Ilość komentarzy: 53
Oceny: -270
AC Milan
23.10.2016 / 23:46:58
No i w końcu stara szmata przegrała ligowy mecz na San Siro. Śmieszą mnie te komentarze ,że sędzia pomógł, a jak juve sędziowie pomagają to tego nikt nie widzi... Po prostu MILAN był lepszy i tyle !
23.10.2016 / 19:53:01
Gratulacje dla Milanu, nie było łatwo. Szkoda Juve, starali się, ale San Siro zaczarowane
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 114 dni
Ilość komentarzy: 832
Oceny: +7005
Manchester United Juventus Turyn Feyenoord Legia Warszawa Polska
23.10.2016 / 18:06:47
Ajjj szkoda tej porażki ale gratulacje dla Milanu. Klub z San Siro powoli się odradza. Gol Locatellego po prostu cudowny.
przemo;)
Zarejestrowany od: 1055 dni
Ilość komentarzy: 146
Oceny: +414
Tottenham Hotspur AC Milan Juventus Turyn Legia Warszawa Polska Valencia Atlético Madryt
23.10.2016 / 16:16:54
Tylu komentarzy pod meczami AC Milanu dawno nie było sezonowcy wrócili ;)
dawidos3100
Zarejestrowany od: 604 dni
Ilość komentarzy: 15
Oceny: +69
Arsenal Londyn Manchester United Leicester City FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Lech Poznań Widzew Łódź Polska Real Madryt
23.10.2016 / 15:49:01
Czyżby AC Milan powrócił ? xD
BajerAspirin
Zarejestrowany od: 101 dni
Ilość komentarzy: 201
Oceny: +1886
Arsenal Londyn Leicester City FC Olympique Lyon AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Hannover 96 Sampdoria
23.10.2016 / 14:10:56
wychujali Juve z tym wolnym, ale brama dla Milanu 1 klasa.
siemano23
Zarejestrowany od: 925 dni
Ilość komentarzy: 19
Oceny: +130
Arsenal Londyn Wisła Kraków Jagiellonia Białystok Poland U19
23.10.2016 / 14:02:55
no rzeczywiście jebnął jak Hanka w kartony...
Oceny: +1864
Liverpool FC Southampton FC Manchester City Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Ajax Amsterdam Polska
23.10.2016 / 13:50:43
Świetny mecz na San Siro. Locatelli co przysadził ;)
marci928
Zarejestrowany od: 44 dni
Ilość komentarzy: 5
Oceny: +12
Manchester United Borussia Dortmund Lech Poznań Polska Real Madryt
23.10.2016 / 13:09:25
Juventus wydaje ni się że został okradziony z gola. Bonucci nie był na spalonym, a to on wychylił się po tą piłkę, której i tak nie dosięgnął. Kolejka błędów arbitrów jeżeli chodzi o ligi europejskie...
Pazdanomaniak
Zarejestrowany od: 133 dni
Ilość komentarzy: 115
Oceny: +547
Brazylia Chelsea Londyn Bayern Monachium Legia Warszawa FC Barcelona
23.10.2016 / 12:31:30
Brawo brawo brawo! Czas na wielkie odrodzenie wielkiego klubu.
Oceny: +10243
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
23.10.2016 / 12:07:34
Młodzież w Milanie jest niesamowita! Ciągnie ten zespół do przodu.
Bohomaz
Zarejestrowany od: 55 dni
Ilość komentarzy: 91
Oceny: +651
Arsenal Londyn Juventus Turyn Polska
23.10.2016 / 11:54:07
Mimo że kibicuję głównie Juventusowi to z niecierpliwością czekam na powrót Milanu z czasów gdy grały w nim takie gwiazdy jak Szewczenko, Pirlo czy Maldini a każda drużyna w Europie drżała na myśl o wylosowaniu Milanu w grupie. Może od tego sezonu zacznie się ten powrót?
