Mieszkasz za granicą i nie możesz oglądać skrótów ekstraklasy? Pobierz za darmo Hola! i ustaw polskie IP.
Ilość komentarzy: 151
Oceny: +407
Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska
01.12.2016 / 16:43:29
Po cóż to obrażać jeden drugiego ? Nie pierwszy i nie ostatni raz komuś sędzia dopomógł i nie ma takiego klubu, który by z takiej pomocy nie skorzystał.
Oceny: +944
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt Stal Stalowa Wola
01.12.2016 / 14:18:05
gdyby postawić Sławka Peszkę po 3 flaszkach na miejsce sędziego to on by lepiej sędziował
lokiec
Zarejestrowany od: 337 dni
Ilość komentarzy: 492
Oceny: +4015
Lech Poznań Polska
01.12.2016 / 12:45:21
Prawdę mówiąc sędzia wypaczył mecz, cieszy półfinał ale takiego sędziowania nie chce oglądać w żadnym meczu.
Wiślak04
Zarejestrowany od: 113 dni
Ilość komentarzy: 300
Oceny: +643
Manchester United Wisła Kraków Widzew Łódź Ruch Chorzów Polska FC Barcelona Lechia Gdańsk Unia Tarnów
01.12.2016 / 11:50:21
Widać po czyjej stronie sędzia...
kgtrako
Ilość komentarzy: 835
Oceny: +419
Argentyna Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City AS Monaco PSG Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska
01.12.2016 / 11:21:54
kibice legi sa uposledzeni umyslowo:))) ale maja bol dupy xDDD lech wygra PP lige a legla bedzie mu buty czyscic:)))
seba_115
Zarejestrowany od: 79 dni
Ilość komentarzy: 8
Oceny: +82
Legia Warszawa FC Barcelona
01.12.2016 / 11:50:22
Zejdź na ziemię, przestań żyć marzeniami i oglądać motywacyjny kołczing :)
seba_115
Oceny: +82
01.12.2016 / 11:55:29
I pragnę przypomnieć, że ból dupy ewidentnie masz Ty, skaczesz po postach wypisując obelżywe komentarze w kierunku Legii, to skrót meczu Lecha :)
Johny1990
Zarejestrowany od: 265 dni
Ilość komentarzy: 270
Oceny: +1706
Manchester United Borussia Dortmund Real Madryt
01.12.2016 / 11:18:04
sędziowanie tragiczne, już na początku sędzia wypaczył mecz, czerwona dla bramkarza Lecha i karny z dupy... ale cóż typowa Polska.
01.12.2016 / 11:13:54
kibicu legi nie hejtuj na lecha bo twoja legla odpadla z zespolem z pierwszej ligi smieszne
kgtrako
Oceny: +419
01.12.2016 / 11:07:27
czemu maja legionisci taki bol dupy przeciez dawno odpadli i z pierszo ligowcem i amica byla we wronka matoly wiec sie nie kompromitujcie tym tekstem o amice bo to zalosne... i kibicu legi pisza o sedzi ze pomogl lechowi nie pamietasz w jaki sposob twoja legla wygrala z lechem dzieki komu wiec przestanie sie osmieszac:)))

i ten tekst gdzie legia nie moze tam sedzia pomoze tyczy sie legi wiec nie przekrecajcie ze amica bo amiki juz dlugo nie ma bardzo dlugo ciagle sie zastanawiam dlaczego ta amike wspominaja jak juz od dawna nie istnieje
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 112 dni
Ilość komentarzy: 805
Oceny: +6756
Manchester United Juventus Turyn Feyenoord Legia Warszawa Polska
01.12.2016 / 10:55:17
Gratulacje dla Lecha. Sędzia się nie popisał w tym meczu.
progo9
Zarejestrowany od: 286 dni
Ilość komentarzy: 108
Oceny: +875
AC Milan Wisła Kraków
01.12.2016 / 10:16:48
Przecież to jest kurwa dramat. Burić powinien wylecieć zaraz w pierwszej połowie meczu za faul na Brożku. Gdzie był wtedy pan ryczkowski??? Owszem czerwona kartka dla Mójty słuszna ale o karnym dla lecha nie może być mowy. Nie było kontaktu Jovicia z zawodnikiem amici a już na pewno nie został kopnięty tak jak zasymulował. Trzecie bramka dla lecha ze spalonego. Jak można wygrać mecz, w którym rzucane sa kłody pod nogę??
adamsio
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +1
Juventus Turyn Lech Poznań
01.12.2016 / 17:23:53
Z czerwoną kartką ciężko polemizować, ale faul na karny ewidentnie był. Nie wiem jak ty nie widzisz tam kontaktu.
Bobassso
Zarejestrowany od: 1088 dni
Ilość komentarzy: 58
Oceny: +684
Liverpool FC Borussia Dortmund Wisła Kraków FC Barcelona
01.12.2016 / 10:42:15
Wszyscy mowia ze Wisla nic nie gra i wgl.. ale jak juz ma szanse na jakis sukces i walczy o to to zawsze ktos lub cos w chujowy sposob im w tym przeszkadza..
adex10
Zarejestrowany od: 375 dni
Ilość komentarzy: 2
Oceny: -2
Manchester United
01.12.2016 / 17:15:37
Gdzie miałeś spalony przy trzeciej bramce idioto?
