Ilość komentarzy: 890
Oceny: +7716
Polska
04.12.2016 / 10:21:29
Gratulacje dla Monaco. Całkowita dominacja i zasłużone zwycięstwo. Bardzo dobry, kolejny z resztą występ Kamila Glika. Wyrósł na podporę obrony. Brawo.
03.12.2016 / 22:22:39
Monaco prawie w każdym ligowym meczu rozpierdala swojego przeciwnika. Jak tak ciągle będą grali to zdobędą mistrzostwo. Brawo!
titanum.87
Zarejestrowany od: 349 dni
Ilość komentarzy: 3861
Oceny: -15264
04.12.2016 / 00:03:10
Uja zdobędą jak Nicea będzie mieć więcej punktów.
Czopa
Zarejestrowany od: 1108 dni
Ilość komentarzy: 3646
Oceny: +10912
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
03.12.2016 / 22:13:23
Pięknie jest patrzeć jak Falcao się odradza, z meczu na mecz idzie mu coraz lepiej
luNq69
Zarejestrowany od: 738 dni
Ilość komentarzy: 5776
Oceny: +29537
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Guangzhou Evergrande Termalica Nieciecza
03.12.2016 / 22:12:13
Glik strzela tylko jak jest to potrzebne
04.12.2016 / 01:23:08
A możesz mi wytłumaczyć kiedy to jest akurat potrzebne??
04.12.2016 / 00:08:30
Glik to nie jest tam od strzelania , Glik jest od tego by nie tracić gola i dzisiaj spisał sie na złoty medal bo nic nie stracili :) Dla obrońcy nie stracić bramki jest czymś więcej niż strzelić gola ..
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - AS Monaco - Bastia 03.12.2016 wynik: 5:0 z dnia 03.12.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Francja"w wysokiej jakości transmisji na żywo.