Mieszkasz za granicą i nie możesz oglądać skrótów ekstraklasy? Pobierz za darmo Hola! i ustaw polskie IP.
Ilość komentarzy: 385
Oceny: +4924
Legia Warszawa Polska
04.10.2016 / 21:23:31
Występ LEGIONISTÓW bardzo dobry przejechali się po Lechii :) Już w meczu ze Sportingiem widać było inne zaangażowanie i lepszą grę teraz w lotto ekstraklasie to potwierdzili , oby tak dalej i oby przerwa na kadrę ustabilizowala to co już dobrze idzie i dała poprawę tego nad czym trzeba jeszcze pracować . (L) !
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 289 dni
Ilość komentarzy: 890
Oceny: +7727
Polska
03.10.2016 / 06:51:28
Brawo Legia! Bardzo dobry występ Warszawskiego zespołu i mam nadzieję, że to dopiero początek dobrej passy.
Oceny: +1138
Liverpool FC Leicester City FC Bayern Monachium Ajax Amsterdam Polska Real Madryt Sevilla
02.10.2016 / 13:24:30
Mimo że fanem Legii nie jestem to fajnie się to oglądało. Nareszcie widać było potencjał jaki ma ta drużyna. Przewaga w każdym fragmencie gry. Lechia miała dużo szczęścia że nie wpadło więcej bramek. Dobry mecz i nie wiem czy można już mówić o przełamaniu po jednym spotkaniu ale jest nadzieja na to że nie będzie kompromitacji w kolejnych meczach LM. Może gracze nareszcie zauważyli że w porównaniu z drużynami z Europy nasza liga jest słaba i takie występy jak przeciwko np Sportingowi mimo że przegrane na drużyny z naszej Ekstraklasy wystarczą. Cieszy zwycięstwo nad dobrze prezentującym się w tym sezonie rywalem. Oby tak dalej.
Kamciaa_1993!
Zarejestrowany od: 239 dni
Ilość komentarzy: 26
Oceny: +300
Manchester United Legia Warszawa Polska Real Madryt
02.10.2016 / 12:36:44
Suuper !! Taką (L)egię to ja rozumie pokazali zaprezentowali się znakomicie ... Brava także dla nowego Trenera ma swoją filozofię i się tego trzyma .

(L) and RM by Kamciaa_1993!
ckm22
Zarejestrowany od: 609 dni
Ilość komentarzy: 291
Oceny: +479
Bośnia i Hercegowina Węgry Irlandia Wisła Kraków Cracovia Podbeskidzie Polska Ukraina Hutnik Kraków Dolcan Ząbki
02.10.2016 / 12:23:32
Wreszcie mistrz kraju ogarnął sytuacje na swoim podwórku. Tak to ma wyglądać - trzeba cisnąć i są efekty.
Szczecinianin
Zarejestrowany od: 828 dni
Ilość komentarzy: 1416
Oceny: +6429
02.10.2016 / 11:27:30
No i zajebiście! Może z Realem jednak dwucyfrówki nie będzie.
jerzyyyyyy
Ilość komentarzy: 2391
Oceny: +8677
FC Baník Ostrava Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Inter Mediolan Górnik Zabrze GKS Katowice Polska
02.10.2016 / 10:54:28
W Szczecinie, bez Radovicia znowu bedzie slabo, choc typuje przyjacielski remis.
02.10.2016 / 10:44:23
Za co kartki dla Rado, a zwłaszcza druga żółta?
Oceny: -198
Argentyna Liverpool FC Olympique Marsylia 1. FC Kaiserslautern TSV 1860 Monachium AS Roma Arka Gdynia Polska FC Barcelona Odra Opole
02.10.2016 / 09:15:27
Mnie zastanawia jedno -dlaczego Lechia tak slabo zagrała?
02.10.2016 / 09:04:11
Co w tym meczu legia grała to coś pięknego radovic mmnie zaskakuje myślałem że nie pokaże już w legii tego co kiedyś a tu dalej swietna forma oglądałem partizan-zagłębie lubin i tam mało rado pokazał jak legia go kupywała wątpiłem że pomoże dlatego się cieszę widać że Gra na Ł3 mu służy i daje z siebie wszystko ,odjidja też znowu świetny mecz ale ogólnie trener Magiera po 2 meczach zrobił świetną robotę z piłkarzami oby tak dalej
zexan
Zarejestrowany od: 1144 dni
Ilość komentarzy: 340
Oceny: +4461
02.10.2016 / 13:14:57
Radovic po prostu gra swoje. W tej lidze naprawdę wystarczy być średnim, żeby się świetnie prezentować.
