Chyba nikt nigdy nie pobije Lewandowskiego i 5 bramek w 9 minut :)
Ilość komentarzy: 6762
Oceny: +34714
Juventus Turyn
04.11.2016 / 12:13:27
Też tak myśle. Oczywiście 5 bramek w 90 minut tez jest imponujące, ale w czasie 10 razy krótszym... Dalej nie wiem jak on to zrobił.
Oceny: +770
03.11.2016 / 22:42:57
Ciekawe czy gdyby te karne bramkarz wykonywał, to czy też byłby taki szał pizdy z takiego "hattrika"?!
Forca
Zarejestrowany od: 385 dni
Ilość komentarzy: 103
Oceny: +507
Argentyna Brazylia Manchester United Liverpool FC PSG AC Milan Juventus Turyn Polska FC Barcelona Atlético Madryt
Oceny: +41080
Arsenal Londyn Leicester City FC PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia Real Madryt
03.11.2016 / 21:54:39
Ronaldo w tym momencie: "Od zawsze chciałem grać w Bilbao".
;)
Czopa
Zarejestrowany od: 998 dni
Ilość komentarzy: 3500
Oceny: +10277
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
03.11.2016 / 21:21:09
Adurizowi się Lewy włączył. 5 goli robi wrażenie, ale jednak aż 3 bramki strzelił z karnych. Ale mimo wszystko wielkie brawa! Chłop niedługo skończy 36. lat a wciąż gra świetnie.
Adamken
Zarejestrowany od: 1355 dni
Ilość komentarzy: 494
Oceny: +8358
AC Milan Polska
03.11.2016 / 21:20:42
Karne też trzeba umieć wykorzystać, a Aduriz robił to dzisiaj perfekcyjnie! Świetny mecz w jego wykonaniu, uwieńczony zdobyciem aż pięciu bramek.
Ryba3
03.11.2016 / 21:19:13
3 wykorzystane karne w jednym meczu przez jednego zawodnika .... niespotykane.

03.11.2016 / 21:11:04
Świetne widowisko. 5 bramek w meczu Aduriza to wielki wyczyn. Ogromny szacunek dla tego doświadczonego napastnika. Brawo !
Ryba3
03.11.2016 / 21:20:08
Karne też trzeba wykorzystać :) Tak to troche ujmuje Adurizowi ale 5 bramek strzelił w jednym meczu i nikt mu tego nie zabierze. 3 karne ... niespotykane :D
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 763 dni
Ilość komentarzy: 2338
Oceny: +6966
Manchester United Newcastle United Napoli Ajax Amsterdam Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
03.11.2016 / 21:14:21
3 były z karnych.
03.11.2016 / 21:12:54
W tym aż trzy z karnych...
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Athletic Bilbao - KRC Genk 03.11.2016 wynik: 5:3 z dnia 03.11.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga Europejska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.