Ilość komentarzy: 430
Oceny: +3411
Leicester City FC Termalica Nieciecza
27.11.2016 / 23:05:24
Można Mourinho nie lubić, ale kiedy mówi o pechu w tym sezonie, to trudno się nie zgodzić. Kolejny bardzo dobry mecz, multum sytuacji i standardowo strata punktów. Swoją drogą, mam wrażenie, że przeciwko United, przeciętni bramkarze wznoszą się na absolutne wyżyny swoich możliwości.
bialutki19
Zarejestrowany od: 4 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: 0
29.11.2016 / 00:41:56
Jak ktoś nie wie jak poprowadzić drużynę do zwycięstw to mówi, że jest jakieś fatum i pech. W poprzednim sezonie zrobił to samo w Londynie. Zwalniajcie go póki czas
27.11.2016 / 22:04:40
Eh ten remis to jak porażka, szkoda United, kto przyzna że nie zasłużyli na 3pkt?
markoMU
Zarejestrowany od: 742 dni
Ilość komentarzy: 4
Oceny: +4
Manchester United
27.11.2016 / 21:33:27
remis jest jak porażka :( nie ma co się cieszyć z 1 punktu to katastrofa kiedy MU wróci na salony . błędne transfery wyrzucona kasa w błoto i nic z tego szkoda słów . długo kibicuje MU ale od jakiegoś czasu jestem załamany
Oceny: +1450
Arsenal Londyn Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund Napoli Legia Warszawa Polska Real Madryt
27.11.2016 / 21:26:56
Mimo że maja Ibre to jednak brakuje im wykończenia jednak cos kombinuja w środku pola ale nie ma uwienczenia tego bramką
Toke99
Zarejestrowany od: 105 dni
Ilość komentarzy: 41
Oceny: +178
Arsenal Londyn AC Milan Lech Poznań FC Barcelona
27.11.2016 / 21:13:23
Mou myślał,że gdy nakupi piłkarzy za wielkie sumy to Man U zacznie wygrywać.To nie pojedyncze nazwiska grają na boiskach lecz cała drużyna.Sęk w tym,że Mou oczywiście moim zdaniem nie potrafi z tych piłkarzy wydobyć tego co najlepsze.Nie lubie tego trenera ale szkoda mi takiego klubu z taką historią.Cóż Man U będzie miało ciężko zdobyć miejsce gwarantujące grę w lidze mistrzów,bo jak narazie się na nie nie zanosi.
leniwiec
Zarejestrowany od: 96 dni
Ilość komentarzy: 1119
Oceny: +4552
Manchester United Tottenham Hotspur Real Madryt
27.11.2016 / 21:12:53
Kolejny mecz, który powinien być wygrany i to wysoko kończy się remisem. Tragedia, teraz już zostaje tylko walka o pierwszą 4. Karny dla West Hamu ewidentny, Mourinho ląduje na trybunach, czy słusznie nie wiem, makaroniarz Conte też krzyczy i się rzuca, a takiej kary by nie dostał. Mourinho za swoje słowa jest na świeczniku i za każdy występek od razu będzie kara. Manchester klasę wyżej, głupio stracona bramka, do tego nieskuteczność i po meczu. Gra może się podobać, wyniki ani trochę. Mecze ze Stoke, Burnley, Arsenalem i ten powinny być wygrane, a nie były. Stracone nieszczęśliwie 8 punktów. Ale trzeba pochwalić bramkarza West Hamu. Był ich bohaterem dziś. Gratuluję postawy.
Americano
Zarejestrowany od: 128 dni
Ilość komentarzy: 1437
Oceny: +6819
27.11.2016 / 20:55:24
Wy jesteście tacy eksperci kurna na tych meczykach że się płakać chce. Mam nadzieję, że nie obstawiacie w zakładach, bo by dzieci głodne chodziły.
Pisałem, że będzie bramkowy remis to 7 minusów miałem.
Macie ten swój wielki MU
raffka
Zarejestrowany od: 1120 dni
Ilość komentarzy: 292
Oceny: +638
Arsenal Londyn Bayern Monachium Borussia Dortmund Ajax Amsterdam Wisła Kraków Polska Real Madryt Lechia Gdańsk Stal Sanok
27.11.2016 / 20:34:30
remis utd to jak porażka...