Oceny: +2274
Legia Warszawa Polska Siarka Tarnobrzeg Stal Mielec Stal Stalowa Wola Resovia Rzeszów Sandecja Nowy Sącz
02.10.2016 / 08:34:42
To był gwałt 15 sytuacji bramkowych, gra na poziomie LM a Lechia grała to co Legia z Borussią, najniższy wymiar kary przez straszną nieskuteczność. Te wszystkie komentarze że to nie wina Hasiego tylko zawodnicy są słabi... Da się?Chyba tak. W Polsce? A jednak..
/ -19
Napisałem "Legia wróci w tym meczu na właściwe tory." I mnie zminusowaliście, głupio Wam teraz?
Oceny: +7389
Tottenham Hotspur Olympique Lyon Inter Mediolan Wisła Kraków Lech Poznań Polska Olimpia Elbląg Termalica Nieciecza
02.10.2016 / 07:35:28
Brawo Legia taka gra mi się podoba,taką Legie chcemy oglądać zdominowali Lechie oddawali dużo strzałów i jest dobry wynik może pod wodzą nowego trenera Legia wróci na właściwe tory.
Madrista29
Zarejestrowany od: 304 dni
Ilość komentarzy: 32
Oceny: +111
RSC Anderlecht Brazylia Chile Chelsea Londyn Manchester United Leicester City FC Nottingham Forest FC Francja Bayern Monachium Napoli
/ -16
Lechia to nawet nie rezerwy Sportingu.A wiec wygrana nie jest wykladnikiem sily Legi ale skutkiem miernoty Lechi.
02.10.2016 / 01:28:03
Teraz czekam na komentarz użytkownika "ts",który pisał po skrótem Sporting- Legia, że będzie blamaż z Lechią. Nie dość, że śmierdzi od ciebie cebulą to pokazałeś jaki z ciebie Janusz football'u. Pozdro dla tych co degradowali Legię do I ligi.
Oceny: +15171
Arsenal Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Napoli Legia Warszawa Polska
01.10.2016 / 23:59:57
Oby ten koszmar który zapoczątkował hasi się skończył . W lm nie ma co liczyć na punkty Ale musimY wrócić na pozycję lidera jak najszybciej i wygrać ligę bo w innym przypadku będzie to przegrany sezon
Oceny: +506
Leicester City FC Borussia Dortmund Juventus Turyn Napoli Legia Warszawa Polska Śląsk Wrocław Termalica Nieciecza
01.10.2016 / 23:52:47
Kosmos, rozjebali w statystykach strzałów, brawo (L)egia, teraz taki wynik w LM ;)
01.10.2016 / 23:26:21
Real już robi pod siebie
Jerry 2
02.10.2016 / 03:09:30
/ -14
Rozsmiesza mnie porownanie Lechi do Realu.
Darkheim
Zarejestrowany od: 742 dni
Ilość komentarzy: 565
Oceny: +2077
Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska
02.10.2016 / 05:53:05
A mnie rozśmieszają ludzie, którzy za nic nie łapią ironii.
Andrew_Sparrow
Zarejestrowany od: 259 dni
Ilość komentarzy: 146
Oceny: +1161
Tottenham Hotspur AS Roma Legia Warszawa Zagłębie Lubin
01.10.2016 / 23:15:32
Można...?można ? Pierwsza bramka to niespodzianka..nawet dla Guilerme...ale widac było różnice...Bravo Legia !
Endy7
Zarejestrowany od: 1063 dni
Oceny: +10071
Arsenal Londyn Górnik Zabrze Polska
01.10.2016 / 23:12:25
Wkońcu promyk nadzieji na kolejne mecze w lidze i lidze mistrzów,może wkońcy wejdą na odpowiedni tor tego im życze kibic ze śląska
Oceny: +7179
Bayern Monachium Borussia Dortmund ADO Den Haag Legia Warszawa Wisła Płock Polska Dolcan Ząbki Huragan Wołomin
01.10.2016 / 22:56:47
No brawo no coś niesamowitego ta Legia zaczyna wygrywać... :)
01.10.2016 / 22:36:23
Wreszcie grali tak jak grać powinni. Rado trochę nerwowo ale przyznam, że mnie zaskoczył jednym sprintem pod koniec meczu - kondycja wzrasta. Wreszcie jest komu rozgrywać. Ofoe i Rado z meczu na mecz coraz lepiej. Może nawet Nico coś się przełamie po tej bramce. Po tylu sytuacjach powinno być więcej niż 3-0 no ale nie można narzekać!
