Zarejestrowany od: 229 dni
Ilość komentarzy: 191
Oceny: +1602
01.10.2016 / 09:12:27
Sędzia wypaczył wynik! Grubas w ogóle nie nadążał za akcjami, oceniał z odległości kilkunastu metrów sytuacje stykowe, w których nie było w pobliżu sędziego bocznego.. Konsekwencją jego błędów było podyktowanie wolnego dla Evertonu którego być nie powinno a padł po nim piękny gol, Jagielka odbił piłkę rękoma, a pare sekund wcześniej Lukaku faulował. I druga sytuacja kluczowa to nieuznany prawidłowy gol dla Crystal. Wynik powinien być więc 0:2
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 226 dni
Ilość komentarzy: 890
Oceny: +7713
Polska
01.10.2016 / 07:16:27
No no...po tym remisie Everton będzie siedziało jak na szpilkach przy meczach Arsenalu, Liverpoolu i Manchesteru United.
Oceny: +13844
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
Ładna bramka Lukaku :)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Everton - Crystal Palace FC 30.09.2016 wynik: 1:1 z dnia 30.09.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.