Pacikable
Zarejestrowany od: 83 dni
Ilość komentarzy: 36
Oceny: +398
Arsenal Londyn Manchester United Leicester City FC Bayern Monachium AS Roma Napoli Cracovia Polska Real Madryt Termalica Nieciecza
27.11.2016 / 20:19:08
Sir Alex Ferguson powinien powaznie zaczac myslec o powrocie ogladajac ta chujnie pozdrawiam

Oceny: +1023
Arsenal Londyn Chelsea Londyn West Ham United Olympique Lyon PSG Olympique Marsylia Bayern Monachium Borussia Dortmund Hamburger SV AC Milan
27.11.2016 / 22:24:03
Interesujesz się piłką od wczoraj że wciąz na nich stawiasz?
27.11.2016 / 19:29:53
kolejny sezon napierdalanie łbem w mur,kolejne transfery za biliony $,kolejny trener z nazwiskiem co chuja robi, kolejny remis w wygranym meczu... kiedy to sie skończy. W najgorszych snach nie myslałem ze po odejsciu Sir Alexa to sie aż tak spierdoli...
MU4EVER
Zarejestrowany od: 840 dni
Ilość komentarzy: 426
Oceny: +311
Manchester United Bayern Monachium Wisła Kraków Atlético Madryt
27.11.2016 / 19:53:24
A nie pierdol bo Mou robi dobra robotę. Kiedy widziałeś żeby United cislo w każdym meczu? Poprawić skuteczność i będzie tak jak z feyenoordem w każdym meczu 3,4 brameczki.
Oceny: +425
27.11.2016 / 19:58:24
Wybacz, ale niektóre jego decyzje są dla mnie niezrozumiałe.
Jego zachowanie również mnie irytuje, nie pomaga zespołowi kolejny raz wybierając się na wycieczkę na trybuny. Również publiczna krytyka w mediach Smallinga i Shawa nie jest czyms co musi pomóc.
I ta kasa wydana na transfery... sory, ale narazie to sie nie sprawdza.
Ja owszem chce zeby MU cisnal, ale tak jak za Fergiego. To znaczy: staramy sie kontrolowac mecz od poczatku, zdobywamy bramki, a jak zdarzy sie wypadek i stracimy, to atakujemy do konca, do skutku.
Moze i tak czasami jest, ale skutecznosc jest beznadziejna. A dobrze pamietam jak to bylo za Fergiego
MU4EVER
Oceny: +311
27.11.2016 / 20:05:40
United znacznie lepiej grają niż w ostatnich 3 latach. Faktycznie Mou przesadza czasem z decyzjami ale ważne że MU powoli zaczynają coś grać.
Welcome to the real world...
skonczyly sie przywileje, fergie time, sprzyjajacy sedziowie, nie ma prezesa zasiadajacego z FA. Na dobre to wyjdzie wam bo odsieje glory hunterow od prawdziwych kibicow.
Oceny: +425
27.11.2016 / 19:53:44
Typowy kibic *innego angielskiego klubu niz mu*.
Nie masz jaj, zeby przyznać że za Fergussona bezapelacyjnie Man Utd był najlepszych zespołem w Angli, a w pewnych okresach również najlepszym na świecie. Kilknanasćie tytułów mistrzowskich, 2 razy Liga mistrzów, niezliczone puchary krajowe... Zadne wymyslone spiski typu sedziowie, prezesi, kochanki, babcie tego nie wytłumaczą. Nie było nigdy żadnych przywilejów, doliczony czas w angli jest bardzo czesto przedluzany w roznych ligach (vide- doliczonych bylo 4, grali 7 minut), prezesi roznych klubow zasiadali i zasiadaja z FA, wiec po prostu bredzisz. To był po prostu trener legenda i zespół legenda.
