Brazylia Chile Egipt Arsenal Londyn Manchester United Portsmouth Leicester City FC Accrington Stanley FC Francja Hertha BSC Berlin
Ilość komentarzy: 6763
Oceny: +34722
Juventus Turyn
17.10.2016 / 13:26:21
Piękne bramki (włącznie z pechowym oraz komicznym samobójem) i naprawde dobra forma Milanu. 5/6 ostatnich wygrane. Może coś z tego będzie w dalszej części sezonu.
Pazdanomaniak
Zarejestrowany od: 139 dni
Ilość komentarzy: 115
Oceny: +547
Brazylia Chelsea Londyn Bayern Monachium Legia Warszawa FC Barcelona
17.10.2016 / 11:08:05
Brawo Milan. Początek sezonu mają w miarę udany. Może w końcu od kilku lat będą w pierwszej trójce i powalczą o awans do Ligi Mistrzów.
przemo;)
Zarejestrowany od: 1061 dni
Ilość komentarzy: 147
Oceny: +430
Tottenham Hotspur AC Milan Juventus Turyn Legia Warszawa Polska Valencia Atlético Madryt
17.10.2016 / 07:14:04
Brawo dla Milanu. W końcu zaczynają coś grać. Każda bramka w tym meczu była ładna.
Omega31
Zarejestrowany od: 1539 dni
Ilość komentarzy: 873
Oceny: +4511
Chelsea Londyn AC Milan Torino Polska Atlético Madryt Sevilla FC Bayern Monachium II
16.10.2016 / 23:55:43
Waleczny Milan ,wlasnie taki chce ogladac do ostatniej kolejki.Brawo chlopaki !!!
FlooZwT
Ilość komentarzy: 87
Oceny: +782
16.10.2016 / 23:17:49
Brawo Milan !!!! Fajnie by było jakby złapali jakaś kosmiczną forme i zaczeli wygrywać ...

Suezir47
Ilość komentarzy: 1194
Oceny: +8263
Polska Real Madryt
16.10.2016 / 23:04:24
Ależ piękny widok jak się patrzy na tablę, Milan 3 miejsce, dawać, do boju, liczę, że powrócą do LM.
16.10.2016 / 22:52:57
Bardzo miłe zakończenie niedzieli dla rossonerrich.
16.10.2016 / 22:50:16
Świetny mecz! Piękne gole, wiele ciekawych akcji. Trafienie Kuco pierwsza klasa. Gol Birsy z wolnego także wspaniały. Takie mecze chce się oglądać. Jestem strasznie ciekaw jak Milan zaprezentuje się u siebie w następnej kolejce z Juventusem, bo widać, że Rossoneri są obecnie na fali wznoszącej. Forza Milan!
Brawo Milan!!! 3 miejsce! :D
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Chievo Verona - AC Milan 16.10.2016 wynik: 1:3 z dnia 16.10.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.