Mieszkasz za granicą i nie możesz oglądać skrótów ekstraklasy? Pobierz za darmo Hola! i ustaw polskie IP.
Ilość komentarzy: 4
Oceny: +18
Wisła Kraków Lech Poznań Polska FC Barcelona
07.11.2016 / 15:26:01
Fenomenalny występ Boguskiego,ale cała Wisła zagrała bardzo dobry mecz.Czapki z głów.
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 113 dni
Ilość komentarzy: 814
Oceny: +6854
Manchester United Juventus Turyn Feyenoord Legia Warszawa Polska
07.11.2016 / 08:44:46
Gratulacje dla Wisły. Są w formie. Od 9 meczy bez porażki. Boguski bohaterem meczu.
ckm22
Zarejestrowany od: 434 dni
Ilość komentarzy: 246
Oceny: +471
Bośnia i Hercegowina Węgry Irlandia Wisła Kraków Cracovia Podbeskidzie Polska Ukraina Hutnik Kraków Dolcan Ząbki
06.11.2016 / 18:21:42
Wisełka! Widać że zaczynają lepiej grać i idą w górę tabeli.
ikonowsky
Zarejestrowany od: 210 dni
Ilość komentarzy: 127
Oceny: +946
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt Stal Stalowa Wola
06.11.2016 / 18:09:20
brawo boguś widzę że Wisła złapała formę!
Oceny: +13595
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
Oceny: +2826
Olympique Lyon Inter Mediolan Wisła Kraków Lech Poznań Polska Olimpia Elbląg Termalica Nieciecza
06.11.2016 / 17:24:44
Uwierzyłbym w wszystko, ale w to że Boguski strzeli hattricka to nie za bardzo :O
Mateo_Piano3
Zarejestrowany od: 844 dni
Ilość komentarzy: 1719
Oceny: +16851
Wisła Kraków Polska Real Madryt
06.11.2016 / 17:23:52
BOGUski DZIĘKI PO TRZYKROĆ. WISŁA NA FALI POGRĄŻA RYWALI. BRAWO !!!! Tylko Wisła TS !
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Wisła Kraków - Górnik Łęczna 06.11.2016 wynik: 3:2 z dnia 06.11.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.