Anglia Juventus Turyn Polska Portugalia FC Barcelona Hiszpania Warta Sieradz Wieluń
Dalej nie stawiajcie Lewego to Bayern skończy na 3-10 miejscu
Ilość komentarzy: 6761
Oceny: +34616
Juventus Turyn
16.10.2016 / 15:49:29
Brawo dla gospodarzy bo zasłużyli na ten wynik. Bayern nie zaimponował, ale z takim bogactwem w składzie na pewno sobie to szybko odbiją.
jurgenschreiber
Zarejestrowany od: 375 dni
Ilość komentarzy: 105
Oceny: +348
Liverpool FC Newcastle United Schalke 04 Borussia M'gladbach Niemcy Groningen Górnik Zabrze Celtic Glasgow FC
16.10.2016 / 15:15:33
Fatalny mecz sędziów 3.bramki po spalonych i jeden nie odgwizdany karny,jak na bundeslige to katastrofa.
16.10.2016 / 10:48:46
Troszkę to niesprawiedliwe bo bramka dla Eintrachtu padła ze spalonego. Inna sprawa, że gospodarze pokazali charaktery dzielnie się broniąc do końca i doprowadzając do wyrównania. Błąd sędziego, ale trzeba to przyjąć na klatę i grać dalej. Fajnie, że Borussia nie wykorzystuje tych remisów Bayernu. Mam nadzieję, że w następnej kolejce Bawarczycy zdobędą 3 pkt. Powodzenia!
Oceny: +4821
PSG Stade Rennes Bayern Monachium Borussia Dortmund ADO Den Haag Ajax Amsterdam Legia Warszawa Wisła Płock Polska Atlético Madryt
15.10.2016 / 21:05:27
Jaja pany jaja. Żeby tak w dziesiątkę !!!toż to szok !!
bytom1920
Zarejestrowany od: 1384 dni
Ilość komentarzy: 997
Oceny: -157
CA Boca Juniors Argentyna Zagłębie Lubin Arka Gdynia Polska FC Barcelona Odra Opole Polonia Bytom
16.10.2016 / 09:48:57
Jakie jaja?Wynik jak najbardziej sprawiedliwy.Eintracht to nie patyki z Bremy.Trochę walki,wiary w siebie i okazuje sie że Bayern wcale nie jest taki mocny.Zresztą mecz z Atletico obnażył ich wszystkie wszystkie słabe strony.Ale co tu chcieć, skoro w ostatnich meczach najlepszym zawodnikiem jest taki Kimmich, który na siłę jest wpychany do składu Bayernu i reprezentacji ,bo usilnie chca z niego zrobić drugiego Lahma...
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1196 dni
Ilość komentarzy: 6894
Oceny: -7704
15.10.2016 / 21:16:49
Biora przyklad z polskich pijakow kadry.
Oceny: +771
Bayern Monachium Juventus Turyn Holandia Polska Real Madryt Lechia Gdańsk Drutex - Bytovia
15.10.2016 / 18:37:42
Co to się dzieje liderzy tabeli tracą punkty najpierw BVB i Hertha teraz Bayern, robi się naprawde gorąco. Robert widać troche zmęczony po zgrupowaniu ale nie dziwie się bo zapierdzielał po boisku najwiecej wiec dobrze że troche odpoczął. Coś na razie nie iskrzy w Bayernie maszyna jest ale zapłonu brak, trzeba zabrać się za błędy obrony, zbyt łatwo te kontry przechodzą. Nie zmienia to faktu że Frankfurt zagrał bardzo dobry mecz, udało im sie obronić w 10 a to nie lada wyczyn.
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 117 dni
Ilość komentarzy: 852
Oceny: +7239
Manchester United Juventus Turyn Feyenoord Legia Warszawa Polska
15.10.2016 / 18:26:22
Dać sobie strzelić bramkę grając w przewadze... Nie popisał się dziś Bayern a dla Eintrachtu gratulacje za walkę.
FutboLFaN98
Ilość komentarzy: 11
Oceny: +85
Arsenal Londyn Wisła Kraków Polska Real Madryt FC Barcelona
15.10.2016 / 18:08:03
I Bayern już nie będzie miał mistrza z urzędu przydzielonego jak to miało miejsce 1 rok czy 2 lata temu.
15.10.2016 / 18:01:16
A niektórzy, to już Ancelottiego okrzyknęli zbawcą Bayernu po Guardioli. Należy poczekać z takimi ocenami, bo Borussia na pewno nie odpuści.
Xtremebass
Zarejestrowany od: 364 dni
Ilość komentarzy: 350
Oceny: +2292
15.10.2016 / 17:56:56
I dobrze, będzie ciekawa sytuacja w lidzę do samego końca.
Delfinek
Zarejestrowany od: 330 dni
Ilość komentarzy: 1094
Oceny: -4785
Brazylia Chelsea Londyn Anglia Olympique Marsylia Bayern Monachium AC Milan Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Porto
15.10.2016 / 17:53:46
Brawo Eintracht. Bayern pewnie złapie formę na wiosnę.
Corvinus
Zarejestrowany od: 678 dni
Ilość komentarzy: 270
Oceny: +1189
Juventus Turyn Inter Mediolan Legia Warszawa Polska FC Barcelona
15.10.2016 / 17:47:13
bramka na 2:2 ze spalonego, jakoś nikt o tym nie wspomni?
/ -13
lewandowski znow nie strzelil...a tak dla przypomnienia, Lewandowski gral w Borussi Dortmund razem z dwa innymi Polakami Lukaszem Piszczkiem i Jakubem Blaszczykowskim
15.10.2016 / 17:31:41
Tak to jest jak się Lewgo wpuszcza na koniec...
15.10.2016 / 17:30:42
Bayern też formy nie ma... może to i dobrze, bo Borussia ma cały czas nadzieję... ale sami gubią głupio pkt
15.10.2016 / 17:32:36
A ja nie wiem czemu Bayern nie korzysta z remisów BVB to oni wcześniej grają od Bayernu
Wojtek-YNWA
15.10.2016 / 18:25:40
Chodzi mi o to zeby BVB zostalo mistrzem a nie caly czas Bayern i Bayern
FCBseba
15.10.2016 / 19:19:52
jak by byli lepsi od Bayernu to oni by więcej wygrywali i by byli mistrzem a tak widocznie nie jest
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium 15.10.2016 wynik: 2:2 z dnia 15.10.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Niemcy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.