ckm22
Zarejestrowany od: 435 dni
Ilość komentarzy: 246
Oceny: +471
Bośnia i Hercegowina Węgry Irlandia Wisła Kraków Cracovia Podbeskidzie Polska Ukraina Hutnik Kraków Dolcan Ząbki
23.10.2016 / 09:38:22
Tabela Serie A wygląda, jak za starych dobrych czasów, jeżeli chodzi o pierwszą trójkę. Będzie rywalizacja do końca, jeżeli chodzi o trzecie miejsce dające możliwość występu w eliminacjach LM. Walka moim zdaniem rozegra się między Romą, a Napoli. Z polskiego punktu widzenia ciężko jest ocenić, która drużyna zasługuje na to trzecie miejsce. W Napoli gra dwóch Polaków, w Romie jeden, więc pierwsza możliwość wydaje się rozsądniejsza. Milanowi należy się powrót do elity LM, drugie miejsce jest zdecydowanie w zasięgu, mam nadzieje, że utrzymają tą pozycję, a kto wie być może warto zaatakować Juventus w walce o mistrza. Ten mecz dowiódł tego, że jest to w zasięgu.
x4r01
Zarejestrowany od: 1089 dni
Ilość komentarzy: 386
Oceny: +1828
Juventus Turyn Włochy Polska
23.10.2016 / 12:09:26
Hola hola. To dopiero 1/4 sezonu - oczywiście tego nie życzę, ale Milan może przegrać jeszcze 9 spotkań z 'ogórkami' i wylądować na 8 miejscu. Nie dziel skóry na niedzwiedziu ;)
leny1
Ilość komentarzy: 287
Oceny: +318
23.10.2016 / 09:37:41
po decyzji sedziego z pierwszej polowy i ograbieniu Juve z prawidlowo zdobytej bramki przeczuwalem ze Milan zwietrzy swoja szanse :) takie decyzje potrafia wypaczyc wynik meczu i chcialbym zeby w koncu wprowadzili te powtorki w trakcie meczu. Allegri troche zawalil mogl wczesniej zmiane zrobic ale to nic, bo Juve pozostaje w tabeli tam gdzie ich miejsce, a mysle ze Milan jedyne co moze ugrac w tym sezonie to awans do Ligi Mistrzow. Choc szczerze mowiac dla nich nie bedzie to latwe..
LeonMessi1991
Zarejestrowany od: 1338 dni
Ilość komentarzy: 868
Oceny: +5169
Bayern Monachium Polska FC Barcelona Korona Kielce
23.10.2016 / 09:34:47
Nie spodziewałem się że Milan wygra ale w sumie to dobrze dla Seria A bo będzie ciekawiej.
sebastian840918
Zarejestrowany od: 408 dni
Ilość komentarzy: 1414
Oceny: +14186
Manchester United Legia Warszawa Polska
23.10.2016 / 09:21:35
Brawo Milan! Może ten sezon będzie w końcu przełomowy i Milan wróci tam, gdzie jego miejsce? Oby tak było.
MeXoPL
Zarejestrowany od: 330 dni
Ilość komentarzy: 75
Oceny: +559
AC Milan Polska
23.10.2016 / 09:00:49
Jak to cudownie wygląda <3 W końcu od kilku lat doczekałem tej chwili AC Milan drugi w tabeli rozbija Juventus <3 Forza Milan <3 Idziemy po Scudetto <3
leny1
Oceny: +318
23.10.2016 / 09:28:16
/ -10
hhahahhha rozbija xD dobre. Na pewno nie zagrali lepiej od Juve w tym meczu, a bramka w pierwszej polowie dla Juve jak najbardziej prawidlowa, wszyscy eksperci sa zgodni. Scudetto ? xD xD xD blagam Cie, no ale marzyc kazdy moze.
