Ilość komentarzy: 3287
Oceny: -11742
21.11.2016 / 18:43:00
/ -17
Beznadziejny Milan remisuje fartem ze słabeuszem Interem... oto współczesne derby Mediolanu... te kluby się już skończyły i teraz będzie już tylko gorzej.
Oceny: +10274
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
21.11.2016 / 17:31:09
Brawo Inter za walkę do końca i punkt!
przemo;)
Zarejestrowany od: 1059 dni
Ilość komentarzy: 146
Oceny: +414
Tottenham Hotspur AC Milan Juventus Turyn Legia Warszawa Polska Valencia Atlético Madryt
21.11.2016 / 17:05:59
Szkoda Milanu ;(
God
Zarejestrowany od: 141 dni
Ilość komentarzy: 229
Oceny: +396
Bośnia i Hercegowina Chorwacja Arsenal Londyn Blackburn Rovers West Ham United AC Milan Polska Valencia Hiszpania

21.11.2016 / 11:11:54
Milano shit szkoda,że nie przegrali ... Forza INTER!!!
chamstwo
Zarejestrowany od: 1321 dni
Ilość komentarzy: 6762
Oceny: +34682
Juventus Turyn
21.11.2016 / 10:22:07
Świetny mecz, dobre bramy, emocje do samego końca. Czego chcieć więcej. No i jako fana Juve taki wynik cieszy mnie najbardziej.
Delfinek
Zarejestrowany od: 330 dni
Ilość komentarzy: 1097
Oceny: -4814
Brazylia Chelsea Londyn Anglia Olympique Marsylia Bayern Monachium AC Milan Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Porto
21.11.2016 / 09:31:35
/ -20
Bramka Candrevy nie powinna zostać uznana oraz Ansaldi już dawno powinien wylecieć z boiska za te faule na Suso. Sędziowanie dramat jak zwykle. Inter może i miał lepsze statystyki to grał chaotycznie Milan zagrał dojrzale i powinien zgarnąć 3 oczka.
aryan_zwm
Zarejestrowany od: 1347 dni
Ilość komentarzy: 1305
Oceny: +5784
Manchester United Liverpool FC Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Polska FC Barcelona Atlético Madryt
Oceny: +256
Chelsea Londyn PSG Bayern Monachium AC Milan Juventus Turyn Ajax Amsterdam Widzew Łódź Polska Real Madryt
21.11.2016 / 08:21:05
Milan sie odradza :) zeszly sezon a ten , widac roznice , nie ma bardzo glosnych nazwisk , a 3 miejsce jest :)
ikonowsky
Zarejestrowany od: 215 dni
Ilość komentarzy: 127
Oceny: +948
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt Stal Stalowa Wola
21.11.2016 / 07:09:10
Oglądałem mecz i muszę przyznać że spotkanie było bardzo dobre sam wynik 2:2 świadczy o tym
/ -12
@ rozert: Wcale oba kluby nie grały u siebie. Gospodarzem był Milan a FC Internazionale grał na wyjeździe
mefeklwa123
21.11.2016 / 03:57:46
Obydwa kluby grały u siebie xD z tą różnicą, że to AC Milan pełnił rolę gospodarza, teraz kumasz czacze? no właśnie, bo widzisz czaczy się nie kuma tylko tańczy :d
saviolles
Zarejestrowany od: 42 dni
Ilość komentarzy: 25
Oceny: +175
20.11.2016 / 23:31:19
Kurde Milan... masz zaczac grac tak jak grałes 10 lat temu... Forza JUVE!
BezSpiny
Zarejestrowany od: 47 dni
Ilość komentarzy: 6
Oceny: +54
AC Milan Legia Warszawa
20.11.2016 / 23:24:12
Szkoda, że Milan traci bramkę w doliczonym czasie gry ;/ Ale miejmy nadzieję, że na koniec sezonu będziemy na szczycie, mimo iż w chwili obecnej mamy 7 pkt straty do Juventusu. Forza MILAN!
Ryba3
Zarejestrowany od: 1536 dni
Ilość komentarzy: 1020
Oceny: +5334
RSC Anderlecht Napoli Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
20.11.2016 / 23:08:16
Candreva strzelił najpiękniejszą bramkę w meczu. Brameczka CUDO !! Więcej takich chcę oglądać. !
Ryba3
20.11.2016 / 23:06:17
Inter przez ostatnie 25 minut tylko atakował a Milan tylko się bronił, to musiało się tak skończyć.
T-Bag1
Ilość komentarzy: 409
Oceny: +1341
Inter Mediolan
20.11.2016 / 22:56:55
Inter lepszy na boisku wynik 2:2 nie zadowala nikogo, ładna bramka Candrevy, a Suso ww stylu Robbena :) Oba kluby czeka jeszcze dużo pracy by powrócić na szczyt.
20.11.2016 / 22:51:01
Nie jestem fanem Serie A, ale postanowiłem oglądnąć ten mecz. W końcu derby Mediolanu. Nie zawiodłem się.
Wynik meczu i jego przebieg kompletnie nie oddaje tego co się naprawde działo.
W 1 połowie Inter gniótł jak tylko mógł, ale nic nie wpadało, a Milan ładna kontra i gol.
Ogółem Inter ma fatalną skuteczność i dzisiaj to potwierdzili. Ten gol w ostatniej minucie im się należał ,bo na porażke nie zasługiwali.
A co do Milanu...spodziewałem się, że w derbach na własnym stadionie pokażą więcej, bo gdyby nie mecz życia Suso to derby byłyby przegrane.
20.11.2016 / 22:48:09
Świetne widowisko , lepiej grający Inter , szkoda sytuacji Icardiego ..mogłby być 3 pkt . Forza INTER !
Prince22
Zarejestrowany od: 155 dni
Ilość komentarzy: 181
Oceny: +1337
Inter Mediolan Włochy Meksyk Holandia Polska
20.11.2016 / 22:47:11
Milan wykorzystał praktycznie wszystkie szanse jakie miał, a Inter, zerowa skuteczność. Bycie Interistą boli, bardzo boli, kaleczenie w obronie i ataku, Icardi chyba piłki dziś nie dotknął. Sprawiedliwy remis.
/ -22
Mam ogromną satysfakcję z tego wyniku oraz z tego, że Milan stracił gola w doliczonym czasie gry. Mają od początku sezonu za dużo farta. Strzał życia Locatellego z Juve i nieuznany prawidłowy gol Pjanicia, teraz mecz życia Suso i pretensje po golu Candrevy. Karma is a bitch.
Adamken
Zarejestrowany od: 1354 dni
Ilość komentarzy: 494
Oceny: +8337
AC Milan Polska
20.11.2016 / 22:43:38
Inter był lepszy w tym meczu, trzeba to przyznać. Najbardziej boli strata punktów w ostatniej minucie, Milan mógł awansować na drugie miejsce, ale się nie udało. W każdym bądź razie mecz jak na derby przystało, było co oglądać!
20.11.2016 / 22:42:01
No to Suso po meczu poszedł do domu na piechotę... ;)
panonek
Zarejestrowany od: 19 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +19
Chelsea Londyn AC Milan
20.11.2016 / 22:40:01
Brawo! Oby wrócili za rok do LM, Forza Milan!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - AC Milan - Inter Mediolan 20.11.2016 wynik: 2:2 z dnia 20.11.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.