Oby tylko utrzymali równą formę i obyło się bez głupich wpadek. Za wcześnie na stwierdzenia, ale to może być na prawdę dobry sezon. YNWA!
Ilość komentarzy: 200
Oceny: +2346
Arsenal Londyn Cracovia Polska
26.10.2016 / 12:04:28
Sędzia chciał ożywić nudny mecz i prawie mu sie udało bo ten karny mocno naciągany
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 192 dni
Ilość komentarzy: 1628
Oceny: +8196
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
26.10.2016 / 11:19:29
Brawo Liverpool i Klopp coraz lepiej to wygląda!
26.10.2016 / 10:10:27
Ładnie Liverpool, Sturridge to załatwił jak trzeba. Nawet ryzykując kontuzją obijając się o siatke ;d
kgtrako
Ilość komentarzy: 838
Oceny: +422
Argentyna Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City AS Monaco PSG Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska
26.10.2016 / 07:50:18
liga mistrzow bez liverpoolu to nie to samo:))
przemek_s1990
Zarejestrowany od: 457 dni
Ilość komentarzy: 84
Oceny: +481
Arsenal Londyn Liverpool FC Francja Polska Real Madryt
26.10.2016 / 07:26:12
Krok po kroku Liverpool zmierza ku dawnej swietnosci i dobrze.
Wielka zasluga Kloppa.
W przyszlym sezonie w Lidze Mistrzow moze byc interesujaco za ich sprawa jesli sie dostana.
A jak juz sie dostana, to mysle, ze Niemiec o odpowiednie wzmocnienia zadba.
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 114 dni
Ilość komentarzy: 832
Oceny: +6988
Manchester United Juventus Turyn Feyenoord Legia Warszawa Polska
26.10.2016 / 07:15:46
Gratulacje dla Liverpoolu. W tym sezonie mogą zaszaleć zarówno w lidze jak i w pucharze. Jürgen wykonuje świetną prace w zespole z Anfield Road.
Mustafa
Zarejestrowany od: 283 dni
Ilość komentarzy: 2188
Oceny: +13717
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
Oceny: +1987
Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Stoke City Sporting Lizbona Valencia Real Madryt Athletic Bilbao
26.10.2016 / 00:11:10
Staridz umie strzelić z każdej pozycji , ciężki do przewidzenia zawodnik dla Obrońców :)
PanOczywisty
Zarejestrowany od: 107 dni
Ilość komentarzy: 534
Oceny: +3511
26.10.2016 / 08:55:28
Wiem czepiam sie, ale "Staridz" Hehehaha no proszę Cie chłopie ;)
Paragon
Zarejestrowany od: 266 dni
Oceny: +87
Chelsea Londyn Lech Poznań Polska
26.10.2016 / 00:10:45
Sturridge w siatce, goool! ci czarni zawodnicy tak niewygodnie politycznie wpadają w te siatki XD
Oceny: +3885
Chorwacja Chelsea Londyn Sheffield United FC Juventus Turyn Polska Valencia GKS Jastrzębie Zdrój
26.10.2016 / 07:35:13
Przypominam tylko ostatni mecz dla dzieci co mają problem z pamięcią: Liverpool 4 - 0 Barcelona
gruntball
Zarejestrowany od: 1000 dni
Ilość komentarzy: 1381
Oceny: -747
Argentyna Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Leicester City FC Bayern Monachium Napoli Zagłębie Lubin Polska Śląsk Wrocław
26.10.2016 / 00:35:43
kolego tak to my nie będziemy rozmawiać...
26.10.2016 / 00:58:51
minusuja bo jestes typowym gimbusem z barcy...
feewwre
Ilość komentarzy: 14
Oceny: -159
25.10.2016 / 23:04:42
/ -42
THE REDS !!!!

fotosik(wpisz kropkę)pl/u/sport365/album/2375898 (razem)

POLECAM TEGO TYPERA,DANE KONTAKTOWE W LINKU POWYŻEJ !! TYLKO KONKRETNI LUDZIE !!

Vorm rewelacyjny, gdyby nie on wynik 4/5:1. Dobre parady
Rezerwowy sklad ale gra praktycznie taka sama.
Sturridge jest swietny,gdy to on jest główną siłą ataku, jak gra Coutinho,Cirmino i Mane to ma problem ze zgraniem sie z nimi i przez to nie strzela bramek, jest bezuzyteczny a dzisiaj 4 to smialo mogł wpakowac do bramki
26.10.2016 / 01:00:11
bo to kozak trener o z czegos zrobi cos a nie jak taki pep musi miec najlepsza druzyne 200mln na transfery bo tak to by gowno ugral
Wojtek-YNWA
26.10.2016 / 17:39:42
Jak to mozna kibicowac kilku klubom z jednej ligi??
.
Za mało YNWA'ujesz ziom! Pa jak się YNWA'uje!
ownenemy1
Zarejestrowany od: 544 dni
Ilość komentarzy: 247
Oceny: +643
25.10.2016 / 22:44:27
Vorm dziś co bronił to poezja, ale Liverpool mimo wszystko przepchnął to. Oby tak dalej. Ładnie dziś The Reds pracowali oprócz tego zawieszenia po karnym. Mimo wszystko pięknym mecz.
Santanas
Zarejestrowany od: 50 dni
Ilość komentarzy: 565
Oceny: +9413
Bayern Monachium Napoli Polska Real Madryt
25.10.2016 / 22:43:33
Ciekawy mecz, tylko szkoda, że przy takiej ilości dobrych strzałów na bramkę padły tylko 3 gole
suarez9
Zarejestrowany od: 373 dni
Ilość komentarzy: 545
Oceny: +1121
Liverpool FC FC Barcelona Atlético Madryt
25.10.2016 / 22:40:45
brawo Liverpool klopp robi dobra robote super fajnie sie oglada jak chlopaki zasuwaja przynajmniej to nie legia tam nic ciekawego nie zobaczysz
suczii4
Zarejestrowany od: 259 dni
Ilość komentarzy: 153
Oceny: +1516
Manchester United PSG Borussia Dortmund Napoli Lech Poznań Polska Real Madryt
25.10.2016 / 22:39:45
co ten Vorm :o !! chyba najlepszy mecz ze wszystkich dzisiejszych :) szkoda ze Tottenham nie strzelil drugiej bo fajnie jakby potrwal 30 min wiecej
PS. jak dla mnie karnego nie bylo
Wojtek-YNWA
25.10.2016 / 22:49:15
Co do karnego to Lamela mial za plecami 2 obronców i do tego byl tylem do bramki. Nie mial pola do manewru a sedzia gwizdnął. Szkoda bo 2:0 lepiej wygladaloby niz z 1 straconą
Blackrist
Zarejestrowany od: 1494 dni
Ilość komentarzy: 3359
Oceny: +17735
Jagiellonia Białystok Polska
25.10.2016 / 22:44:37
Gdyby nie Vorm to byłoby śmiało jakieś 5:1, zdecydowanie najlepszy mecz ze wszystkich dzisiejszych ;)
Pieknie! Liverpool coraz lepiej.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Liverpool FC - Tottenham Hotspur 25.10.2016 wynik: 2:1 z dnia 25.10.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.