/ -12
nie, wygral zespol ktoremu ewidentnie w tym meczu pomogl sedzia. Z reszta Milan ostatnio dostaje sporo takich prezentow. Ostatnio Matri tez strzelil im bramke ktorej sedzia nie uznal, w tym samym meczu Mexes powinien byl zobaczyc czerwona kartke, nie zobaczyl :D mimo ze wczoraj Juventus nie byl zespolem gorszym, to przegral, trudno sie mowi. Przynajmniej nie grali zle, pozostaja na szczycie tabeli :) Oby jak najszybciej wprowadzili powtorki w trakcie meczow, wtedy nie bedzie takiej sytuacji.
23.10.2016 / 10:18:53
no tak, zgodze sie z tym w 100 % :) tylko ze prawidlowo zdobyty gol przez Juve to nie jest moje zdanie :D to jest fakt. Rowniez pozdrawiam
Oceny: +3284
Everton Manchester City Anglia AC Milan Włochy Polska Portugalia Real Madryt Walia
23.10.2016 / 08:24:43
Brawo Milan! Co za gol Locatellego!!!
agento
Zarejestrowany od: 93 dni
Ilość komentarzy: 490
Oceny: +2898
Olympique Lyon Inter Mediolan Wisła Kraków Lech Poznań Polska Olimpia Elbląg Termalica Nieciecza
23.10.2016 / 08:09:06
Fajnie, Milanowi do Juventusu brakuje tylko 2 pkt :D
Mustafa
Zarejestrowany od: 283 dni
Ilość komentarzy: 2194
Oceny: +13768
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
23.10.2016 / 07:12:39
Piekna brama ! oby utrzymali taka passe do konca sezonu !
Omega31
Ilość komentarzy: 863
Oceny: +4468
Chelsea Londyn AC Milan Torino Polska Atlético Madryt Sevilla FC Bayern Monachium II
23.10.2016 / 06:58:07
Montella robi dobrą robote,ma kilku mlodych zawodnikow na czele z donnaruma ,mam nadzieję ze to poczatek druzyny na miare poprzednich
benny
Zarejestrowany od: 480 dni
Ilość komentarzy: 159
Oceny: +1251
Arsenal Londyn Liverpool FC Leicester City FC Borussia Dortmund Wisła Kraków Polska FC Barcelona
23.10.2016 / 02:53:23
Brawo Milan. Powstaje z kolan mam nadzieje. Bramka przepiekna,nawet Gigi nie byl w stanie tego obronic. Co do gola dla Juve,raczej slusznie nie uznany ale w takich przypadkach az sie prosi o skorzystanie z powtorek video.
suchy1149
Ilość komentarzy: 1732
Oceny: +8023
Arsenal Londyn AC Milan Polska Real Madryt
23.10.2016 / 02:20:42
Przed sezonem byłem zły że nie zrobili wielkich transferów po przyjściu nowych właścicieli .A teraz okazuje się że i bez tego można ;D Dobre jest to że zespół znowu opiera sie o wychowanków lub zawodników włoskich kupowanych z innych klubów .
sebatrance
Zarejestrowany od: 867 dni
Ilość komentarzy: 8
Oceny: +45
AC Milan
23.10.2016 / 01:55:01
Warto bylo obejrzec ten mecz dzisiajszego wieczora,szczegolnie dla tej przepieknej bramki Locatelliego.Milan malymi kroczkami wraca do formy.Wielkie brawa dla czerwono-czarnych barw !!!
Manto
Zarejestrowany od: 731 dni
Ilość komentarzy: 82
Oceny: +454
Polska
23.10.2016 / 01:19:36
W końcu można powiedzieć z czystym sercem że to był świetny mecz Milanu..... Wg mnie zachowanie Buffona było niezwykłe. Myślę że śmiało można go postawić w jednym szeregu z takimi legendami jak Del Piero, Cannavaro, Totti czy Maldini. Zasłużył sobie by być w tak doborowym gronie.
FanFootball
Ilość komentarzy: 1656
Oceny: +11883
Manchester United Eintracht Frankfurt
23.10.2016 / 00:32:09
Świetny Milan, przez ostatnie 30 minut meczu kibicowałem im jak swojemu zespołowi. Brawo! Oby grali juz tylko lepiej
/ -21
3 strzały w całym meczu vs 18, przewaga optyczna Juventusu do tego niesłusznie nieuznany gol dla Juve... ten wynik to dzieło przypadku... w rewanżu Juve napyka im z 4:0.
