Oceny: -4753
Brazylia Chelsea Londyn Anglia Olympique Marsylia Bayern Monachium AC Milan Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Porto
24.11.2016 / 18:56:24
/ -13
Ja pierdole Messi strzela dwa gole słabemu Celticowi i już wielka podnietka. Ronaldo strzela 3 Atletico a i tak dalej gadanie że strzela tylko ogórkom. W tamtym roku Ronaldo miał lepsze staty od Messiego a złotej piłki nie dostał bo Messi wygrał LM. Ronaldo teraz wygrał LM i Euro więc pogódźcie się z tym że to Portugalczyk dostanie złotą piłkę.
AndrijToJa15
Zarejestrowany od: 528 dni
Ilość komentarzy: 2107
Oceny: +18571
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
26.11.2016 / 12:46:34
Jak Ci ściska dupe to posmaruj sobie, kibice Realu sami pisali, że Ronaldo miał zostać królem strzelców po 2 kolejkach z Legią, a tu co ? A tu dupa, a Messi mu nieźle odskoczył, narazie 9-2 :P
titanum.87
Zarejestrowany od: 235 dni
Ilość komentarzy: 3240
Oceny: -11395
24.11.2016 / 17:30:46
/ -28
Piękne nurkowanie w polu karnym... sędzia znowu dał się oszukać.
Oceny: +1334
Anglia Juventus Turyn Polska Portugalia FC Barcelona Hiszpania Warta Sieradz Wieluń
24.11.2016 / 11:12:14
to było wypunktowanie - na zmniejszonych obrotach, walczyli Szkoci, ale nie dali rady tym razem.
LeonMessi1991
Zarejestrowany od: 1338 dni
Ilość komentarzy: 868
Oceny: +5172
Bayern Monachium Polska FC Barcelona Korona Kielce
24.11.2016 / 10:46:31
Brawo Barcelona w LM idą jak burza, Messi ma dobrą formę.
Budujemy1234@wp.pl
Zarejestrowany od: 69 dni
Ilość komentarzy: 10
Oceny: +56
Nice Bayern Monachium AS Roma Juventus Turyn Legia Warszawa Polska FC Barcelona Atlético Madryt Barcelona II Legia Warszawa II
24.11.2016 / 08:58:10
Gratulacje dla Barcelony. Messi robi różnicę.
vincennes
Zarejestrowany od: 31 dni
Ilość komentarzy: 381
Oceny: +7290
AS Monaco PSG Bayern Monachium Lech Poznań Polska
24.11.2016 / 08:26:03
Brawo Barca. Messi nie do zatrzymania !!!

Oceny: +8301
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
23.11.2016 / 23:42:52
Messi niesamowity, kiedy przestanie zadziwiać? LM chyba dla niego, Kolejne etapy zapowiadają się piorunująco ciekawe!
K.R.U.L.
Zarejestrowany od: 905 dni
Ilość komentarzy: 1309
Oceny: +10345
Manchester United Francja Parma Atlético Madryt
23.11.2016 / 22:58:06
Nie lubie Barcelony, ale Messiego szanuje za takie wlasnie wystepy.
Tyle razy wygrywal Barcelonie mecze, a tu dalej niektorzy mowia ze ZP dla Ronaldo.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1318 dni
Ilość komentarzy: 6753
Oceny: +34598
Juventus Turyn
24.11.2016 / 09:49:42
Messi jest w tej chwili najlepszy na świecie, nie mam wątpliwości. Ale za ten rok i za trofea ZP dostanie Ronaldo i był czas żeby to przegryźć. To że teraz nie ma formy (chociaż hattrick w derbach imponujący), to nie znaczy że tamte osiągnięcia poszły w niepamięć.
Godzilla
Zarejestrowany od: 206 dni
Ilość komentarzy: 545
Oceny: +3752
Manchester United Borussia Dortmund Lech Poznań Polska
24.11.2016 / 10:12:19
Nie ma formy i ma dostać nagrodę za CAŁY rok? On od czerwca nie ma formy (jeden szczęśliwy hattrick wiosny nie czyni) a Messi cały rok jedzie równo na wysokim poziomie.
realfan1989
Zarejestrowany od: 143 dni
Ilość komentarzy: 587
Oceny: -1030
23.11.2016 / 22:52:45
/ -62
Ale Barcelona jest slaba , liczylem na 4-0 conajmniej , wyjazd do Sociedad zapowiada sie interesujaco :) p.s Messi goni Ronaldo
K.R.U.L.
