Ilość komentarzy: 4635
Oceny: +15965
Manchester United PSG Borussia Dortmund Juventus Turyn Wisła Kraków Real Madryt
08.12.2016 / 12:26:46
A Juve swoje :) Mimo przetrzebionej obrony dali rade, zmiennicy na wysokim poziomie. Forza!
jerzyyyyyy
Ilość komentarzy: 2139
Oceny: +7546
FC Baník Ostrava Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Górnik Zabrze GKS Katowice Polska Rozwój Katowice
04.12.2016 / 10:23:48
FORZA JUVE!!! Stara Dama dumnie kroczy po kolejne Scudetto.
VinYLtRoNIc
Zarejestrowany od: 462 dni
Ilość komentarzy: 137
Oceny: +750
Juventus Turyn
04.12.2016 / 03:23:35
Było tyle ciekawych momentów w tym meczu, a wy jak zwykle wstawiacie taką chujnie ? Gdzie chociażby ta obrona Mandżukicia dwóch strzałów pod koniec pierwszej połowy ? Brak słów.
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 806 dni
Ilość komentarzy: 8686
Oceny: +40451
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
04.12.2016 / 01:19:37
Spokojne i łatwe zwycięstwo Juve. I znów przewaga w tabeli wzrasta.
dejwis
Ilość komentarzy: 211
Oceny: +1166
Juventus Turyn Polska
03.12.2016 / 23:59:27
Alex Sandro sie powoli rozpedza tak jak to robil w Fc Porto, gdyby jeszcze udalo sie pozyskac Danilo, ktory w Realu grzeje lawe byloby fenomenalnie i znowu graliby razem %-)
tomek1711
Zarejestrowany od: 421 dni
Ilość komentarzy: 297
Oceny: +2402
Francja Juventus Turyn Włochy
04.12.2016 / 01:22:02
Co do Sandro to od początku sezonu jeden z najlepszych u nas, a co do Danilo to drewno i oby do Juve nie przyszedł :)
03.12.2016 / 22:42:09
Juventus pokazał, że przegrana z Genoą to był zwykły wypadek przy pracy. Kapitalny mecz zagrał dzisiaj Mandżukić, który harował w ofensywie i defensywie, a swój występ ukoronował zdobyciem bramki.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Juventus Turyn - Atalanta 03.12.2016 wynik: 3:1 z dnia 03.12.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.