Ilość komentarzy: 82
Oceny: +612
AC Milan Polska
04.12.2016 / 16:07:27
Milan mógł ten mecz sobie spokojnie wygrać 4-1 Nianga nawet nie komentuje bo ten mecz mu kompletnie nie wyszedł. Strasznie szkoda że Kucka nie zagra w następnym meczu, liczą się trzy arcyważne punkty. Poprawiamy trochę skuteczność i jedziemy z Romą #forzamilan
gologolo10
Zarejestrowany od: 82 dni
Ilość komentarzy: 18
Oceny: +41
Manchester United Bayern Monachium AC Milan Wisła Kraków Widzew Łódź Ruch Chorzów Polska
04.12.2016 / 15:53:14
Na słowa pochwały Milan raczej w tym meczu nie zasłużył.
Petie__Weedie
Zarejestrowany od: 1206 dni
Ilość komentarzy: 535
Oceny: +3419
Leeds United AFC Inter Mediolan Real Madryt Stal Stalowa Wola
04.12.2016 / 15:29:22
Najważniejsze są 3pkt, fajnie że Milan nawiązuje do czołówki a nie kwiczy w środku tabeli.
sebastian840918
Zarejestrowany od: 488 dni
Ilość komentarzy: 2054
Oceny: +23257
Manchester United Werder Brema Legia Warszawa Polska
04.12.2016 / 15:26:08
Brawo Milan. Obstawiałem łatwe zwycięstwo (3-0) a okazuje się że wcale tak łatwo nie było.
kamil559
Zarejestrowany od: 1312 dni
Ilość komentarzy: 230
Oceny: +7210
Arsenal Londyn AC Milan
04.12.2016 / 15:06:18
Niang musi się jeszcze wiele nauczyć, biega jak na szczudłach, zero dynamiki, do tego proste straty, jedyne co robi na boisku to szybko biega
Adamken
Zarejestrowany od: 1431 dni
Ilość komentarzy: 634
Oceny: +12032
04.12.2016 / 14:55:49
Słaby mecz w wykonaniu Milanu, ale od czego jest Lapadula! W ostatnich meczach jest niesamowity! Niang kompletne zero dzisiaj, a zabranie piłki Lapaduli i pudło z karnego (którego raczej nie powinno być) jest tego idealnym podsumowaniem. Niezrozumiała jest też decyzja Montelli o wpuszczeniu w samej końcówce Kuco - jedyny zagrożony zawodnik zawieszeniem, łapie kartkę i przez to nie zagra teraz w ważnym meczu na wyjeździe z Romą. Już nawet Poli mógł wejść na te ostatnie minuty, a tak Rossoneri tracą kluczowego zawodnika w pomocy, która i tak ma spore problemy w związku z kontuzjami. No nic, ważne są 3 punkty dzisiaj. Forza Lapagol! Forza Milan!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - AC Milan - FC Crotone 04.12.2016 wynik: 2:1 z dnia 04.12.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.