Ilość komentarzy: 1679
Oceny: +8298
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
31.10.2016 / 15:10:29
Brawo dla Leicester że stawili się Tottenhamowi którzy z kolei jeszcze jako jedyni nie przegrali
30.10.2016 / 09:01:02
Liga Mistrzów wykańcza Kogucików. Karny z kapelusza. Janssen skończy jak Soldado, bo tylko z karnych strzela. Jak się wpuszcza juniorów z ławki to potem trudno wygrać mecz. Pozostaje tylko obrona 5 miejsca z takim potencjałem.
Mustafa
Zarejestrowany od: 286 dni
Ilość komentarzy: 2224
Oceny: +13920
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
30.10.2016 / 05:46:07
Tak jak myslalem remis , Lisy powoli zaczynaja grac w lidze oby pod koniec sezonu byli w pierwszej 8
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Tottenham Hotspur - Leicester City FC 29.10.2016 wynik: 1:1 z dnia 29.10.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.