Zarejestrowany od: 389 dni
Oceny: +10
Argentyna Brazylia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester City Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Niemcy
23.11.2016 / 18:33:51
benzema dzięki ci że strzeliłeś tego gola gdy by nie to to legia nie miała szans na LE HIP HIP HURA HALA MADRID
Oceny: +166
Chile Manchester City PSG Juventus Turyn Ajax Amsterdam Wisła Kraków Polska Porto Real Madryt Sevilla
23.11.2016 / 15:30:15
Jak tak dalej pójdzie z kontuzjami, to na El Clasico zobaczymy Ramosa jako defensywnego pomocnika, Isco na skrzydle i Nacho na lewej obronie... Ktoś mi może wytłumaczyć jak to jest, że Bale nie był ani razu kontuzjowany w Tottenhamie, a odkąd przyszedł do Realu częściej nie gra niż gra?
23.11.2016 / 14:01:17
Jebani aktorzy w Realu. Czerwona za coś takiego a jak w meczu reprezentacji dla Tadicia nos złamali to nawet żółtej kartki nie dostał nikt. Sędziowie to jakieś barany
/ -12
Tak wszyscy kibice Realu śmiali się z Neymara,Bousqetsa że to symulanci.To teraz pewnie jest wam bardzo głupio po tym co zrobił i jak się zachował Kovacić .Wielka klasa aktorska Kovacicia!!!!!Teraz jak będziecie się śmiali z Neymara i Bousqetsa to pewnie ta sytuacja z Kovaciciem będzia wam przypominana!!!!
havoc90
Zarejestrowany od: 1374 dni
Ilość komentarzy: 1119
Oceny: +2823
Arsenal Londyn Manchester United Jagiellonia Białystok Real Madryt
23.11.2016 / 17:56:53
Gadałem z twoimi rodzicami i jest im bardzo przykro, że muszą wychowywać takiego nieudacznika, grubasa, upośledzeńca i tumana jak ty. Powiedziałem im, że niedługo sam z sobą skończysz, bo cie cały czas gnębią w twoim gimnazjum, więc się ucieszyli. Może na święta im taki prezent zrobisz???
seaman7
Zarejestrowany od: 1219 dni
Ilość komentarzy: 434
Oceny: +2334
Polska
23.11.2016 / 12:44:14
To teraz Legia musi zagrać w ofensywie jak do tej pory w ostatnich 2 meczach defensywa do poprawy i może coś z tego będzie.
vincennes
Zarejestrowany od: 34 dni
Ilość komentarzy: 418
Oceny: +8283
AS Monaco PSG Bayern Monachium Lech Poznań Polska
23.11.2016 / 11:25:42
Brawo Real za gre do konca. Teraz wielka szansa dla Legii na gre w LE. Sporting w Warszawie musi polec !!!
radzik834
Zarejestrowany od: 1031 dni
Ilość komentarzy: 755
Oceny: +5146
Arsenal Londyn Real Madryt
23.11.2016 / 11:19:37
Chociaż jestem kibicem Realu to ogólnie nie jestem fanem Kovacicia, nie byłem zadowolony jak przychodzil i z taką grą i symulowaniem jak najszybciej niech zmieni klub
zciweis
Oceny: +166
23.11.2016 / 15:20:13
Jedyny zawodnik, którego chciał Benitez i go dostał. Ostatni bastion Beniteza w Realu :D Też jako fan Realu uważam, że było dużo lepszych opcji. Szczerze mówiąc, to nie pamiętam meczu, w którym Kovacicowi nie miałbym nic do zarzucenia, zresztą jego trener w Interze chciał się go pozbyć, bo uważał, że nie przykłada się zbytnio do treningów. Nie potrafię się do niego przekonać tak samo jak do Danilo, mam wrażenie, że nadają się co najwyżej do ligowych średniaków. Niestety prawda jest taka, że poza Casemiro to Kovacic jest tym bardziej defensywnym pomocnikiem i pomimo tego, że jest przeciętniakiem i nie zasługuje na grę w 1 składzie, to przez częste kontuzje Brazylijczyka zdarza się to zbyt często :/
radzik834
23.11.2016 / 18:11:56
Masz racje, o Danilo miałem się wypowiedzieć w innim terminie bo nie pasuje do Realu i do tego nie może sie odnaleźć na boisku
ariech
Zarejestrowany od: 264 dni
Ilość komentarzy: 44
Oceny: +299
Polska FC Barcelona Lechia T. Mazowiecki
23.11.2016 / 10:54:04
Kovačić ładnie przyaktorzył powinni zgłosić go do trybunału jak i sędziego liniowego który stał obok nich i wszystko widział
23.11.2016 / 09:54:18
Gratulacje dla Realu. To teraz Legia gra ze Sportingiem o awans do Ligi Europy a Real z Borussią o pierwsze miejsce w grupie Ligi Mistrzów. Zapowiada się ciekawie.