Bobassso
Oceny: +684
01.12.2016 / 19:15:02
w dupie cieciu.. popatrz na skrocie, zatrzymaj w momencie podania, duzy spalony. Lech w 2 meczach strzelil Wisle 2 bramy ze spalonych.. to sa realia
titanum.87
Zarejestrowany od: 232 dni
Ilość komentarzy: 3186
Oceny: -11410
01.12.2016 / 00:38:49
/ -11
Lech ciśnie... coraz wyżej w tabeli... a Wisła chyba będzie bronić się przed spadkiem.
Bobassso
Oceny: +684
30.11.2016 / 23:38:47
Gratulacje dla Lecha.. ale sedzia to dzis porazka.. kurwa rozumiem jeden moze dwa bledy ale prawie przez caly mecz niestety widac bylo stronnicze sedziowanie.. kartkowal Wislakow a rywali czasem nawet nie upomnial, plus watpliwy karny w ktorego patrzac na jego zachowanie sam nie wierzyl.. juz nawet nie mowie o kilku spalonych czy sytuacji z Burociem. No nic szkoda ale gramy dalej !!!
/ -14
co się dziwisz? nie wiesz, że PZPN wspiera oficjalnie amikę. poznańska amika w każym meczu ma rzut karny z kapelusza. pseudo-reformę też pod nich zrobili po to by w grupie mistrzowskiej grano właśnie pod nich podkładając się po 6-1 jak żabole
KibicFutbolu
Zarejestrowany od: 108 dni
Ilość komentarzy: 1733
Oceny: -521
Bayern Monachium Legia Warszawa Polska
01.12.2016 / 06:36:04
Nie płaczcie Wisła to słabiak Ekstraklasy a Lech jako wicemistrz Polski zrobił co trzeba było i mówię to jako kibic Legii.
Bobassso
Oceny: +684
01.12.2016 / 10:39:21
mozesz byc kurwa nawet kibicem sigmy olomuniec mam to w dupie gosciu.. jak na wicemistrza zaprezentowali sie slabiutko.. zreszta jak zawsze. kurwa 2 razy mistrza zdobyli w XXI i wszyscy z amici wielki klub robia.. a prawda jest taka ze sedzia musi im pomagac aby mogli wyeliminowac Wisle ktora od kilku lat ma problemy finansowe.. DRAMAT !
kgtrako
Oceny: +419
01.12.2016 / 11:03:24
gosciu chyba nie wiesz kogo sie tyczy przyspiewka kto nie moze tam sedzia pomoze cala polska wie ze to o legie chodzi a i amica to byla we wronkach jak bys nie wiedzial
Oceny: -521
01.12.2016 / 13:52:07
Legia jest najlepszą drużyną w Polsce a Ty masz ból dupki :* porównaj sobie zawodników Legionistów z resztą ekstraklapy.A nie gdzie Ty porównasz jak wcale meczów nie oglądasz tylko to co jest w skrócie.
luNq69
Zarejestrowany od: 621 dni
Ilość komentarzy: 3465
Oceny: +16911
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Termalica Nieciecza
30.11.2016 / 23:56:05
daj spokoj z takim sedziowaniem... Szkoda dla wisly ze stracili tyle bramek w pierwszej polowie, w drugiej polowie gdy zdobyli dwie bramki byla nadzieja na korzystny wynik ale cuz nie pyklo. Wisla musi sie ogarnac bo ostatnio przegrywaja mecze juz w pierwszych polowach, tak nie moze byc!
Oceny: +79
Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Lech Poznań Warta Poznań Lech Poznań II
30.11.2016 / 23:31:21
Lech w formie ale Wisła ambitnie do końca.
/ -40
oczywiście znowu karny. w każdym meczu karny. jak amika nie może to sędzia pomoże. cała Polska widziała
kgtrako
Oceny: +419
01.12.2016 / 11:12:00
widziala i co wina lecha japierdole co za idiota cala polska widziala jak legia wygrala z lechem przez sedziego juz debilu nie pamietasz jak mozna sie tak osmieszac jak ty
kgtrako
Oceny: +419
01.12.2016 / 04:34:24
zle napisale gdzie legia nie moze tam sedzia pomoze a amici juz dawno nie ma i byla we wronkach jak bys nie wiedzial
Luuks27
Zarejestrowany od: 503 dni
Ilość komentarzy: 481
Oceny: +3513
Arsenal Londyn Manchester United Tottenham Hotspur Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska Real Madryt FC Barcelona
30.11.2016 / 23:06:01
Tylko Kolejorz , od kiedy postawiono lokomotywę pod stadionem to widac rozpędza sie z meczu na mecz
Zabeusz
Zarejestrowany od: 36 dni
Ilość komentarzy: 15
Oceny: +81
Manchester United Bayern Monachium Lech Poznań Polska Real Madryt
30.11.2016 / 22:59:19
I tylko trzech obcokrajowców w drużynie Lecha... Brawa dla trenera.
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1191 dni
Ilość komentarzy: 6863
Oceny: -7579
30.11.2016 / 23:37:43
Wstawia do skladu Polakow bo z nimi przynajmniej wychla.
mateo89
Zarejestrowany od: 117 dni
Ilość komentarzy: 1395
Oceny: +8503
Borussia Dortmund Niemcy Juventus Turyn Polska Real Madryt
30.11.2016 / 22:51:58
Jedno sie sprawdziło, pełno bramek, jak przystało na Lecha i Wisłę.
/ -11
Idziem ostro widze jazda z kurestwem w kolo!!!!!
/ -14
chyba brawo sędzie chciałeś powiedzieć......
ka68987
Oceny: -790
01.12.2016 / 05:53:13
amikorze są ślepi. oni nie widzą sędziowania pod siebie. nie ma sensu z tępakami gadać