leniwiec
27.11.2016 / 21:21:36
Oni nie muszą tego przyznawać, bo każdy ogarnięty wie, że jeśli chodzi o zasługi, to United w lidze nie ma i długo równych sobie nie będzie miało. Teraz w ostatnich sezonach idzie źle i nagle większość zapomina czym jest Manchester United. Wyłażą teraz "kibice" Liverpoolu między innymi jak The Reds zaczęli lepiej grać, którzy mają śmieszki z United, nie pamiętając kiedy "ich" klub wygrał ligę ostatnio. Normalni kibice się nie naśmiewają. Ale będzie lepiej, ich gra za Mourinho się widocznie poprawia. Może jego postawa zostawia wiele do życzenia, ale jeśli piłkarze są za nim to i ja. Wydostać klub z takiego szamba jakie grali za LVG w jeden sezon wcale nie jest tak łatwo więc nie oczekujmy cudów od razu. Wizualnie wyglądają coraz lepiej, zaczęli biegać, Pogba zaczyna swoje podania magiczne, wszystko idzie w dobrym kierunku. Nawet Rooney wreszcie jakoś lepiej. Będzie dobrze, trzeba wierzyć. Liverpool, Arsenal nie wygrali ligi od nie pamiętam kiedy więc może ten rok będzie ich. Na United przyjdzie kolej, nie ma wątpliwości
27.11.2016 / 19:28:56
Mourinho przypomina balon z którego ( co mecz ) schodzi coraz więcej powietrza....egoistyczny portugalczyk doszukuje się wszędzie i u wszystkich błędów tylko ...nie u siebie.
God
Zarejestrowany od: 135 dni
Ilość komentarzy: 213
Oceny: +372
Bośnia i Hercegowina Chorwacja Arsenal Londyn Blackburn Rovers West Ham United AC Milan Polska Valencia Hiszpania
27.11.2016 / 19:36:39
Cenny punkt wywieziony przez gospodarzy:))
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 190 dni
Ilość komentarzy: 1622
Oceny: +8132
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
27.11.2016 / 19:28:34
Nie widzę tej porozrzucanej układanki
Kacper123-456
Zarejestrowany od: 266 dni
Ilość komentarzy: 664
Oceny: +1336
Anglia Juventus Turyn Polska Portugalia FC Barcelona Hiszpania Warta Sieradz Wieluń
27.11.2016 / 19:27:51
United kolejny mecz cisną i setek w multum a kurwa 1:1. Co mecz dobrze grają, mają dużo okazji i nic nie trafiają.
Anoo
Zarejestrowany od: 207 dni
Ilość komentarzy: 65
Oceny: +587
27.11.2016 / 19:27:35
Kiedy do chu** pana Mourinho pojmie że Lingard nie nadaje się do podstawowej 11 ? Dla mnie to jest nie pojęte że po dobrym meczu z Feyenoordem Miki dalej siada na ławkę, a w jego miejsce bez produktywny Lingard. Teraz będzie ta sama śpiewka co zawsze czyli brak szczęścia i sędziowie.
Niech się bawią tak dalej, a nawet LE nie będzie.
Labret
27.11.2016 / 19:38:44
Jeszcze zdjęli Matę, który ostatnio sporo strzela.
Anoo
Oceny: +587
27.11.2016 / 19:44:11
I wpuścili Fellainiego żeby utrzymać kreatywność w środku pola.
mordynator
Zarejestrowany od: 467 dni
Ilość komentarzy: 39
Oceny: +183
Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska
27.11.2016 / 19:27:18
koniec marzeń o mistrzostwie niech lepiej sie skupią na LE żeby LM przynajmniej była w przyszłym sezonie
maestro3
Zarejestrowany od: 1530 dni
Ilość komentarzy: 3466
Oceny: +19443
27.11.2016 / 19:27:04
ehhh kolejny frajerski remis, to juz w polskiej lidze maja lepsza skutecznosc... Przynajmniej nikt teraz nie napisze, ze United gra brzydka pilke, jak za van Gaala czy Moyesa...
27.11.2016 / 19:25:09
- 85 minuta, dajcie na boisko Fellainiego i wrzucajcie na niego każdą piłke, przecież to kurwa nigdy nie przynosiło żadnego efektu, więc musi się udać..
słaby, bardzo słaby mecz.... znów.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Manchester United - West Ham United 27.11.2016 wynik: 1:1 z dnia 27.11.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.