4:28 słownictwo komentatora rodem z polski :D
Ilość komentarzy: 672
Oceny: +4935
Valencia FC Barcelona
29.11.2016 / 00:21:22
W przypadku Interu - jedno jabłko wiosny nie czyni. Im potrzebna jest seria 4-5 dobrych meczy, inaczej znów kosztem całkiem dobrego meczu z Fiorentiną, przegrają z dużo słabszym przeciwnikiem.
Oceny: +1137
Leicester City FC Olympique Marsylia Borussia Dortmund Juventus Turyn Włochy Wisła Kraków Polska Atlético Madryt Sevilla Śląsk Wrocław
28.11.2016 / 23:20:40
Brawo Inter! Uważam, że posiadają naprawdę mocną kadrę i potencjał, ktoś musi tylko jakoś to wszystko poukładać. Pazza Inter zobowiązuje, kolejny emocjonujący mecz :D
Czopa
Zarejestrowany od: 992 dni
Ilość komentarzy: 3492
Oceny: +10176
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
28.11.2016 / 23:17:32
No i pieknie, wazne 3 pkt Interu, brawo!
Prince22
Zarejestrowany od: 150 dni
Oceny: +1264
Inter Mediolan Włochy Meksyk Holandia Polska
28.11.2016 / 23:05:17
Już myślałem że napiszę, że tak się powinno grać, ale nie, po prowadzeniu zapominają że mecz trwa 90 minut, gracze Interu mają coś z psychiką. Przynajmniej w każdym meczu odkąd Pioli jest trenerem są dwa gole z przodu. Oby tak dalej.
28.11.2016 / 23:01:30
Taki Inter chce się oglądać. Pierwsza połowa podobno wyśmienita (nie oglądałem), w drugiej połowie pierwsze 10-15 minut też całkiem nieźle potem niestety gorzej, przestoje i oddanie piłki Fiorentinie co skutkowało golem. Można było wygrać i 5:2, gdyby nie Joao Mario bo to co zrobił przy tej setce to koszmar. Koncertowa gra Icardiego i Perisica i 3 pkt na koncie. A co do Fioretniny to nie wiedziałem, że grają tam takie panienki co kontakt z graczem Interu to już się kładą.
T-Bag1
Ilość komentarzy: 404
Oceny: +1296
28.11.2016 / 22:59:40
zacytuje komentatora eleven: ,,to był deser"
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Inter Mediolan - Fiorentina 28.11.2016 wynik: 4:2 z dnia 28.11.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.