Ilość komentarzy: 6738
Oceny: +34474
Juventus Turyn
23.11.2016 / 19:16:46
Wynik cieszy. Może nie oczy ale mimo to. Pewny awans i z Dynamem myśle że będzie przypieczętowanie pierwszego miejsca.
Czopa
Zarejestrowany od: 991 dni
Ilość komentarzy: 3478
Oceny: +10160
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
23.11.2016 / 17:03:38
Marchisio znakomicie zagrał :)
Delfinek
Zarejestrowany od: 324 dni
Ilość komentarzy: 1064
Oceny: -4548
Brazylia Chelsea Londyn Anglia Olympique Marsylia Bayern Monachium AC Milan Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Porto
23.11.2016 / 15:13:57
Juventus średnia wieku 30+ lat blado to wygląda.
Delfinek
23.11.2016 / 15:12:46
Jak tego Sevilla mogła tego nie wygrać przez Vasqueza po czerwonej gra siadła.
23.11.2016 / 11:38:26
Brawo Juwe. Awans juz pewny,tylko z ktorego miejsca ?
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 112 dni
Ilość komentarzy: 805
Oceny: +6753
Manchester United Juventus Turyn Feyenoord Legia Warszawa Polska
23.11.2016 / 10:10:10
FORZA JUVE!!! Brawo chłopaki. Ważne 3 punkty choć styl pozostawia jeszcze wiele do życzenia.
Marchisio88
Zarejestrowany od: 10 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +3
23.11.2016 / 08:58:48
Są 3 punkty i jest super, z tym składem to było maximum jeśli chodzi o grę to tragiczna jest ta cała hiszpańska liga to udawanie i płakanie przy każdym kontakcie z przeciwnikiem! Na taką grę nie da się patrzeć!!! My jesteśmy twardzi i cierpliwi i to jest na swój sposób piękny football. Ciesze się że nie mamy takich lalusiów w składzie jak w sevilli i takiego sposobu gry wtedy byłoby po Juve. W tej chwili czekamy na powrót Dybali Higuaina, Barzagiego i Pjacy, zimą ktoś dołączy i będzie naprawdę mega paka. Brawo Juve!Forza Juve! I walić tych pedałów z Sevilli placzków- a za pobicie kibiców przez kiboli powinni być zawieszeni jak Legia!
Matwar
Zarejestrowany od: 532 dni
Ilość komentarzy: 13
Oceny: -15
23.11.2016 / 12:18:46
Dawno się tak nie uśmiałem! :D W lidze włoskiej są twardziele, nie aktorzy? :D Weź lepiej wyłącz tą FIFĘ i włącz prawdziwy mecz w TV :D
BajerAspirin
Zarejestrowany od: 98 dni
Ilość komentarzy: 199
Oceny: +1845
Arsenal Londyn Leicester City FC Olympique Lyon AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Hannover 96 Sampdoria
23.11.2016 / 08:21:36
Widać były emocje !!! Sevilla sama sobie winna. Krychowiak był jednak niezastąpiony w środku pola w tym klubie
adamtypy1x2
Ilość komentarzy: 33
Oceny: -148
23.11.2016 / 02:21:33
http://ukrytetyperstwo.blogspot.com/ Wczorajszy kupon kurs 54 trafiony i skan juz na blogu! codziennie trafiaja kupony ! na dzis kupon juz dostepny znowu kurs miedzy 20-100! polecam ich!
mati12345
Zarejestrowany od: 856 dni
Ilość komentarzy: 777
Oceny: +3019
Holandia Polska
23.11.2016 / 01:04:09
pięknie Juve :))) Mocną Sevillę na wyjeździe pokonali :))))
saviolles
Zarejestrowany od: 36 dni
Ilość komentarzy: 24
Oceny: +162
22.11.2016 / 23:01:14
Ogladam prawie wszystkie mecze Juve i powiem tyle... masakra ta druzyna nie ma pomyslu na gre. Co drugi zawodnik ma jaikies problemy miesniowe. Allegri chce nimi alpy zaorac? Komnpletny brak taktyki milion wrzutek na 1 mandzukicia przy ktorym stoi 3 obroncow... im dluzej jest trenerem to tym brzydziej graja... tragedia. Jakim cudem oni wogole mecze wygrywaja. Z jednej strony sa zwyciestwa ale jak to sie oglada to sie rzygać chce. Wszystko takie wymeczone... no ale coż... Forza JUVE
Darth_Vader
Zarejestrowany od: 618 dni
Ilość komentarzy: 365
Oceny: +2874
Juventus Turyn Włochy Polska
22.11.2016 / 23:11:39
Z Allegrim dzieję się coś podobnego jak z Conte. Najpierw elastyczny trener, często zmieniający taktykę i ustawienie. Potem stał się typowym włoskim betonem zapatrzonym w jedną taktykę i do zajebania katował 3-5-2. Nie ma już Teveza, Pogby, Vidala, Moraty i Pirlo a Pjanic, Dybala, Higuain, Khedira jakoś nie gwarantują takiego poziomu jakiego sobie fani sobie życzyli.
saviolles
Oceny: +162
23.11.2016 / 08:32:18
Dokladnie. Pilkarze duzo drozsi a efektów nie widac...
BCK
Zarejestrowany od: 429 dni
Ilość komentarzy: 285
Oceny: +2605
22.11.2016 / 22:47:25
Dobry mecz. Karny z głupoty ale jednak był. Z drugą żółtą mógł się wstrzymać ale równie dobrze nie musiał- kwestia do dyskusji. Troche mnie drażnili kibice Sevilli bo się poczuli nie wiadomo jak oszukani i każdą decyzję przeciw ich drużynie krytykowali krzykiem. W pewnym momencie zaczęli jakąś przyśpiewkę i bardzo ładnie to wyszło, szkoda że nie poświęcili więcej tej energii na doping zamiast na bezcelowe krzyki.
Matwar
Oceny: -15
23.11.2016 / 12:16:50
Druga żółta kartka za TAKI faul?! No litości... Karny z głupoty?! Chyba sędziego!!! W takim razie karne powinno się gwizdać przy każdym rzucie różnym, bo przy każdym jest rzeźnia w polu karnym! Sędzia wypaczył okrutnie ten mecz i szkoda mi Sevilli! Najgorsze jest to, że takiemu nic powiedzieć nie można, bo Cie wywali z boiska! Masakra...
BCK
23.11.2016 / 17:35:08
Faul w nogi bez pilki wystarczy zupelnie na zolta kartke. Sedzia ma byc poblazliwy bo gosc ma juz jedna zolta? Nie znam takiej zasady.
Darth_Vader
22.11.2016 / 22:42:14
No i wygrana. No i blisko 1 miejsca byle nie sfrajerzyć z Dynamem. Uderzenie Bonucciego przednie. Nareszcie jakiś sędzia był bezlitosny wobec chamstwa Sevilli.
nemrod51021
Zarejestrowany od: 1011 dni
Ilość komentarzy: 4332
Oceny: +26914
Wisła Kraków Polska Real Madryt
22.11.2016 / 21:40:58
Sevilla będzie miała ciężko w drugiej połowie.
Darth_Vader
22.11.2016 / 21:40:51
Jak była chujnia, tak jest dalej chujnia w wykonaniu Juve. Laga na Cuadrado i tyle. Czerwona i karny jednak ewidentne.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Sevilla - Juventus Turyn 22.11.2016 wynik: 1:3 z dnia 22.11.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.