spoko udał bardzo teatralnie.
Ale nie zmienia to faktu że Joao jebnął go w mostek głupie zachowanie jak ja pierdole. tyle kamer na stadionach a oni dalej we łbie mają dzicz coś jak Suarez ;D
Johny1990
Zarejestrowany od: 271 dni
Ilość komentarzy: 285
Oceny: +1794
Manchester United Borussia Dortmund Real Madryt
23.11.2016 / 08:40:16
Coentrão powinien z Cierzniakiem w siatkówkę grać. ...i jak widać aktorzy nie tylko w Barcelonie, wstyd.
/ -17
http://ukrytetyperstwo.blogspot.com/ Wczorajszy kupon kurs 54 trafiony i skan juz na blogu! codziennie trafiaja kupony ! na dzis kupon juz dostepny znowu kurs miedzy 20-100! polecam ich!
23.11.2016 / 01:02:29
Smutne jest to że dzisiaj w piłce nożnej jest masa zawodników którzy będą symulowali i kombinowali jak za zwykłe szturchnięcie wyłudzić na sędzim czerwoną kartkę dla przeciwnika. Pamiętam choćby Rooneya czy Riberyego z dawnych lat gdy jak szarżowali na bramkę to choćby ich kopali i podcinali to nadal biegli do bramki dopóki nikt ich nie powalił. Już wolę patrzeć jak zawodnicy okładają się po mordach niż na takie coś co odstawia Kovacić
Idwtlitpa
23.11.2016 / 08:39:40
Jakby nie patrzeć ma w klubie wręcz legendę w tej dziedzinie czyli Pepe i efekty tego widać ... żal patrzeć na takie coś szczególnie jak robią coś takiego piłkarze Realu czy Barcelony ...
Piterek_13
Zarejestrowany od: 740 dni
Ilość komentarzy: 1778
Oceny: +7261
Juventus Turyn Górnik Zabrze Polska Real Madryt
23.11.2016 / 00:25:07
Ale Kovacić przyaktorzył ;/ maskara niech z tym skończą i też mu się należała czerwona za symulowanie.
dabdabek
Zarejestrowany od: 88 dni
Ilość komentarzy: 11
Oceny: +114
AC Milan Korona Kielce
23.11.2016 / 10:41:00
Czerwona z zawieszenie na trzy mecze za grę "fair play"
Ryeweii
Zarejestrowany od: 164 dni
Ilość komentarzy: 16
Oceny: +67
Legia Warszawa Polska FC Barcelona Stal Mielec
22.11.2016 / 23:56:58
Pierwszy raz cieszę się ze zwycięstwa Realu (L)
Oceny: +3713
Manchester City Queens Park Rangers FC SpVgg Unterhaching Napoli Lech Poznań Polska Glasgow Rangers FC Alloa Athletic Atlético Madryt
22.11.2016 / 23:31:36
Real w LM to nie ten sam Real co w Primera Division. To co odwalil Joao Perreira to jakis kryminal
Czopa
Zarejestrowany od: 997 dni
Ilość komentarzy: 3500
Oceny: +10274
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
22.11.2016 / 23:30:19
Real w tym sezonie w LM nie za dobrze sobie radzi.
