Ja pierdole przejebać 3:2 gdy się wygrywa 2:0
Ilość komentarzy: 6753
Oceny: +34600
Juventus Turyn
25.11.2016 / 10:04:58
Brawo dla gospodarzy, kompromitacja Interu. Nie można nawet powiedzieć, że stawiają na lige bo tam też bieda. Nie wiem kto wyleczy ten zespół.
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 117 dni
Ilość komentarzy: 842
Oceny: +7097
Manchester United Juventus Turyn Feyenoord Legia Warszawa Polska
25.11.2016 / 08:57:36
Gratulacje dla Hapoelu. A co do Interu...to jest po prostu kompromitacja. Nic dodać, nic ująć.
Ryba3
Zarejestrowany od: 1535 dni
Ilość komentarzy: 1016
Oceny: +5249
RSC Anderlecht Napoli Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
25.11.2016 / 04:03:13
Jakiś Żydowski klub pokonuje Inter Mediolan. No masakra jakaś.
Pixario
Zarejestrowany od: 250 dni
Ilość komentarzy: 359
Oceny: +727
Brazylia Manchester United Leicester City FC Francja Bayern Monachium Inter Mediolan Polska Portugalia Real Madryt FC Barcelona
24.11.2016 / 23:34:50
Chińska właściciel i jego kadra kierownicza oraz trenerska brawo ... czemu Moratti nie dał firmy synowi, jak jego ojciec ahh....
24.11.2016 / 21:48:56
To co się dzieje z Inter'em, to jest prawdziwy dramat. Przykro się patrzy na ten klub ostatnimi czasy.
24.11.2016 / 21:41:05
Inter ma zawodników ale nie ma drużyny kazdy gra dla siebie a nie dla klubu nic z tego nie bedzie nawet jeśli przyjdzie simeone nic nie zdziała
WizjaGry
Oceny: +182
24.11.2016 / 21:34:56
Inter jako klub z bagażem doświadczeń może jeszcze wrócić tylko teraz przeżywa chwilowe perturbacje. Dajmy im czas a powstaną jak fenix z popiołów, przecież to nadal wielki klub z wielkimi możliwościami a tu niedocenili przeciwnika ot co. Przyjdzie nowy trener nowa wizja pożyjemy zobaczymy, bo skład mają młody zdolny.
MatsoKbk
Zarejestrowany od: 89 dni
Ilość komentarzy: 131
Oceny: +1477
Arsenal Londyn Bayern Monachium Legia Warszawa Polska
24.11.2016 / 21:34:31
Inter sie ośmiesza;\ tragedia co oni grają! Czas na zmiany.
Oceny: -5
24.11.2016 / 21:34:22
strzelili Milanowi w ostatniej minucie to teraz im strzelili bardzo dobrze jechać merdy
24.11.2016 / 21:04:31
Co za pierdolnięty Inter. Hapeol nikomu nie strzelił bramki w Eropejskich pucharach aż przyszedł Inter i dostał 3 w pizde.
Prince22
Zarejestrowany od: 153 dni
Ilość komentarzy: 179
Oceny: +1295
Inter Mediolan Włochy Meksyk Holandia Polska
24.11.2016 / 20:58:12
Ale mi wstyd za bycie sympatykiem Interu. A idźcie w ...
życie... Inter przeciętniak
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Hapoel Beer Sheva - Inter Mediolan 24.11.2016 wynik: 3:2 z dnia 24.11.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga Europejska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.