Ilość komentarzy: 93
Oceny: +1071
Bayern Monachium Real Madryt
20.11.2016 / 19:07:51
Trzeba przyznać że całkiem fajnie bronił bramkarz wisły! A z kapelusza to chyba Ciebie wyjeji!!!
20.11.2016 / 13:38:46
Lepsze wrażenie sprawiła drużyna z Płocka która po pierwszej połowie powinna prowadzić 2:0 ,3 :0 ...
Lechia jest dobra ? nie ... to Wisła miała niefart w tym meczu ....
kliszka
Oceny: +851
20.11.2016 / 13:29:37
Czytam te wypociny poniżej i utwierdzam się w przekonaniu że malkontenctwo i dopieprzanie innym to cecha narodowa w tym kraju ... owszem Lechia wygrała ale dupy ten mecz nie urywał .....
cris28
Zarejestrowany od: 16 dni
Ilość komentarzy: 2
Oceny: +3
Lechia Gdańsk
20.11.2016 / 06:42:17
Rozwala mnie takie pierdol.... ze znowu na farcie itp . jak sie gra do konca to sie wygrywa proste !!!! zal dupe sciska ze Lechia jest poprostu dobra !!!! Tyllko LECHIA!!!!!
lechiachicago
Zarejestrowany od: 182 dni
Ilość komentarzy: 94
Oceny: -418
Widzew Łódź Arka Gdynia LA Galaxy Chicago Fire Lechia Gdańsk
20.11.2016 / 04:19:17
och Lechia znowu na farcie wygrana, cos ostatnio sie tak slizgaja.
/ -41
gdy gdańska szmata nie może to sędzia pomoże. kolejny karny z kapelusza i brak czerwonej kartki za brutalny faul! skandal w wykonaniu PZPN. cała POLSKA widziała!!!
20.11.2016 / 06:44:28
szmata cie robiła! sedzia mogl pokazac droga zółta kartke za faul na piłkarzu Lechii a tego nie zrobił !! Fart piłkarza wisły
bonzo
Zarejestrowany od: 992 dni
Ilość komentarzy: 3957
Oceny: +484
Polska Błękitni Stargard Szczeciński
20.11.2016 / 00:54:35
nie ma co się pucować ziomuś, gdyby Legia wcześniej odpaliła zamiast gubić punkty to by dzisiaj nie musiała gonić

19.11.2016 / 23:53:38
Czyżby słoikowca z wioski rybackiej bolało to, że Lechia jest na 1 miejscu w lidze, a szpArka gdzies tam w środku? Gdyby nie słaba defensywa to Lechia miałaby jeszcze wiecej pkt. W grze ofensywnej sa zdecydowanie w top3 ligi.
bonzo
Oceny: +484
20.11.2016 / 00:53:16
hehe Gdańsk w sumie też rybacka wioska, nawet więcej ryb niż we wsi stołecznej :D
Oceny: +18543
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
19.11.2016 / 23:07:44
Oho, słyszę ból dupy
bonzo
Oceny: +484
20.11.2016 / 00:55:56
masz nadludzką moc że słyszysz ból dupy xDDD normalny meczykowiec to tylko wyczuwa
Piter200310
Ilość komentarzy: 10
Oceny: +67
Brazylia Arsenal Londyn Manchester United Middlesbrough Olympique Lyon PSG Francja AC Milan Arka Gdynia Polska
19.11.2016 / 22:26:00
Jak to możliwe, że Mila dostał kartkę w 63' a na boisko wszedł w 78'?
19.11.2016 / 22:36:05
Hmm...tak na chłopski rozum biorąc to mógł dostać kartkę, będąc na ławce rezerwowych. ;)
bobek7
Oceny: +114
19.11.2016 / 22:35:49
Nie trzeba być na boisku żeby dostac kartkę..
KubaG
Zarejestrowany od: 224 dni
Ilość komentarzy: 206
Oceny: +1515
Chelsea Londyn Legia Warszawa Polska
20.11.2016 / 16:22:39
Dokładnie, spójrzmy na przykład na sytuację z Buriciem.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Lechia Gdańsk - Wisła Płock 19.11.2016 wynik: 2:1 z dnia 19.11.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.