7mari
Zarejestrowany od: 301 dni
Ilość komentarzy: 1532
Oceny: +3086
Arsenal Londyn Napoli Real Madryt
23.11.2016 / 00:33:09
ale 3 punkty są, zresztą co tu się spinać kiedy oni dobrze wiedzą że prawdziwa walka będzie na wiosnę
rakaftan
Zarejestrowany od: 392 dni
Ilość komentarzy: 141
Oceny: +1339
Chelsea Londyn Bayern Monachium AC Milan Polska Real Madryt Lechia Gdańsk
22.11.2016 / 23:20:28
Nie mam pojęcia co się wydarzyło przy czerwonej kartce... Kovacic popchnął Pereire, a ten odwdzięczył mu się tym samym, ale jedną ręką... Chyba, że sędziowie wzięli to za cios w brzuch... Ciężko powiedzieć
Football_Transfers
Zarejestrowany od: 90 dni
Ilość komentarzy: 698
Oceny: +5218
Valencia FC Barcelona
22.11.2016 / 23:19:50
Real w każdym meczu tej edycji LM, prócz tego wysokiego zwycięstwa z Legią - cały czas z ledwością.
Wymęczone 2 x 2-1 ze Sportingiem
Wymęczone remisy z BVB i Legią
Tak się nie broni tytułu LM ;-)
Idwtlitpa
22.11.2016 / 23:34:03
Przecież w zeszłym roku w fazie pucharowej też grali podobnie i z takim city przykładowo tylko 1-0 w dwumeczu wygrali ale byli pewni na tyłach i obecnie też są i zaczynam się martwić że Real może ten puchar obronić :D
daredzki
Zarejestrowany od: 1341 dni
Ilość komentarzy: 281
Oceny: +1863
Manchester United Polska
22.11.2016 / 23:04:31
W tym jednym meczu padło prawie tyle goli co w pozostałych dzisiejszych 7 meczach w LM. Mimo wszystko szacun dla Legii, tracą mnóstwo goli ale (pomijając pierwszy mecz) grają otwarty futbol, jest walka, przed startem Legii w LM były głosy że Legia może nie strzelić nawet gola, sam tak twierdziłem że może jednego im się uda, a tym czasem jest tych goli już 8 (4 Realowi, 4 Borussi), teraz "tylko" wygrać z Sportingiem i na wiosne LE.
Oceny: +4118
Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Widzew Łódź FC Barcelona
22.11.2016 / 23:04:23
Szkoda Sportingu, gdyby pierwszą połowę zagrali tak ofensywnie jak drugą, mieli okazje ale brakowało jakości przy wykończeniu. A przed meczem snułem marzenia o 6kolejce LM, w której Real musiałby wygrać z BvB żeby myśleć o wyjściu z grupy. A tu taki zawód. Szkoda.

MaximilianFCBarcelona
Zarejestrowany od: 226 dni
Ilość komentarzy: 601
Oceny: -10725
22.11.2016 / 23:04:05
/ -10
A losy tego meczu mi się podobają, wolę żeby real wygrał 5:0, ale żeby Ronaldo nie strzelił gola, niż żeby przegrał 4:3 ale Ronaldo strzeliłhat tricka, oczywiście jeżeli nie jest to finał lm czy coś w tym stylu.
/ -22
Tak jak myslałem, Ronaldo wrócił do swojego normalnego poziomu :) Mecz z Atletico był wypadkiem przy pracy, póki co Cris ma 2 gole w LM w tym sezonie, a Messi ma 7 i jutro z Celticem pewnie dołoży kolejną lub kolejne :)
Apwel
Zarejestrowany od: 155 dni
Ilość komentarzy: 204
Oceny: +1900
22.11.2016 / 23:36:31
A juz niebawem barcelona zremisuje z cienkim przeciwnikiem, Ronaldo strzeli 2 albo 3 bramki i wrocicie do normalnego poziomu :)
22.11.2016 / 22:53:19
Kovačić wspaniale zrobił sędziego w konia, treningi z Portugalczykami nie poszły na marne.