MatsoKbk
Zarejestrowany od: 261 dni
Ilość komentarzy: 500
Oceny: +7460
Arsenal Londyn Bayern Monachium ADO Den Haag Legia Warszawa Polska Zagłębie Sosnowiec
01.10.2016 / 22:35:39
Piękna gra Legii!! taką Legie chcemy oglądać!! w strzałach demolka , Lechia po prostu nie istniała. JACEK MAGIERA i wszystko jasne:)
01.10.2016 / 22:33:20
Jebać to lechię ,sztuczny skład -było do przewidzenia że legia w końcu wygra mecz
MatsoKbk
01.10.2016 / 22:32:15
W końcu zajebisty mecz! brawo dla Legii! W strzałach demolka! Lechia dzisiaj była tłem Legii! JACEK MAGIERA i wszystko jasne:)
Amaranthe
Zarejestrowany od: 313 dni
Ilość komentarzy: 151
Oceny: +1387
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United PSG Bayern Monachium Napoli Legia Warszawa Polska Atlético Madryt Lechia Gdańsk
01.10.2016 / 22:27:32
Jako kibic Lechii muszę przyznać że Legia zdobyła zasłużone zwycięstwo. Ładnie konstruowała akcje. Może brak im wykończenia i dokładności ale jak będą pielęgnować taki styl gry to faktycznie mogą coś osiągnąć.
sebastian840918
Zarejestrowany od: 582 dni
Ilość komentarzy: 2407
Oceny: +27528
Manchester United Werder Brema Legia Warszawa Polska
01.10.2016 / 22:25:50
Brawo Legia! Właśnie takiej gry oczekują kibice Legii. Szkoda kilku zmarnowanych (setek), ale i tak było bardzo dobrze. Jeśli Magiera po kilku dniach tak odmienił zawodników Legii, to czekam na to jak będzie ta gra wyglądała za miesiąc, dwa itd.
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
01.10.2016 / 22:23:20
Znakomity debiut Magiery w lidze, widać ze ma pomysł.
Oceny: +20272
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
01.10.2016 / 22:33:50
9:0, przelicz sobie :)
01.10.2016 / 22:44:37
Echh, Legia przegrała 0:6 z Borussią, wygrała 3:0 z Lechia..
miko2003
Oceny: +828
01.10.2016 / 22:22:49
Dobry mecz i wielkie emocje ''Dariusz Szpakowski''
01.10.2016 / 22:22:04
Wreszcie wygrana ! Cieszy bardzo, bo potencjał w chuj wielki :)
cebulowyskrzat
Zarejestrowany od: 903 dni
Ilość komentarzy: 1616
Oceny: +12664
Pogoń Szczecin
01.10.2016 / 23:33:21
Jaki potencjał? jaki wielki...? Przestańcie żyć marzeniami o jakiejś wielkiej piłce w naszej lidze. Mecze w LM pokazały jaki jest potencjał naszej ligi i tyle.
02.10.2016 / 07:25:37
Nie chodziło mi o Ligę Mistrzów, tylko o nasze Ekstraklasowe podwórko, wygrają Ekstraklasę parę razy, dostaną coś z LM, kaska dojdzie, wzmocnienia, czekaj, o czym ja piszę ? Pewnie znowu wygrają ligę na fuksie, na LM znowu czekanie 20 lat, kasa pójdzie na jachty, samochody i wille dla prezesów, a Legia znowu powykupuje jakiś szrot pokroju Czerwińskiego czy innego Rzeźniczaka, i znowu będzie dupa, najlepsza Legia jaką dotąd widziałem, to Legia Czerczesowa i Legia Berga :)
No na naszą ligę to mają potencjał bo połowa drużyn Ekstraklasy powinna mieć status klubu amatorski/półprofesjonalny.
Oceny: +11691
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
01.10.2016 / 22:20:11
Normalnie jak nie oni :D zwycięstwo mimo wszystko brawa mam nadzieje że zmiana trenera zmieniła tą drużynę na lepszą :)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 01.10.2016 wynik: 3:0 z dnia 01.10.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.