Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
Jak zwykle AFC urywa punkty u siebie każdemu to może być klucz to utrzymania się!
Ilość komentarzy: 19
Oceny: +47
Leeds United AFC Napoli Lech Poznań
17.10.2016 / 01:12:59
Okazałe zwycięstwo Bournemouth z A. Borucem w składzie. Za utratę gola oczywiście nie ponosi on winy. Szkoda jednak tej straconej bramki. Mógł być to dla nich trzeci mecz bez straconej bramki w obecnym sezonie Premiership.
stanyal
Zarejestrowany od: 264 dni
Ilość komentarzy: 33
Oceny: +140
Arsenal Londyn Polska
16.10.2016 / 18:41:03
mecz jaki długo nie powtórzą. Podobnie jak Manu z Arsenalem swego czasu mecz gdy dosłownie każdy strzał wpadał do siatki.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1318 dni
Ilość komentarzy: 6753
Oceny: +34589
Juventus Turyn
16.10.2016 / 16:46:12
Ale wynik. Coś takiego prędko się nie powtórzy dla Bournemouth. Ogólnie mocno bramkostrzelny weekend.
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 115 dni
Ilość komentarzy: 832
Oceny: +7009
Manchester United Juventus Turyn Feyenoord Legia Warszawa Polska
16.10.2016 / 08:24:50
Brawo Wisienki! Zespół z Bournemouth pokazał dzisiaj klasę.
Czopa
Zarejestrowany od: 993 dni
Ilość komentarzy: 3495
Oceny: +10243
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
15.10.2016 / 19:04:19
Stanislas niesamowity mecz.
agento
Zarejestrowany od: 93 dni
Ilość komentarzy: 490
Oceny: +2899
Olympique Lyon Inter Mediolan Wisła Kraków Lech Poznań Polska Olimpia Elbląg Termalica Nieciecza
15.10.2016 / 19:03:57
Pogrom :O
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - AFC Bournemouth - Hull City 15.10.2016 wynik: 6:1 z dnia 15.10.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.