Ilość komentarzy: 1062
Oceny: +3709
Manchester City Queens Park Rangers FC SpVgg Unterhaching Napoli Lech Poznań Polska Glasgow Rangers FC Alloa Athletic Atlético Madryt
19.10.2016 / 18:47:41
Takie bramki w takich sytuacjach w ktorej to Sporting strzelil mozna ogladac bez konca
Tiburón
Zarejestrowany od: 47 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +5
19.10.2016 / 18:06:40
Wydaje mi się, że bramka dla Sportingu nie powinna zostać uznana, bo piłka zagrana przy wolnym pośrednim powinna przetoczyć się co najmniej jedną długość swojego obwodu a tak nie było.
19.10.2016 / 13:48:09
Świetny wynik dla Borussi, mimo absencji dali rade na 3 pkty. Szybkość Bamejanga imponująca, podobnie brameczka Weigla.
19.10.2016 / 09:55:01
Po co oni wybiegali z tej bramki przy wolnym? Przecież tak to był mur nie do przebicia.
ingv
Zarejestrowany od: 514 dni
Ilość komentarzy: 142
Oceny: +937
19.10.2016 / 11:10:54
Dla ułatwienia podpowiem, że gdyby nie wybiegli, to dostaliby strzał po tyczkę, bo tam jest obszar, którego nie da się zasłonić (dlatego trzeba wybiec).
ingv
Oceny: +937
19.10.2016 / 11:09:05
Bo mieli geometrię w szkole i wiedzą, że trzeba zmniejszyć odległość do strzelca. Jeśli coś zasłaniasz szczelnie swoim ciałem, np. drzewo, to jeśli podejdziesz po linii prostej do piłki, to będziesz zasłaniał drzewo i jeszcze dodatkowy obszar dookoła niego. Problem w ty, że oni zasłaniali może połowę całej powierzchni bramki.
Geri
Zarejestrowany od: 1533 dni
Ilość komentarzy: 959
Oceny: +2321
Argentyna Liverpool FC Tottenham Hotspur Brighton & Hove Borussia Dortmund SC Freiburg Juventus Turyn FC Barcelona Śląsk Wrocław
19.10.2016 / 08:44:13
Bartra zachowal sie jak trampkarz podajac pilke do Bürkiego, ktory i tak by ja zlapal.Dobrze, ze to nie odebralo punktow Borussi.
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 115 dni
Ilość komentarzy: 832
Oceny: +7009
Manchester United Juventus Turyn Feyenoord Legia Warszawa Polska
19.10.2016 / 06:59:26
Gratulacje dla Borussii. Aubameyang wbiegł jak dzik w żołędzie. :)
19.10.2016 / 00:29:04
Fajnie to wygląda jak prawie cała 11 stoi na linii bramkowej:p ale brawo dla sędziego że zauważył to subtelne podanie do bramkarza BVB..
huebonafident
Zarejestrowany od: 133 dni
Ilość komentarzy: 123
Oceny: +1106
Arsenal Londyn Chelsea Londyn West Ham United Olympique Lyon PSG Olympique Marsylia Bayern Monachium Borussia Dortmund Hamburger SV AC Milan
19.10.2016 / 00:25:57
No to co Legia w lidze europy :D
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 193 dni
Ilość komentarzy: 1653
Oceny: +8260
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
18.10.2016 / 23:46:29
Dwie bramki dla BVB to błąd Sportingu przy wyprowadzaniu piłki, tragedia... Ale Auba jak narazie strzela co mecz... oby tak dalej
kornel.fcl
Ilość komentarzy: 2293
Oceny: +8627
Liverpool FC Polska Rozwój Katowice
18.10.2016 / 23:36:40
No to był ważny mecz dla obu ekip tą porażką sportung zagra z bvb w rewanżu o wszystko
/ -12
chcialbym przypomniec ze pare lat temu w Borussiigralo trzech Polakow: Lewnadowski, Blaszczykowski i Piszczek.
Oceny: +1991
Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Stoke City Sporting Lizbona Valencia Real Madryt Athletic Bilbao
18.10.2016 / 22:56:10
Brawo BVB !!! Mimo tylu kontuzji da się zagrać dobry mecz !
GeruBVB
Zarejestrowany od: 1105 dni
Ilość komentarzy: 690
Oceny: +3439
Liverpool FC Borussia Dortmund GKS Jastrzębie Zdrój
19.10.2016 / 07:09:39
A Ty ostatnio cos nie wspominales o kryzysie?
18.10.2016 / 22:46:00
Bardzo, bardzo wazne 3 punkty! Lider tabeli i wszystko! Dobranoc panowie, zycze wam spokojnej nocy! ;)
digglarz49
Zarejestrowany od: 69 dni
Oceny: +28
Bayern Monachium Borussia Dortmund Polska
18.10.2016 / 22:20:15
Nieżle Dortmund! W osłabieniu ale dają rade i grają swoje. Tak dalej!! Żeby tak w lidze kurwa gral jak w cl. Dlatego właśnie Bayern zawsze wygrywa lige >D a co do bayern to kurwa jutro z tym einthoven będzie show!! Jebac krytykow bo kurwa po dwóch remisach mówic o kryzysie to choroba >D A atletico ...no a na atletiko na tą zemste ciesze się najbardziej :DDD
dawidinho
Zarejestrowany od: 1064 dni
Ilość komentarzy: 7826
Oceny: +45768
Borussia Dortmund
18.10.2016 / 21:32:52
Spodziewałem się bardzo ciężkiego meczu, ale żeli Borussia gra dobrze to jak widać sobie radzi. Dobrze, że gra Barta i Papastathopulos niby nie są bardzo znane nazwiska, ale są solidni i robi to różnicę
Tsp124
Oceny: +53
18.10.2016 / 21:42:51
Bartra i Sokratis twoim zdaniem są mało znani? Chyba dla kogoś kto nie ogląda piłki nożnej.
dawidinho
18.10.2016 / 23:01:59
No np w porównaniu do Hummelsa i Boatenga albo do Ramosa i Pepe...
Labret
Zarejestrowany od: 1343 dni
Ilość komentarzy: 1819
Oceny: +14791
Manchester United Polska
18.10.2016 / 22:30:45
Bartra jest znany z tego, że chujowy z niego sprinter i Bale robi z nim co chce.
KACPEROWY
Zarejestrowany od: 635 dni
Ilość komentarzy: 385
Oceny: +2392
Borussia Dortmund Atlético Madryt
18.10.2016 / 22:45:56
Ale w BVB sobie radzi jeśli klub wie jak kierować zawodnikiem to on będzie grać jak z nut
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Sporting Lizbona - Borussia Dortmund 18.10.2016 wynik: 1:2 z dnia 18.10.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.