22.10.2016 / 23:37:45
I o to chodzi,wspaniały wieczór jak dla mnie Milan w końcu robi swoje :)
22.10.2016 / 23:32:30
Choć jestem kibicem Realu to uwielbiam też AC Milan i Inter Mediolan. Rośnie numero duo Gigi :)
San Siro po ostatniej obronie w meczu Donnarummy coś pięknego, cała drużyna się cieszyła razem z młodym chłopakiem. Życzę mu wspaniałej kariery. Talent ma niesamowity. Trzeba go wykorzystać.
22.10.2016 / 23:27:17
Sedzia pomogl troche milanowi pare karteczek i odgwizdanych fauli powinno byc. no ale coz niech sie ciesza i tak JUVE NA CZELE. A co do bramki jest to sporna decyzja lecz po uznaniu i uplywie czasu nie powinna byc skasowana
mateo89
Zarejestrowany od: 120 dni
Ilość komentarzy: 1424
Oceny: +8812
Borussia Dortmund Niemcy Juventus Turyn Polska Real Madryt
22.10.2016 / 23:22:56
Ale meczycho! Jestem fanem Juventusu, ale czasem porazka tylko doda skrzydeł na reszte sezonu. A porazka z tak grajacym jak za dawnych czasow Milanem to nie wstyd :)
trzezwoilogicznie
Zarejestrowany od: 61 dni
Oceny: +53
22.10.2016 / 23:22:43
Mnóstwo okazji dla Juve ... Szkoda bo Juve przeważało, ale MIlan szczęsliwie zgarnął 3 pkt. FORZA JUVE !
x4r01
22.10.2016 / 23:15:19
Świetny mecz, zresztą zawsze spotkania z Milanem są dla mnie obowiązkowe do obejrzenia. Niestety przegrana Juventusu, ale jeśli mamy tracić już te punkty, to niech to będzie właśnie AC Milan. Co do nieuznanej bramki - cóż, zdarza się. Nie będę tu afery nakręcał, nie jestem kibicem interu ;D. Gratulacje dla czerowono-czarnych, życzę drugiego miejsca na koniec sezonu ;P
Adamken
Zarejestrowany od: 1350 dni
Ilość komentarzy: 489
Oceny: +8164
22.10.2016 / 23:38:06
Oby to drugie miejsce dla Milanu stało się rzeczywistością :) Juve zapewne i tak wygra ligę, bo obecnie w Serie A nie mają sobie równych, jednakże ja jeszcze im życzę wygrania w tym sezonie Ligi Mistrzów, bo zasługują na to jak mało kto. Sercem za Milanem i niezmiernie cieszę się z dzisiejszej wygranej w lidze, ale w LM życzę jak najlepiej Starej Damie i będę kibicować dla nich, bo włoska piłka zasługuje na sukces w Europie! :)
adipadi1979
Ilość komentarzy: 46
Oceny: +429
Bayern Monachium AC Milan Wisła Kraków Polska
22.10.2016 / 23:08:31
W końcu mój stary Milan coś zaczyna grac. Do boju Rosso-Nerri!!!
spartakuskrk
Zarejestrowany od: 953 dni
Ilość komentarzy: 181
Oceny: +696
Manchester United Juventus Turyn Lech Poznań Cracovia FC Barcelona
22.10.2016 / 23:08:29
Cieszcie się! Juve bez formy dalej ale zaskoczy i będzie znowu to co w ostatnich 5 latach! Okradzieni zostali z prawidłowej bramki a Milan z kartki dla Pjanica!! Rizzoli za ten mecz powinien pół roku odpocząć!!! No kurwa jak można po 2 minutach cofnąć bramke i to prawidlową!! tyle czasu mieli że by zdąrzyli na necie sprawdzić gifa czy był spalony czy nie!!