/ -11
Wiecie na czym moim zdaniem polega fenomen CR7?
Oceny: +427
Brazylia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Leicester City FC PSG Bayern Monachium AC Milan Juventus Turyn
22.11.2016 / 22:55:49
Nie wiemy i nie obchodzi Nas to, dobranoc ;)
7mari
23.11.2016 / 00:33:49
a ja chciałbym wiedzieć
Oceny: -11
23.11.2016 / 21:20:41
Na tym, że CR wyrobił sobie taką markę, że nawet jeśli w sezonie zagra 90% meczów słabo, to i tak będzie pamiętane mu te 10% dobrych meczów. Natomiast odwrotna sytuacja jest z Messim. Jest to tylko i wyłącznie moja opinia, nie umniejszając Cristiano jego zasług :)
rafi509
Zarejestrowany od: 1503 dni
Ilość komentarzy: 1645
Oceny: +8243
Lech Poznań FC Barcelona
22.11.2016 / 22:51:03
Do kogo on tam machał, ten Koncentrao? Ktoś wie?

Ale jednak leniwy Algierczyk uratował zwycięstwo, więc wszystko dobrze się skończyło.
Dobrze, że RM wygrał - dobrze dla Legii
Ale jednak myślałem, że zremisują i będziemy na 2 (teoretycznie dla nas korzystniejszym miejscu)
Oceny: +743
Leicester City FC Borussia Dortmund AC Milan Polonia Warszawa Cracovia Polska San Marino Atlético Madryt
22.11.2016 / 22:41:00
A więc Legia - Sporting o trzecie miejsce.
7mari
23.11.2016 / 00:35:38
z takim małym detalem że Legii musi wygrać, a Sporting może sobie zremisować, choć na 0:0 nie ma szans
22.11.2016 / 22:48:00
I jak tu mieć do Was szacunek? Viscałebki...
Dobry wynik!
Dzięki porażce Sportingu to Legia moze powalczyć o tą LE!
Adanoss
Zarejestrowany od: 204 dni
Oceny: +286
Manchester United Real Madryt
22.11.2016 / 22:38:25
Jak ja kurva nie lubie takich meczów, po strzelonym golu zamiast przycisnąć i strzelić kolejnego gola czym ułatwić sobie reszte spotkania druzyna przybiera taktyke defensywną i broni wyniku. Swoją drogą nie mam słów do tego Vazqueza, z pewnością najgorszy gracz Realu.
22.11.2016 / 22:39:01
Ja rypie wpadłem posmieszkowac ale widze po minusach ze boli dupia.. sorki wpadne jutro posmiejemy z barcy
22.11.2016 / 22:35:00
Ojoj a co to się stało? Benzema z brameczką możesz iść się wypłakać w kąt.
22.11.2016 / 22:24:15
Wynik nie powala na kolana, ale ważne żeby Real dowiózł ten wynik do końca, tylko wtedy Legia będzie miała szanse na awans do LE
/ -96
Kibice Realu wzywam Was do mega komentowania!!! Gra Wasz ulubiona drużyna przecież! Ronaldo gra!

VeB :)
offside
Zarejestrowany od: 72 dni
Oceny: +6
Liverpool FC Real Madryt
22.11.2016 / 21:45:41
śmiem twierdzić, że kijanki są od ciebie mądrzejsze.

aż żal, że ktoś musiał cierpieć przy porodzie czegoś takiego.
Mladen
22.11.2016 / 21:47:35
/ -42
Nikt nie cierpiał. Ja jestem tworem który był, jest i będzie.
/ -19
Zamknij mordę, robienie gowno burzy nie ma tu sensu. Warto poczekać na derby wtedy się powyzywacie dzieci.
Hahahahaha VeB.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Sporting Lizbona - Real Madryt 22.11.2016 wynik: 1:2 z dnia 22.11.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.