Ilość komentarzy: 832
Oceny: +7011
Manchester United Juventus Turyn Feyenoord Legia Warszawa Polska
31.10.2016 / 10:00:10
Gratulacje dla Atletico. Ogólnie bardzo dobre i ciekawe spotkanie. Gol na 2-1 Sandro Ramireza cudowny po prostu.
Diego Simeone
Zarejestrowany od: 734 dni
Ilość komentarzy: 1062
Oceny: +3709
Manchester City Queens Park Rangers FC SpVgg Unterhaching Napoli Lech Poznań Polska Glasgow Rangers FC Alloa Athletic Atlético Madryt
30.10.2016 / 14:03:08
Dobrze Atletico !
omega7
Zarejestrowany od: 1151 dni
Ilość komentarzy: 58
Oceny: +297
Manchester United Liverpool FC PSG Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Legia Warszawa Polska Atlético Madryt
30.10.2016 / 09:30:54
Dodam jeszcze że z takimi piłkarzami jak GRIEZZMANN, CARASSCO, GAMEIRO, SAUL NIGUEZ, KOKE, GABI, GODIN itp. Atletico spokojnie będzie wedlug mnie znowu walczyło do końca o mistrza Hiszpanii i wcale nie jest powiedziane że spuchną. Z przodu mają jeszcze lepszy personalnie skład niż jak zdobywali mistrza kilka lat temu. Aupa Atletico!!!
omega7
Oceny: +297
30.10.2016 / 09:24:05
Zgadzam się z przedmówcami. Ferreira Carassco to wielki talent. Indywidualnie jest bardzo dobry. Pamiętam półfinał Champions League z Bayernem w Monachium gdzie utrzymywał się wynik 1-1 dla Niemców ale dający awans Atleti. Simeone wpuścił chyba na całą drugą połowę Yannika. Wiedziałem że Bayern będzie dominował przez cały czas. Wystarczyło że Atleti grało do skrzydła do Carassco a on sam! robił akcję. Aż mi było szkoda obrońcy (chyba Alaba) jak go Carassco wkręcał w ziemię. PAN PIŁKARZ PRZEZ DUŻE P. Chciałbym by grał w Atletico jak najdłużej choć wszyscy dobrze wiemy że może być z tym ciężko jak się Reale czy inne PSG rzucą na niego.
K.R.U.L.
Zarejestrowany od: 905 dni
Ilość komentarzy: 1309
Oceny: +10345
Manchester United Francja Parma Atlético Madryt
29.10.2016 / 21:56:44
Bardzo dobry mecz, nie zabraklo tez nerwow, ale Carrasco znowu udowodnil swoja wartosc.
Szkoda, ze Atleti zarabia takie glupie czerwone kartki ostatnio.
Geri
Zarejestrowany od: 1533 dni
Ilość komentarzy: 959
Oceny: +2321
Argentyna Liverpool FC Tottenham Hotspur Brighton & Hove Borussia Dortmund SC Freiburg Juventus Turyn FC Barcelona Śląsk Wrocław
29.10.2016 / 21:49:44
Atletico duzo bardziej ofensywne w tym sezonie i coraz przyjemniej jest ich ogladac.Carrasco rosnie na wielkiego pilkarza a Gameiro potwierdza swoj zmysl do strzelania bramek.W sumie bardzo dobry mecz i przepiekna bramka z wolnego.
Agbah
Zarejestrowany od: 358 dni
Ilość komentarzy: 547
Oceny: +4530
Polska Atlético Madryt
29.10.2016 / 20:53:21
Ależ Carrasco jest kocurem... Dawno nie było w Atletico tak technicznie genialnego piłkarza, który w dodatku strzela gole. Wielka przyszłość przed nim, brawo dla obu drużyn, dla Malagi za strzelenie 2 goli na Calderon, co nigdy nie jest łatwe. Cieszy też to że Kevin wkomponował się w Atleti, bo od odejścia Costy nie ma typowej, dobrej 9-tki przez co Griezmann czasem Tyra za trzech. Teraz Atleti w formie strzeleckiej, to i Grizi odciążony :)
K.R.U.L.
29.10.2016 / 21:53:53
Pamitam jego debiutowe minuty w lidze z Sevillą czy Barceloną i sobie myslalem, ze takiego kogos potrzeba bylo w Atleti i liczylem, ze szybko sie wprowadzi i zacznie grac wiecej. Teraz ciesze sie kazdym jego meczem, bo gra naprawde wspaniale.
Oprocz Griziego to najlepszy transfer Atletico ostatnich lat :)
Kacper123-456
Zarejestrowany od: 269 dni
Ilość komentarzy: 668
Oceny: +1334
Anglia Juventus Turyn Polska Portugalia FC Barcelona Hiszpania Warta Sieradz Wieluń
29.10.2016 / 20:53:09
Brawo Atletico
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Atlético Madryt - Málaga 29.10.2016 wynik: 4:2 z dnia 29.10.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.