Lipsk radzi sobie fenomenalnie. Dziś mieli trochę szczęścia ale i ono czasem jest potrzebne. Brawo.
Zarejestrowany od: 1096 dni
Ilość komentarzy: 4166
Oceny: +29712
03.12.2016 / 23:09:03
kolasinac chcial strzelic gola, ale tak nie lubi bayernu, ze postanowil sie podlozyc lipskowi
LeonMessi1991
Zarejestrowany od: 1450 dni
Ilość komentarzy: 1108
Oceny: +6343
Bayern Monachium Polska FC Barcelona Korona Kielce
03.12.2016 / 22:45:54
A Hajto mówił, że czuje wygraną Schalke 04 ;) Ale to jest ekspert! Tak jak z tym wolnym Lewego... kto oglądał na Eurosporcie ten wie o co chodzi :P
Czopa
Zarejestrowany od: 1106 dni
Ilość komentarzy: 3646
Oceny: +10910
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
03.12.2016 / 22:06:53
Gdyby nie prawidłowy karny i samobój, to by wygrali :(
Slender21
Zarejestrowany od: 314 dni
Ilość komentarzy: 22
Oceny: +125
Belgia Brazylia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Newcastle United Southampton FC Everton Tottenham Hotspur
03.12.2016 / 20:55:29
Ten rani khedira to brat tego lepszego khediry ?
spartakuskrk
Zarejestrowany od: 1066 dni
Ilość komentarzy: 206
Oceny: +800
Manchester United Juventus Turyn Lech Poznań Cracovia FC Barcelona
03.12.2016 / 20:41:05
A Tomek podczas meczu Bayernu z Mainz był przekonany że z Schalke przegrają a już napewno nie wygrają haha a Lewy niech lepiej nie strzela nad murem :) Gratulacje dla RB
03.12.2016 / 20:33:44
Lipsk nie zwalnia tempa! Wygrana za wygraną, niczym Chelsea w Premier League. Byłoby to coś niesamowitego gdyby beniaminek zdobył mistrzostwo, ale do tego jeszcze daleka droga :)
Mistrzostwo.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - RB Lipsk - Schalke 04 03.12.2016 wynik: 2:1 z dnia 03.12.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Niemcy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.