Ilość komentarzy: 424
Oceny: +2700
CA River Plate RSC Anderlecht Liverpool FC Manchester City PSG Bayern Monachium Schalke 04 Juventus Turyn Ajax Amsterdam Benfica Lizbona
17.10.2016 / 23:00:19
Villarreal ciągle bez porażki w tym sezonie w LaLiga. Ciekawe, jak poradzą sobie z Barcą i Atletico.
Diego Simeone
Zarejestrowany od: 739 dni
Ilość komentarzy: 1064
Oceny: +3713
Manchester City Queens Park Rangers FC SpVgg Unterhaching Napoli Lech Poznań Polska Glasgow Rangers FC Alloa Athletic Atlético Madryt
17.10.2016 / 14:05:09
Villareal z sezonem coraz to silniejszy. Chetnie zobaczylbym ich w lidze mistrzow, moze uda sie nawiazac do zlotych czasow z Forlanem i Riquelme.
Apwel
Zarejestrowany od: 157 dni
Ilość komentarzy: 208
Oceny: +1937
Polska Real Madryt
17.10.2016 / 11:26:21
Strach pomyśleć co by Villareal zrobił z Barcelona :)
frytapol89
Zarejestrowany od: 306 dni
Ilość komentarzy: 183
Oceny: +481
Manchester United Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska FC Barcelona
18.10.2016 / 14:17:38
Raczej z żałośnie i słabo od kilku lat grającym realem m. Obrona realu jest jeszcze gorsza niż w Barcy. A Real jest tak słaby przez penaldo na którego z mocnymi rywalami gra cała drużyna a obecnie jest mocno przeciętnym piłkarzem. Ale dzisiaj z Legia sobie odbije bo on tylko takim słabym klubom strzela. Węchu z Villarealem miałby kilka kontaktów z piłka i wiele nurkowań nawet bez przeciwnika za plecami. VeB!
ckm22
Zarejestrowany od: 441 dni
Ilość komentarzy: 252
Oceny: +451
Bośnia i Hercegowina Węgry Irlandia Wisła Kraków Cracovia Podbeskidzie Polska Ukraina Hutnik Kraków Dolcan Ząbki
16.10.2016 / 22:48:36
piekne bramki
Czopa
Zarejestrowany od: 999 dni
Ilość komentarzy: 3509
Oceny: +10295
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
16.10.2016 / 22:46:00
Celta to nie ta sama Celta co w tamtym sezonie.
kobza
Zarejestrowany od: 772 dni
Ilość komentarzy: 92
Oceny: +1627
17.10.2016 / 00:52:08
Nie ta sama a z Barca sobie poradziła...
Cappy123
Zarejestrowany od: 294 dni
Ilość komentarzy: 354
Oceny: +1993
Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Stoke City Sporting Lizbona Valencia Real Madryt Athletic Bilbao
18.10.2016 / 18:57:37
Rekordzista bez żadnego minusa :D , nawet szukałem komentarza gdzie masz jakies 0 , bo chciałem ci dac na -1 ale nie da rady :) . Gratki
frytapol89
Oceny: +481
18.10.2016 / 14:18:59
Poradziła bo Barca miała słabsza pierwsza polowe. Gdyby nie błąd sędziego który nie podyktował ewidentnego drugiego karnego i błąd Matsa to co najmniej by zremisowała. Kto oglądał ten wie.
No ale jednak w tamtym sezonie było widać ile wart jest Nolito dla tej drużyny
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Villarreal - Celta de Vigo 16.10.2016 wynik: 5:0 z dnia 16.10.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.