Ilość komentarzy: 2778
Oceny: +11094
Manchester United PSG Borussia Dortmund Juventus Turyn Wisła Kraków Real Madryt
13.11.2016 / 19:03:54
Biedne san marino :( Dla takich niemcow ten mecz to swietny poligon doswiadczalny dla rezerwowych i mlodzikow
Oceny: +8498
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
12.11.2016 / 20:12:32
Można by powiedzieć ze troche rezerwami wyszli Niemcy ale oni mają taką kadrę że to bez znaczenia
lucas3
Zarejestrowany od: 866 dni
Ilość komentarzy: 88
Oceny: +537
Manchester United Bayern Monachium Legia Warszawa Lech Poznań Widzew Łódź Polska FC Barcelona Medyk Konin
12.11.2016 / 13:33:57
San Marino pokazało że od drużyn topowych dzielą ich lata świetlne
God
Zarejestrowany od: 142 dni
Ilość komentarzy: 229
Oceny: +396
Bośnia i Hercegowina Chorwacja Arsenal Londyn Blackburn Rovers West Ham United AC Milan Polska Valencia Hiszpania
12.11.2016 / 12:35:14
Bardzo dobry debiut i hat-trick Gnabrego.
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 119 dni
Ilość komentarzy: 852
Oceny: +7310
Manchester United Juventus Turyn Feyenoord Legia Warszawa Polska
12.11.2016 / 10:53:39
Cóż tu dużo mówić...wynik meczu znany od początku. Bardzo dobry debiut Gnabrego.
Mustafa
Zarejestrowany od: 288 dni
Ilość komentarzy: 2255
Oceny: +14244
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
12.11.2016 / 08:00:01
To jakis fejk. 8 bramek i zero asyst Ozila !?
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 763 dni
Ilość komentarzy: 2338
Oceny: +6966
Manchester United Newcastle United Napoli Ajax Amsterdam Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
12.11.2016 / 03:13:01
Pomimo ze Niemcy grali chadzanego,to i tak wystarczylo na amatorow.
0:8 - Kevin Volland 86'

San Marino: Aldo Simoncini - Marco Berardi, Fabio Vitaioli, Davide Simoncini, Christian Brolli, Mirko Palazzi - Marco Domeniconi, Luca Tosi (59' Marco Domeniconi) - Tommaso Zafferani (83' Christian Brolli), Filippo Berardi, Matteo Vitaioli (90+1' Jose Hirsch) - Mattia Stefanelli

Niemcy: Marc-Andre ter Stegen - Benjamin Henrichs, Joshua Kimmich, Mats Hummels, Jonas Hector - Sami Khedira (77' Leon Goretzka), Ilkay Gundogan - Thomas Mueller, Mario Goetze (71' Max Meyer), Serge Gnabry - Mario Gomez (71' Kevin Volland)

Żółta kartka: Matteo Vitaioli (San Marino)

12.11.2016 / 00:30:20
Jeden z tych komentatorow jest gorszy niz Hajto - podnieca sie takim nierownym meczem
Czopa
Zarejestrowany od: 998 dni
Ilość komentarzy: 3500
Oceny: +10277
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
11.11.2016 / 23:33:12
Gnabry to będzie czołowa postać za kilka lat Niemców, tak czuje.
Rico_KRAK
Zarejestrowany od: 175 dni
Ilość komentarzy: 57
Oceny: +357
Brazylia Polska Real Madryt Lechia Gdańsk
11.11.2016 / 23:31:46
Panowie mieli parcie na dwu cyfrówkę, i jakoś im to nie wyszło ? Muller cień piłkarza z tamtego sezonu skoro w meczu z przeciwnikiem który ma oddany 1 strzał, a oni 33, On nie może strzelić gola ?! WTF.
11.11.2016 / 23:00:54
Mówiąc "postępowym" językiem Niemcy ewidentnie zdyskryminowali San Marino z powodu ich niskiej jakości piłkarskiej. Nieładnie... :)
Oceny: +221
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Wisła Kraków Legia Warszawa Lech Poznań Polska
11.11.2016 / 22:44:18
San Marino dostało nie wiele większy wpierdol niż Brazylia na mundialu, więc jest powód do satysfakcji
/ -15
Brawo. Trzeci skład i taki wysoki wynik. Niemcy powinni obronić mistrzostwo świata.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - San Marino - Niemcy 11.11.2016 wynik: 0:8 z dnia 11.11.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Międzynarodowe"w wysokiej jakości transmisji na żywo.