takie wejścia z prostymi nogami sa z góry karane zoltymi kartkami wiec sedzia miał racje
Ilość komentarzy: 1055
Oceny: -709
Legia Warszawa Polska
30.10.2016 / 09:59:43
kolejny mecz i kolejny druk karnego z kapelusza przeciw Legii. PZPN znów robi co może aby Legia nie zdobyła Mistrza i jeszcze kartka z dupy dla Pazdana. za co się pytam? za to że go nawet nie dotknął
błekitna liga
Zarejestrowany od: 1289 dni
Ilość komentarzy: 814
Oceny: +4867
PSG Stade Rennes Bayern Monachium Borussia Dortmund ADO Den Haag Ajax Amsterdam Legia Warszawa Wisła Płock Polska Atlético Madryt
30.10.2016 / 03:27:10
Dobrze Legia pnie sie w górę w tabeli
MAdryTIsta
Zarejestrowany od: 41 dni
Ilość komentarzy: 35
Oceny: +222
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Wisła Kraków Legia Warszawa Lech Poznań Polska
29.10.2016 / 13:30:35
Szkoda Korony bo grali nie najgorzej jak na nich. No cóż w naszej lidze jeszcze wszytstko się może zdarzyć :D
anastazja.potocka
Zarejestrowany od: 381 dni
Ilość komentarzy: 98
Oceny: +1144
Inter Mediolan
29.10.2016 / 12:58:01
Subiektywnie - RADOVIC robi różnicę. Faktyczny udział we wszystkich akcjach bramkowych myślę
Jaco156
Zarejestrowany od: 705 dni
Ilość komentarzy: 75
Oceny: +616
Arsenal Londyn Polska
29.10.2016 / 12:44:51
Polska liga gdzie połowa bramek pada z przypadku a to co ma wpaść to nie wpada ahh co więcej powiedzieć Ekstraklasa
29.10.2016 / 10:03:48
Wszystko ok, ciekawie ogląda się teraz drużynę Legii, ale Nikolicia i częściowo obronę (która w każdym meczu jest dziurawa jak sito) to bym zastąpił kimś innym.
/ -12
Hehe czemu się podniecenie że Legia wygrała? Z Koroną która dostaje baty.. powinniście się martwić, że dostaliście 2 bramki w plecy z zespołem który jest w tragicznej formie.
AVANTI
Ilość komentarzy: 3
Oceny: +19
Manchester United Polska
29.10.2016 / 10:47:21
Legia jest po zmianie trenera i zaczyna dopiero wychodzic na prosta wiec daj się im powoli rozegrac, ważne ,że zaczeli wygrywac
29.10.2016 / 08:22:04
Szczerze? Myslalem ze kolejny mecz w plecy a tu mile zaskoczenie. Magiera pewnie wniebowziety bo walka byla do konca. Moze formy jeszcze nie zlapali ale efekty pracy na strona mentalna widac juz teraz. Trzymam kciuki za Real!
/ -14
Legia wygrała z drużyną która dostaje baty z kim popadnie i która zajmuję ostatnie miejsce w tabeli!!!Też mi osiągnięcie.To było pewne że Legia wygra ten mecz,tylko pytanie było ile ustrzeli i ustrzeliła 4.Za to te dwie bramki stracone z Koroną pokazują jaką słabą obronę ma Legia i potwierdzenie tego będzie środowy mecz z Realem.Wtedy zobaczymy jaka to Legia jest wspaniała i jaką mają obronę.Na zespół z ekstraklasy który jest ostatni w tabeli są za mocni,a tak naprawdę środowy mecz pokaże w jakim miejscu jest Legia i jak słabą mają defensywę.
kgtrako
Ilość komentarzy: 838
Oceny: +421
Argentyna Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City AS Monaco PSG Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska
29.10.2016 / 02:41:13
wygrali z ostatnim zespolem brawo:)) teraz smarujcie dupy na smary przy pustych trybunach z najlepszym zespolem w lm (obronca tytulu) co za wsyd taki mecz bez kibicow hahahahaha
29.10.2016 / 01:35:34
Strzeleckie Legii trio - Guilherme, Niko i Prijo!
Piękny prezent urodzinowy od Was otrzymałem! Dziękuję!
/ -12
no ,same superlatywy i ja sie oczywiście przyłączm bo legia to kurwa legia,a gdzie te kurwy hejtery co Legię z błotem zmieszali,jebać ich....
Oceny: +464
Bośnia i Hercegowina Węgry Irlandia Wisła Kraków Cracovia Podbeskidzie Polska Ukraina Hutnik Kraków Dolcan Ząbki
28.10.2016 / 23:03:23
W końcu Zlatan się odblokował i strzela,oby tak dalej !
kubek333
Zarejestrowany od: 775 dni
Oceny: +10
CA Boca Juniors Argentyna Australia BATE Belgia Bośnia i Hercegowina Atlético Mineiro Santos Brazylia Kamerun
28.10.2016 / 22:45:18
6 bramek w Madrycie 6 dziaiaj i 6 w środę.
MatsoKbk
Zarejestrowany od: 90 dni
Ilość komentarzy: 135
Oceny: +1535
Arsenal Londyn Bayern Monachium Legia Warszawa Polska
28.10.2016 / 22:42:47
Szacun za odwrócenie losów spotkania!! Brawo Legia!! Chociaż forma niektórych piłkarzy nie zachwyca;\
28.10.2016 / 22:31:27
Brawo Legia! Wygrać 4-2 przegrywając 0-2 na boisku rywala, to się ceni. Oby tak dalej.
29.10.2016 / 08:36:55
No ja szczerze przyznam - myślałem że nic już Legii nie da a tu proszę.
Xherdan Shaqiri 91
Zarejestrowany od: 635 dni
Ilość komentarzy: 1552
Oceny: +11463
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
28.10.2016 / 22:25:52
Brawo Legia szacun szczególnie za to że odrobili dwie bramki i jeszcze dali radę wygrać to spotkanie brawo Legia druga połowa zdecydowanie lepsza i to mi się podoba.
28.10.2016 / 22:24:06
Dużo bramek, szybka gra, wiele sytuacji ogólnie dobry mecz i oby takich więcej w ekstraklasie.
Co tu sie?
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Korona Kielce - Legia Warszawa 28.10.2016 wynik: 2:4 z dnia 28.10.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.