22.10.2016 / 22:57:22
Donnarumma jest po prostu mistrzem, brawo Milan. Mecz kolejki!

22.10.2016 / 22:52:10
Średnia wieku w Milanie dużo niższa. Sporo dobrych Włochów mają w składzie. W sumie wystarczyło, że się zgrali i są niezłe efekty już.
daniel21061
Zarejestrowany od: 108 dni
Ilość komentarzy: 128
Oceny: +1975
Juventus Turyn FC Barcelona
Brawo dla Milanu. Mam nadzieję że w przyszłym sezonie znów zobaczymy ich w lidze mistrzów.
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 636 dni
Ilość komentarzy: 4419
Oceny: +5511
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
22.10.2016 / 22:51:25
Brawo Milan! Wreszcie zwycięstwo z Juve!
bojacek
Zarejestrowany od: 64 dni
Ilość komentarzy: 420
Oceny: +2662
CA River Plate RSC Anderlecht Liverpool FC Manchester City PSG Bayern Monachium Schalke 04 Juventus Turyn Ajax Amsterdam Benfica Lizbona
22.10.2016 / 22:50:36
Szok i niedowierzanie. Milan wchodzi do gry o scudetto.
22.10.2016 / 22:47:18
Mimo przegranej cieszę się z wyniku. Juventusowi ta porażka wyjdzie na dobre, a najlepsze jest to, że Milan pod wodzą Montelli zaczyna grać coraz lepiej. Może w końcu Juve będzie miało godnego przeciwnika w walce o mistrzostwo
Santanas
Zarejestrowany od: 51 dni
Ilość komentarzy: 568
Oceny: +9465
Bayern Monachium Napoli Polska Real Madryt
22.10.2016 / 22:47:05
Świetny mecz, doskonały Donnarumma i naprawdę piękny gol!
Darth_Vader
Zarejestrowany od: 620 dni
Ilość komentarzy: 373
Oceny: +2997
22.10.2016 / 22:47:01
/ -24
Rizzoli gratuluje wydrukowania meczu. Gol Pjanicia prawidłowy oszuście. Najgorszy sędzia. Juventus też dał dupy. Czy oni nie mają już motywacji? Impotencja taktyczna Bianconerich do tego beznadziejny Hernanes i kontuzja Dybali. Nie gratuluje Milanowi bo wygrali dzięki sędziemu.
22.10.2016 / 22:46:54
Buffon klasa, po meczu cieszy sie razem z mlodym i gratuluje mu parady w ostatniej akcji :)
FlooZwT
Ilość komentarzy: 84
Oceny: +765
22.10.2016 / 22:46:35
Gratulacje Milan !! Świetny mecz !! Szkoda że wtopa, ale dobrze że z Milanem :D Niech wracają na szczyt... Chce żeby Juve walczyło o majstra z Milanem a nie z jakimś Napoli czy Romą ;] POZDRO

ps. Hernanes ?? Naprawde ...?? Japierdole ...

Forza Grande Juventus!!!!
Delfinek
Zarejestrowany od: 327 dni
Ilość komentarzy: 1080
Oceny: -4407
Brazylia Chelsea Londyn Anglia Olympique Marsylia Bayern Monachium AC Milan Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Porto
22.10.2016 / 22:46:29
Nie trzeba komentować, wystarczy posłuchać trybun San Siro :) Oby tak dalej
Adamken
22.10.2016 / 22:46:04
Milan!!! W końcu Juventus pokonany! Locatelli cudowna bramka! Forza Milan!
22.10.2016 / 22:41:32
Jesteśmy świadkami powrotu wielkiego Milanu? Oby! Kapitalny sezon na razie!! Forza Milan!
FlooZwT
Oceny: +765
22.10.2016 / 22:47:19
Oby :D
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - AC Milan - Juventus Turyn 22.10.2016 wynik: 1:0 z dnia 22.10.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.