Ilość komentarzy: 15
Oceny: +144
Borussia Dortmund Polska Atlético Madryt
03.10.2016 / 14:30:52
Brawo Atletico! Cieszy komplet na Mestalla :) jednak zastanawia mnie jedno, jak to możliwe, że selekcjonerzy reprezentacji Brazylii pomijają Diego Alvesa, robił to Scolari, Dunga...mam nadzieję, że Tite otworzy oczy, bo nie tylko te dwa karne potwierdzają klasę tego bramkarza!
02.10.2016 / 16:16:27
Szkoda nietoperzy to nie ekipa na dół tabeli.... Dzis mieli trudnego rywala ale myślę ze się podniosą jest jeszcze czas...
02.10.2016 / 14:54:22
Który to już niewykorzystany karny przez Griezmanna...
Diego Simeone
Zarejestrowany od: 845 dni
Ilość komentarzy: 1068
Oceny: +3718
Manchester City Queens Park Rangers FC SpVgg Unterhaching Napoli Lech Poznań Polska Glasgow Rangers FC Alloa Athletic Atlético Madryt
02.10.2016 / 14:47:47
Ogromnie cieszy kolejna wygrana mojego Atletico jednakze przekleta zmora sa wciaz karne ktore wymagaja dopracowania.
Kamciaa_1993!
Zarejestrowany od: 176 dni
Ilość komentarzy: 26
Oceny: +300
Manchester United Legia Warszawa Polska Real Madryt
02.10.2016 / 14:41:44
Szkoda Nietoperzy... ciężko się patrzy na ich 16 pozycję w Primera Division.

(L) and RM by Kamciaa_1993!
LosColchoneros
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +6
Atlético Madryt
02.10.2016 / 14:27:44
nie rozumiem dlaczego Gameiro nie podszedł do tego drugiego karnego przecież był etatowym wykonawca w Sewilli, obronionych karnych nie ma sa tylko źle strzelone nigdy nie widziałem żeby bramkarz z karnego obronił silny strzał pod poprzeczkę
Joszko
Zarejestrowany od: 1079 dni
Ilość komentarzy: 18
Oceny: +237
Polska Real Madryt
02.10.2016 / 14:22:38
Mówią że nie ma dobrze obronionych karnych ale źle strzelone. Alves natomiast jest ewidentnym przykładem no to że jednak są dobrze obronione. Po prostu kozak.
Xherdan Shaqiri 91
Zarejestrowany od: 743 dni
Ilość komentarzy: 1568
Oceny: +11696
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
02.10.2016 / 14:02:04
Ktoś potrafi rzetelnie udowodnić, że Diego Alves pochodzi z tej planety? I czy istnieje zawodnik którego karnego nie obronił? Co do meczu to bardzo fajnie się to oglądało, bardzo ważne 3 pkt i brawa dla Valencii za walkę. Niech Prandelli ogarnie im ten burdel, bo La Liga potrzebuje mocnej Valencii.
Suezir47
Zarejestrowany od: 1644 dni
Ilość komentarzy: 1269
Oceny: +8877
02.10.2016 / 13:59:35
Ktoś inny musi w Atletico zacząć podchodzić do karnych niż Griezmann, bo to już parę jego karnych zmarnowanych. Jeżeli chodzi o ten aspekt, to po prostu nie nadaję się. Jest bardzo nieskuteczny. Uwielbiam tego piłkarza, ale piszę jak jest. Musi popracować nad tym elementem. Atletico zapewne znów najmniej będzie miało straconych bramek w lidze, jak w poprzednim sezonie.
Cappy123
Zarejestrowany od: 400 dni
Ilość komentarzy: 718
Oceny: +4467
Manchester United Sporting Lizbona Valencia Real Madryt Villarreal
02.10.2016 / 14:04:56
Gabi podszedł do drugiego i tez nic wiec nie pierdol , alves Poprostu jest najlepszy w tym co robi i nie dziwota ze Barcelona go chce :)
K.R.U.L.
Zarejestrowany od: 1016 dni
Ilość komentarzy: 1556
Oceny: +12177
Manchester United Francja Parma Atlético Madryt
02.10.2016 / 13:53:24
Brawo Atleti, w zasadzie pewna wygrana, ale co ten Diego Alves wyprawia, to ja nie wierze.
Atletico musi popracować nad karnym. :)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Valencia - Atlético Madryt 02.10.2016 wynik: 0:2 z dnia 02.10.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.