Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
Ilość komentarzy: 80
Oceny: +635
Juventus Turyn Pogoń Szczecin Polska
30.09.2016 / 10:18:23
to ten mecz powinien byc pogrubiony,zeby jak najwiecej ludzi zobaczylo jakim wstydem dla serie A est inter
Waltari
Zarejestrowany od: 947 dni
Ilość komentarzy: 774
Oceny: +2122
Legia Warszawa Polska
30.09.2016 / 08:35:25
Czeska drużyna kontra zlepek narodowości, czyli takie włoskie multi-kulti.
Douk
Zarejestrowany od: 647 dni
Ilość komentarzy: 378
Oceny: +1340
AC Sparta Praga Czechy Chelsea Londyn West Bromwich Albion FC Metz Hoffenheim AC Milan Legia Warszawa FC Barcelona Real Murcia CF
30.09.2016 / 07:57:43
Jeśli Sparta zdobędzie komplet punktów z Beer Sheva i nie przegra z Interem, to ma awans.
30.09.2016 / 01:01:52
Brawo Sparta, mam nadzieję, że wyjdą z Southampton.
Pixario
Zarejestrowany od: 424 dni
Ilość komentarzy: 522
Oceny: +1788
Brazylia Manchester United Francja Bayern Monachium Inter Mediolan Polska Portugalia Real Madryt FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
30.09.2016 / 00:50:19
Jestem fanem Interu od około 20 lat panowie sporo widziałem i powiem wam jedno. Stary Inter nigdy nie wróci bo nie ma starego właściciela czyli pana Morattiego za jego prezesury mieliśmy złote lata, po sprzedaży chinolom wszyscy poszli do wymiana cały trzon zarządzający ludzie którzy tworzyli ten klub od dekad już tam nie pracują. Ci którzy są teraz to najemnicy i amatorzy nie podziewajcie się powrotu do czołówki albo walki o jakieś pozycje w LM nie z tym właścicielem i zarządem to nie araby która dają 100 mln na transfery ....
bonzo
Zarejestrowany od: 1168 dni
Ilość komentarzy: 4680
Oceny: +1684
Polska Błękitni Stargard Szczeciński
30.09.2016 / 20:42:48
Złote lata za morattiego? Pojebało? Chyba plastikowy kibic jakiś co historii nie zna. Owszem to było sypanie kasą na lewo i prawo ale to było takie sypanie bez mózgu i bez pomysłu marnowanie talentów piłkarskich i zatrudnianie trenerów debili a potem ich wywalanie lekką ręką i brak ciągłości w zarządzaniu klubem. Owszem trafiło mu się te 5 lat grubych pod rząd którymi teraz pewnie wszyscy kibice interu bedą żyli do końca życia ale przedtem i potem to było trwonienie grubej kasy i marnowanie potencjału klubu

29.09.2016 / 21:50:42
Spokojnie, chodzi o to że Inter w Europie gra rezerwą, mają za wąską ławkę by grać dobrze i w lidze i w LE. Skoro wygrali z Juve, bez wielkiego ryzyka przewiduję przynajmniej remis z Romą. Taki mecz jak z Czechami udowadnia jaka jest przepaść między pierwszym zespołem a rezerwami.
T-Bag1
Ilość komentarzy: 628
Oceny: +1869
Inter Mediolan
29.09.2016 / 22:34:09
dokładnie liga najważniejsza i tam grają pierwsze skrzypce, ale nie zmienia to faktu ze rezerwa powinna to wygrać ale dostają okazję w LE i podczas meczu stoją w miejscu.
Zimą trzeba przemeblować obronę bo tylko Miranda gra poziom, ranokja to największy antytalent piłkarski gdyby nie był wysoki to byłby najgorszym obrońca w historii piłki nożnej, a melo palacio, eder, brozovic??? żenada w zimę kierunek Chiny
Chołek186
Zarejestrowany od: 342 dni
Ilość komentarzy: 15
Oceny: +132
Polska Real Madryt
29.09.2016 / 21:16:41
Co sie dzieje z tym Interem? Pamiętam jak jeszcze wygrywali LM a dziś nie potrafią ograć Czechów czy Izraelczyków
29.09.2016 / 21:15:14
Ja wale, ale oni graja patole, gdzie jest ten stary Inter? Chyba juz nic z niego nie zostalo.
29.09.2016 / 21:06:55
Wyczytałem dziś, że Inter gładko wygra i co ? I jajco...
T-Bag1
29.09.2016 / 22:35:34
bo standardowy kibic piłki patrzy ogólnie na wyniki, nie wie że rezerwy Interu grają z paraliżem nóg i mózgu
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - AC Sparta Praga - Inter Mediolan 29.09.2016 wynik: 3:1 z dnia 29.09.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga Europejska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.