Ilość komentarzy: 151
Oceny: +922
Juventus Turyn
08.10.2016 / 13:50:56
Meki Szwecji ;-) to oczywiste ze bez Zlatana to juz beda problemy ze strzelaniem goli;-)
08.10.2016 / 09:27:08
Gratulacje dla Szwedów choć sama gra nie zadowala... Muszą poprawić skuteczność bo w innym wypadku o awansie będą mogli tylko pomarzyć.
07.10.2016 / 22:50:34
Masakra ten wyniuk dobrze że go ominełem w bukach mi dziś siadł kupon pozdrawiam
Xtremebass
Zarejestrowany od: 474 dni
Ilość komentarzy: 504
Oceny: +3484
07.10.2016 / 22:42:52
Kurwa jego mać wszystkie mecze mi weszły i handicapy i golami tylko musiałem jebaną Szwecje dać że wygra dwoma lub więcej a te kurwwy nie potrafią strzelić dwóch goli. Wiem że to kurwa hazard ale nosz kurwa mać muszę się gdzieć wyżyć na skurwysynów. KUUURRRRRRRRRRRWAAAAAA
zbyszek71
Zarejestrowany od: 886 dni
Ilość komentarzy: 190
Oceny: +400
Ajax Amsterdam Legia Warszawa Podbeskidzie Stomil Olsztyn
08.10.2016 / 00:11:34
he he he ,trzeba było dać tylko wygraną szwedów -bo to cienki teraz zespól i połączyć tak jak ja francja pow3,5,holandia 1,grecja 1,estonia 2 poł pow 1,5 i wygrywasz
Toxic 18
Zarejestrowany od: 1178 dni
Ilość komentarzy: 176
Oceny: +1530
Manchester United PSG AC Milan Polska Sporting Lizbona Zenit
07.10.2016 / 23:15:05
Nie ma zlatana a ty stawiasz że strzelą 2 bramki :^ to cud że jedną potrafią strzelić
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Luksemburg - Szwecja 07.10.2016 wynik: 0:1 z dnia 07.10.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Międzynarodowe"w wysokiej jakości transmisji na żywo.