła Napoli zajebista drużyna.
Williams-91
Zarejestrowany od: 356 dni
Ilość komentarzy: 136
Oceny: +1336
Polska
29.09.2016 / 14:35:29
Arkadiuso.. Milik! Spiker pieknie daje. Lubie tą włoska atmosfere, Milik moze czuc sie naprawde dobrze. Bravo:)
Oceny: +3995
Arsenal Londyn Manchester United Tottenham Hotspur Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska Real Madryt FC Barcelona
29.09.2016 / 11:46:51
Widać chemię między Arkiem, a kolegami z drużyny. Pięknie się patrzy na ich wspólną radość po golach.
Mustafa
Zarejestrowany od: 397 dni
Ilość komentarzy: 3368
Oceny: +20588
Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
29.09.2016 / 10:14:52
Napoli wymiata ostatnio ciekawe gdzie zajda w Lm :)
chamstwo
Zarejestrowany od: 1431 dni
Ilość komentarzy: 7244
Oceny: +38554
Juventus Turyn
29.09.2016 / 10:14:24
Ależ Napoli sobie pograło. Dobrze, że Milik dostaje karne i tak pewnie je wykorzystuje. Jest chłodna głowa i kolejna brama w LM, brawo!
29.09.2016 / 09:58:44
Co ten Milik wyprawia w tym Napoli to brak słów!!! Wielki gracz!!! Drugi Lewandowski nam rośnie.
błekitna liga
Zarejestrowany od: 1399 dni
Ilość komentarzy: 1087
Oceny: +7015
Bayern Monachium Borussia Dortmund ADO Den Haag Legia Warszawa Wisła Płock Polska Dolcan Ząbki Huragan Wołomin
29.09.2016 / 10:35:30
A co takiego wyprawił bramka z karnego a asysta bo piłka sie odbiła od niego...

Oceny: +1579
Arsenal Londyn Liverpool FC Leicester City FC Borussia Dortmund Wisła Kraków Polska FC Barcelona
29.09.2016 / 02:47:10
Milik,nowy w druzynie karne strzela,asysta przy kolejnej bramce-twardziel na calego. Oby tak dalej
Oceny: +649
Chelsea Londyn Borussia Dortmund Juventus Turyn Polska Valencia Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk
28.09.2016 / 23:28:43
Skrót bez ostatniego gola, standard na meczykach. ;)
chamstwo
29.09.2016 / 10:15:21
Zwykle nie ma tylko tych z doliczonego. Teraz brakuje bramki z 86 minuty. Już niedługo będą skróty tylko pierwszej połowy ;d
Boży
Zarejestrowany od: 327 dni
Ilość komentarzy: 14
Oceny: +140
28.09.2016 / 23:19:27
Arkowi potrzebna jest rywalizacja w reprezentacji.Szkoda,że Nawałka nie zmienił w ostatnim meczu Teodorczyka za Milika.Teo w formie w klubie,może by bramkę strzelił...taka rywalizacja jaką ma w Napoli jest potrzebna na te eliminacje bo Arek jest zbyt pewny miejsca w pierwszej 11 i to źle się na nim odbija.Fakt,że Arek,spośród takich piłkarzy jacy są w drużynie, wykonywał karnego może jedynie cieszyć :D
Gdzie jest hejtujaca Milika cebula?
Brawo Arek, obys najebal tych goli jak najwiecej.
SportowiWiernyNarod
Zarejestrowany od: 954 dni
Ilość komentarzy: 8
Oceny: +68
AC Milan
29.09.2016 / 00:25:51
A juz jestem: strzelil karnego a nie bramke z 30m to 1, jakby do bramki trafil z 2-3 m w reprezentacji to bylby wiekszy sukces niz gol z karnego. Fala hejtu jest za to ze to wie co zrobic z pilka w Napoli a w reprezentacji gra jak Rasiak albo inny Hajto.
28.09.2016 / 22:55:28
Widać gołym okiem że cała drużyna jest w gazie. Ich bramki to nie przebłysk jednego gracza tylko dobra gra dwóch formacji
Oceny: +3168
São Paulo Liverpool FC Newcastle United Manchester City Leicester City FC AFC Bournemouth AS Monaco PSG Olympique Marsylia Borussia Dortmund
28.09.2016 / 22:53:21
Geniusz! Geniusz! Najlepszy Polski napastnik Arkadiusz Milik! Brawo! Gratulację!
28.09.2016 / 22:44:27
Dla Arka mecz bez gola to mecz stracony. Oby mu się dalej wiodło równie dobrze.
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 872 dni
Ilość komentarzy: 2688
Oceny: +8110
Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
28.09.2016 / 22:44:20
Brawo Napoli w końcu zagrali jak w zeszłym sezonie i może od tego momentu gra będzie wyglądać tylko lepiej a w LM mogą namieszać.
janmudzyn2
Zarejestrowany od: 631 dni
Ilość komentarzy: 2283
Oceny: +13551
Polska Termalica Nieciecza
28.09.2016 / 22:42:10
Brawo Milik, kolejny świetny mecz w jego wykonaniu!
28.09.2016 / 22:32:21
Bravo Arek...Gol i asysta...nieszkodzi ze z karnego-bramka jest bramka !!!
28.09.2016 / 22:08:21
Brawo Arek !!! Napoli może być czarnym koniem tej edycji LM ,Benfica nie istnieje w tym meczu
Czopa
Zarejestrowany od: 1107 dni
Ilość komentarzy: 3646
Oceny: +10911
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
28.09.2016 / 21:37:46
Czekamy na gola Milika i asystę Zielińskiego ;)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Napoli - Benfica Lizbona 28.09.2016 wynik: 4:2 z dnia 28.09.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.