Zarejestrowany od: 21 dni
Ilość komentarzy: 2
Oceny: +1
17.11.2016 / 19:55:41
pięknie, messi na dzień dzisiejszy mimo słabszych możliwości fizycznych w porównaniu do stanu sprzed kilku lat, znacznie bardziej przydatny drużynie. Dojrzewają do tytułu mistrzów świata.
BARCA-NEYMAR-JR
Zarejestrowany od: 279 dni
Ilość komentarzy: 220
Oceny: -1011
17.11.2016 / 17:53:50
ktos mi przypomni kiedy ronaldo ostatnio trafil z wolnego? albo inaczej kto mi przypomni kiedy ronaldo ostatnio z wolnego nie strzelil w mur... Krol co podejdzie do wolnego to golasso LM10!
thefirehunter
Zarejestrowany od: 494 dni
Ilość komentarzy: 3288
Oceny: -6056
17.11.2016 / 14:25:04
/ -26
Messi to jednonożny koń pociągowy na sterydach, ma niezwykle prymitywny styl gry i spuchnie za 2-3 lata podczas gdy CR7 bardzo spokojnie i mądrze odbudowuje formę bo myśli długofalowo i chce grać do 40.
Kulanie ciągle piłki jedną nogą na sterydach nie wypaliłoby w żadnej innej dyscyplinie. Oszustwo i fart stworzyły Messiego. To jest właśnie taki przypadek kiedy te dwa czynniki bardzo mocno kumulują się. Nie mam szacunku do takich "sportowców".
17.11.2016 / 15:07:27
/ -10
Johaug - jedna wpadka i dyskwalifikacji, Messi - jawne i regularne koksowanie się przez wiele lat, nazywają go bogiem i mówią że jest po prostu od urodzenia tak dobry
17.11.2016 / 15:11:41
/ -12
Szlachetna Barca chciała uratować życie bardzo choremu chłopcu, dlatego sfinansowała mu leczenie dopingiem. Tak mu to pomogło, że zaczął grać w ich drużynie i strzelać mnóstwo goli. Nieprawdopodobne.
16.11.2016 / 14:47:38
Ale Messi "wybuchł" po tej pierwszej bramce widać,że była mu potrzebna jak i całej Argentynie.Nie od razu Kraków zbudowano.Najważniejsze jest zwycięstwo ale myślę ,że to im da pewności siebie i za jakiś czas zobaczymy tą Argentynę,którą pamiętamy z kilu lat wstecz.
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 196 dni
Ilość komentarzy: 1679
Oceny: +8308
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
16.11.2016 / 14:43:13
Messi w końcu skończył strzelać fochy i zaczął strzelać ładne bramy!
16.11.2016 / 12:25:30
No i po raz kolejny potwierdza się stara prawda, że jak Messi Argentynie meczu nie wygra, to nie ma co liczyć na wygraną. Facet w pojedynkę ciągnie im kadrę już od kilku dobrych lat, a ci non stop po nim jadą. Dzięki niemu i tylko jemu mieli 3 finały wielkich imprez, a się obrażają, bo nie wygrali.
Messi912
Zarejestrowany od: 1179 dni
Ilość komentarzy: 346
Oceny: +5035
Argentyna FC Barcelona Atlético Madryt
16.11.2016 / 11:53:21
Messi , Messi , Messi co oni by bez niego zrobili.
jOhnson46
Zarejestrowany od: 225 dni
Ilość komentarzy: 244
Oceny: +2388
Argentyna Polska FC Barcelona
16.11.2016 / 11:25:02
Przy drugim golu asysta Messiego, nie Banegi.
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 117 dni
Ilość komentarzy: 852
Oceny: +7199
Manchester United Juventus Turyn Feyenoord Legia Warszawa Polska
16.11.2016 / 09:26:42
Gratulacje dla Argentyny. Messi z pięknym golem. Następny mecz z Chile. Będzie się działo.
=FCBARCA=
Zarejestrowany od: 835 dni
Ilość komentarzy: 555
Oceny: +6822
Argentyna Legia Warszawa Polska FC Barcelona Hiszpania
16.11.2016 / 09:17:59
Leo ma wielkie serducho do gry dla swojego kraju. Jaram się jak dziecko mogąc oglądać, go w akcji.
bytom1920
Zarejestrowany od: 1384 dni
Ilość komentarzy: 997
Oceny: -157
CA Boca Juniors Argentyna Zagłębie Lubin Arka Gdynia Polska FC Barcelona Odra Opole Polonia Bytom
16.11.2016 / 09:12:58
Leo Geniusz .Nic dodać nic ująć.Ale ZP i tak dostanie CR 7 za "trenerowanie" w finale ME i nastrzelanie goli potentatom z Andory,Łotwy i Wysp Owczych.Leo nie handluje gaciami,więc nie jest taki medialny,ot co :D Ostatnie zdanie pół żartem pół serio ,więc bez linczu proszę:) Co nie zmienia faktu, że medialność odgrywa dużą rolę przy wyborze zdobywcy ZP. Gdyby Argentyna wygrała w finale Copa America to nie byłoby żadnych wątpliwości co do zdobywcy ZP.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1320 dni
Ilość komentarzy: 6753
Oceny: +34600
Juventus Turyn
16.11.2016 / 10:36:52
Ale nie wygrała. Fakty są takie a nie inne i dlatego tak jak mówisz CR7 zgarnie piłe. Messi tym występem potwierdza swoją niedoścignioną klase więc spokojnie wygra jeszcze z jedną np za rok.
Krytyk123
Zarejestrowany od: 125 dni
Ilość komentarzy: 142
Oceny: +1373
Bayern Monachium Legia Warszawa Polska
16.11.2016 / 09:11:14
Ile zespołów może awansować z tej grupy?
bytom1920
Oceny: -157
16.11.2016 / 09:17:29
Cztery ,piąta gra baraż z najlepszym zespołem z Oceanii,czyli prawdopodobnie na 95 % z Nową Zelandią.
Licze na to, że zobaczymy Argentynę na MŚ
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Argentyna - Kolumbia 16.11.2016 wynik: 3:0 z dnia 16.11.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Międzynarodowe"w wysokiej jakości transmisji na żywo.