23.11.2016 / 23:04:31
Wyjazdy Barcelony na Estadio Anoeta zawsze sa "interesujace" bo wszyscy wiedza jak gra tam Barcelona.
A argument ze nazywasz druzyne slaba bo strzelila 2 gole zamiast 4 przemilcze XD
Fives
Zarejestrowany od: 1075 dni
Ilość komentarzy: 3842
Oceny: +21493
Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Stomil Olsztyn
23.11.2016 / 22:51:02
Brawo Barca, zasłużone zwycięstwo. 2:0 trochę niski wymiar kary, ale jednak nie są w najlepszej formie.
Footballer123
Zarejestrowany od: 197 dni
Ilość komentarzy: 49
Oceny: +285
Polska FC Barcelona
23.11.2016 / 22:50:21
Po prostu Messi zrobił swoje. Strzelił 2 bramki,ugrał mecz i do domu.
Celtic nie zagrał tak źle. Po prostu Barcelona zagrała czujnie w obronie a w ataku...hmmm ten z Argentyny.
Hoekinso
Zarejestrowany od: 267 dni
Ilość komentarzy: 198
Oceny: +506
Argentyna Manchester City Niemcy Inter Mediolan FC Barcelona
23.11.2016 / 22:48:33
W tym sezonie Ligi Mistrzów: Messi 9:2 Ronaldo, póki co.

Kolejny wybitny mecz Leo mnóstwo udanych zagrań, dryblingów 2 gole, a powinien mieć też 2 asysty bo Luis zmarnował 2 setki po jego podaniach nie ma lepszego od Messiego, który zasługuję na złotą piłkę zdecydowanie najbardziej.
23.11.2016 / 22:43:15
Mogło być lepiej, ale zawsze to wygrana. L. Suarez dziś grał fatalnie, Messi na posterunku jak zawsze. Całkiem niezłe wejście Marlona. Spodziewałem się bałaganu w obronie, ale chłopak stanął na wysokości zadania.
shotek
Zarejestrowany od: 191 dni
Ilość komentarzy: 583
Oceny: +4258
Legia Warszawa
23.11.2016 / 22:42:48
Brawo Barca, moim zdaniem Messi tym meczem tylko pokazał że jest najlepszym piłkarzem świata. Już nie chodzi tylko o to że strzelił dwie bramki, ale Leo jest po prostu wszędzie świetnie drybluje po prostu geniusz. Brawo Barca trzy punkty po dobrym meczu.
Messi912
Zarejestrowany od: 1177 dni
Ilość komentarzy: 346
Oceny: +5035
Argentyna FC Barcelona Atlético Madryt
23.11.2016 / 22:40:32
Messi 92 bramki w lidze mistrzów w wieku 29 lat . To jest NIESAMOWITE..
realfan1989
23.11.2016 / 22:53:54
/ -52
Ronaldo 98 Jako skrzydlowy , to jest niemozliwe ;)
endriuuu2
Zarejestrowany od: 245 dni
Ilość komentarzy: 24
Oceny: +50
24.11.2016 / 11:13:19
W takim razie szacun dla Messiego za tyle bramek bedac rozgrywajacym:)
23.11.2016 / 22:39:21
Barca spokojne pewne zwycięstwo, chociaż Celtic nie grał źle :)
manutd1987
Zarejestrowany od: 973 dni
Ilość komentarzy: 1809
Oceny: +3327
Manchester United FC Barcelona
23.11.2016 / 22:33:33
Jako kibic Barcelony musze powiedzieć że mimo to że Celtic przegrał to zagrał przyzwoite spotkanie.Sprawiali trudność piłkarzy Barcelonie.ale zagrali dobrze.Jak zwykle swój geniusz pokazał Leo Messi.Karny karnym,ale decydująca była pirwsza bramka która zadecydowała nad przebiegeiem spotkania.Widac było że Barca nie gra na 100% ponieważ czeka ich ciężki mecz z San Sebastian i to będzie bardzo ważny mecz przed Gran Derby i ważne 3 punkty z San Sebastian.Podsumowójąc ten mecz to Celtic zagrał odważnie i przyzwoicie ,a Barcelona zrobiła swoje,czyli zdobyła 3 pkt i awansowała do dlasze rundy!!!!
TrollRM
Oceny: +501
23.11.2016 / 21:36:21
Niezle dzisiaj Messiemu te dlugie podania wychodzą. A celtic tak jak sie mozna bylo spodziewać bardzo dobrze.
Nope. Dobry mecz celtów.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Celtic Glasgow FC - FC Barcelona 23.11.2016 wynik: 0:2 z dnia 23.11.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.