no się wymknęło zwycięstwo Anglikom. Przecież zawsze trzeba grać do końca!
Angole przenigdy nic wielkiego z reprą nie osiągną. Ostatnią mocną ekipę mieli w zeszłym stuleciu, w latach 70-tych ale mieli pecha, że w eliminacjach na mundial trafili na Polskę. Od tamtej pory wiecznie grają piach aż do dziś i nie wiem czemu zawsze pompuje się temat, że są wśród faworytów
Zarejestrowany od: 1534 dni
Oceny: +511
Lech Poznań Real Madryt
16.11.2016 / 18:32:37
Angole najwyrazniej zapomnieli z kim graj i juz sie czuli wygrani. No nie wierze w nich i nigdy nie postawie nawet centa. Ekipa kompletnie bez sukcesow. Poza mistrzostewem 66 i to u sibie. Standard dzis w ich wykonaniu.
16.11.2016 / 19:08:17
Niemożliwe Zdzisiu, chyba coś oszukujesz :)
Oceny: +10
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Atlético Madryt
16.11.2016 / 15:51:12
Brawa należą się obu drużynom Anglia zagrała naprawdę dobre spotkanie, Hiszpania wzięła się za siebie dosłownie w ostatnich minutach meczu i opłaciło się.
przemo;)
Zarejestrowany od: 1056 dni
Ilość komentarzy: 146
Oceny: +416
Tottenham Hotspur AC Milan Juventus Turyn Legia Warszawa Polska Valencia Atlético Madryt
16.11.2016 / 11:26:50
Odpuszczona końcówka, Aspas bardzo ładny gol. Vardy również, coś przez brak pompy w Leicester mało się o nim ostatnio słyszy na wyspach a szkoda.
Oceny: +536
Argentyna Leicester City FC Borussia Dortmund Lech Poznań Arka Gdynia Porto FC Barcelona
16.11.2016 / 08:52:56
Hiszpanie zagrali do konca , bramka na 2:1 w wykonaniu Iago Aspasa kosmos . ale jedno mi sie nasuwa - anglicy od dawna maja przecietnych bramkarzy i ten kolejny wynalazek Southgatea to potwierdza. My mamy w kadrze lepszego 2 niz oni podstawowowego:D
Oceny: -241
CA Boca Juniors Argentyna Zagłębie Lubin Arka Gdynia Polska FC Barcelona Odra Opole Polonia Bytom
16.11.2016 / 08:50:48
Vardy to jednak dobry napastnik, a szydziłem z niego rok temu, że to będzie meteor,piłkarz jednego sezonu.Zwracam honor Jamie.Powinieneś iśc do lepszego klubu niż Leicester( bo tu akurat co do "meteora się nie pomyliłem ) i to juz w zimowym okienku.Niekoniecznie do angielskiego...
Po drugie -Southgate pretensje do sędziego technicznego po drugiej bramce..Gra się do końca trenerze!!Tyle lat gry na najwyższym poziomie cię tego nie nauczyło?!
Po trzecie-cały czas myślałem że Iago Aspas jest Chilijczykiem......
vincennes
Zarejestrowany od: 32 dni
Ilość komentarzy: 381
Oceny: +7291
AS Monaco PSG Bayern Monachium Lech Poznań Polska
16.11.2016 / 07:50:50
Anglicy zagrali jak dzieci. Prowadzili dwoma bramkami i skończyli remisem.Gra się do ostatniego gwizdka.
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 115 dni
Ilość komentarzy: 833
Oceny: +7011
Manchester United Juventus Turyn Feyenoord Legia Warszawa Polska
16.11.2016 / 07:50:14
Anglicy za szybko uznali, że jest już po meczu. Gra się do końca co pokazała Hiszpania.
MiL.88
Zarejestrowany od: 39 dni
Ilość komentarzy: 12
Oceny: +88
16.11.2016 / 07:47:01

Fajna cieszynka anglikow po golu na 2:0 :-)
WidzewUnw1910
Zarejestrowany od: 699 dni
Ilość komentarzy: 82
Oceny: +255
Chelsea Londyn PSG Bayern Monachium AC Milan Juventus Turyn Ajax Amsterdam Widzew Łódź Polska Real Madryt
16.11.2016 / 07:45:25
Zagrali jak niedoswiadczeni pilkarze ;p 2 bramki w koncowce , druzyna w przebudowie ,nowy trener , i tak dobry wynik.
16.11.2016 / 02:33:18
mieć zwycięstwo w kieszeni i zremisowac...
suchy1149
Ilość komentarzy: 1732
Oceny: +8023
Arsenal Londyn AC Milan Polska Real Madryt
16.11.2016 / 02:27:06
Przez ostatnie lata w kadrze błyszczeli piłkarze Barcelony teraz szale przechyla się na korzyść Realu ;p
mateo89
Zarejestrowany od: 121 dni
Ilość komentarzy: 1432
Oceny: +8893
Borussia Dortmund Niemcy Juventus Turyn Polska Real Madryt
16.11.2016 / 01:11:42
Anglicy byli już pewni wygranej, rozluźnili się, i zostali za to skarceni. Gra się do końca...
KempesWie
Zarejestrowany od: 724 dni
Ilość komentarzy: 67
Oceny: +611
Manchester United
16.11.2016 / 00:08:22
Ten mecz właśnie pokazuje, że w piłce nożnej gra się do końca w 5 minut dwie bramki i mamy remisik :)
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 194 dni
Ilość komentarzy: 1659
Oceny: +8292
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
16.11.2016 / 00:00:11
Co tu się odwaliło :o 80 min i ja mówię, hahah Hiszpania przegrywa... Wchodzę znowu patrze 2;2 :-;
15.11.2016 / 23:59:24
Gramy do końca :)
me_gusta23
Zarejestrowany od: 477 dni
Ilość komentarzy: 323
Oceny: +1865
Liverpool FC Southampton FC Manchester City Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Ajax Amsterdam Polska
Oceny: +40978
Arsenal Londyn Leicester City FC PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia Real Madryt
15.11.2016 / 23:24:17
To był bardzo ciekawy mecz. Hiszpania grała do końca i to się opłaciło.
Ryba3
Ilość komentarzy: 1016
Oceny: +5247
RSC Anderlecht Napoli Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
15.11.2016 / 23:18:34
Hiszpanie pokazali że nie można się poddawać :)
Mustafa
Zarejestrowany od: 284 dni
Ilość komentarzy: 2206
Oceny: +13815
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
16.11.2016 / 05:50:44
Raczej anglicy pokazali sie z najgorszej mozliwej strony odpuscic osatatnie minuty z przewaga 2 bramek , zamiast dozyc to jeszcze jedenj to kurwa stali jak w manekin czelendz..
kornel.fcl
Ilość komentarzy: 2293
Oceny: +8630
Liverpool FC Polska Rozwój Katowice
15.11.2016 / 23:10:19
To się podzialow
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Anglia - Hiszpania 15.11.2016 wynik: 2:2 z dnia 15.11.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Międzynarodowe"w wysokiej jakości transmisji na żywo.