Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
Ilość komentarzy: 122
Oceny: +982
Manchester City AS Roma Inter Mediolan FC Barcelona
29.10.2016 / 20:07:29
Fajnie ze Rudy już zdrowy mógł mieć nawet dwie asysty. Jak wszedł w drugiej połowie od razu szarpał do przodu genialny zawodnik.
bolo85
Zarejestrowany od: 1371 dni
Ilość komentarzy: 1574
Oceny: +1805
29.10.2016 / 18:30:55
Co za mecz, Aguero 2 bramki i asysta, no i Gundogan bramka i cały mecz pod kontrolą razem z Fernandino. Widać było że chłopaki byli lekko wkurwieni po ostatnich wynikach i dzisiaj pokazali to co grali w pierwszych spotkaniach. Wiśnieka na torcie jest remis MU :))
arthy
Zarejestrowany od: 1533 dni
Ilość komentarzy: 2692
Oceny: +10932
Manchester United PSG Borussia Dortmund Juventus Turyn Wisła Kraków Real Madryt
29.10.2016 / 18:18:41
Dobry ten aguero :P ...w sumie niemiecki turek rowniez :)
Hoekinso
Zarejestrowany od: 267 dni
Ilość komentarzy: 198
Oceny: +506
Argentyna Manchester City Niemcy Inter Mediolan FC Barcelona
29.10.2016 / 18:11:20
City musi wygrać ligę w tym sezonie. Zdecydowanie najlepsza kadra na wyspach. Muszą to potwierdzić na boisku. A Kun Aguero na króla strzelców :)
Oceny: +10253
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
29.10.2016 / 18:11:12
Takie City chcemy oglądać :)
bojacek
Zarejestrowany od: 65 dni
Ilość komentarzy: 422
Oceny: +2669
CA River Plate RSC Anderlecht Liverpool FC Manchester City PSG Bayern Monachium Schalke 04 Juventus Turyn Ajax Amsterdam Benfica Lizbona
29.10.2016 / 18:03:24
A Manchester City gra po prostu swoje, czyli idzie po mistrzostwo.
Coach77
Zarejestrowany od: 108 dni
Ilość komentarzy: 8
Oceny: +45
Argentyna Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City AC Milan Inter Mediolan Wisła Kraków Lech Poznań
29.10.2016 / 18:00:28
Bardzo dobra gra City. Aguero klasa, świetny mecz, piękna bramka i asysta. Podobnie Gundogan, 2 bramki i asysta. Taki Lewandowski i Robben dzisiaj.
BTheKing98
Zarejestrowany od: 374 dni
Ilość komentarzy: 69
Oceny: +551
Arsenal Londyn Manchester City Juventus Turyn FC Barcelona
29.10.2016 / 18:00:01
Pamiętam jak porównywali transfery City i United. Mówiono o środku pola, że United kupiło mega gwiazde, wgl mistrza, wspaniałego za ponad 100 milionów Pogbe, a City mizernego Gundogana, który był kupiony za 35 milionów i to jeszcze po kontuzji. Także przestroga DROŻSZE nie oznacza LEPSZE, a reszty nie zamierzam komentować, bo to co robi te 100 milionów w United to nie trzeba komentować, bo szkoda słów.
nemrod51021
Zarejestrowany od: 1014 dni
Ilość komentarzy: 4385
Oceny: +27160
Wisła Kraków Polska Real Madryt
29.10.2016 / 18:51:14
Bo Pogba to czarnuch... a wiadomo, że czarnuchowi to się pracować nie chce...Takie moje odczucie jeżeli chodzi o grę niby Francuza...
Delfinek
Zarejestrowany od: 327 dni
Ilość komentarzy: 1092
Oceny: -4752
Brazylia Chelsea Londyn Anglia Olympique Marsylia Bayern Monachium AC Milan Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Porto
29.10.2016 / 18:07:03
Dokładnie Gundogan to klasa sama w sobie.
User401
Zarejestrowany od: 102 dni
Ilość komentarzy: 213
Oceny: +2723
Manchester City
29.10.2016 / 18:05:07
Jeszcze jest mhikitarian, który ma ledwie 100 minut w United, a w bvb był gwiazdą ligi
MU4EVER
Zarejestrowany od: 843 dni
Ilość komentarzy: 451
Oceny: +411
Manchester United Bayern Monachium Wisła Kraków Atlético Madryt
29.10.2016 / 18:31:33
Mhikitarian kontuzjowany więc jeszcze nie pokazał swoich umiejętności niestety.
User401
29.10.2016 / 18:35:57
Nie jest kontuzjowany, tylko Mou nie chce z niego korzystać, nie wiadomo dlaczego. Zresztą dziwne co tam się dzieje, bo jest zdrowy praktycznie ciągle i nic, a wystawił go na pierwsze derby z city gdy miał lekką kontuzje..
Delfinek
29.10.2016 / 18:00:00
City naprawdę zrobiło świetny ruch z Gundoganem. Jak chłop odpali na dobre będzie ciężko ich zatrzymać. Do tego są Silva i De Bruyne.
sebastian840918
Zarejestrowany od: 408 dni
Ilość komentarzy: 1415
Oceny: +14224
Manchester United Legia Warszawa Polska
29.10.2016 / 17:59:53
Przełamanie obywateli w ładnym stylu. Fotel lidera znowu dla City.
29.10.2016 / 17:53:31
Pięknie! Super gra, zasłużona wygrana, lider tabeli nadal jest nasz, oby tak dalej!
wisniewski_2001
Zarejestrowany od: 38 dni
Ilość komentarzy: 184
Oceny: +481
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City Bayern Monachium Borussia Dortmund Polska Portugalia Real Madryt Atlético Madryt
29.10.2016 / 17:52:15
City wkoncu wygrało
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - West Bromwich Albion - Manchester City 29.10.2016 wynik: 0:4 z dnia 29.10.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.