Ilość komentarzy: 751
Oceny: +3130
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Everton Tottenham Hotspur Leicester City FC West Ham United Hull City Olympique Lyon
07.12.2016 / 18:28:45
No kurwa byłem pewien że Besiktas wygra. A co tu się odkurwiło ? Nieee... To jakieś nieporozumienie.
Endy7
Zarejestrowany od: 1029 dni
Ilość komentarzy: 872
Oceny: +10043
Arsenal Londyn Górnik Zabrze Polska
07.12.2016 / 15:35:44
Ale pierdoląco po niektórzy o klimacie itp a za co wyjebali blatera i cała tąmafie obudzcie sie ludzie to już niechodzi że wjebałem kupon jak niektórzy piszą poczytajcie se sprawdzone zródła i dochodzenia dziennikarskie niepamiętacie już jak Milan Juve degradowali za korupcje???? i kto by pomyślał że takie marki ustawiają mecze w którym roku bodajże 2014 na świecie było ustawionych 1624 meczy.... a dzieci z meczyków piszą o klimacie....dlaczego nie ma powtórek i cofania decyzji bo mafia zarabia grube siano na przekrętach i sami piłkarze działacze i prezesi...ale dzieci meczyków tego nie widzą.pozdrawiam
Banan2727
Zarejestrowany od: 332 dni
Ilość komentarzy: 146
Oceny: +2675
Kostaryka Arka Gdynia Polska Real Madryt
07.12.2016 / 14:50:54
Wszystkie bramki z przypadku :D Pierwsza czerwona nie słuszna... no i do tego trudny teren jak dla turasow i mamy 6:0 :D Ja się ciesze ;) jedynie quaresmy szkoda
HalaMadrid7
Zarejestrowany od: 669 dni
Ilość komentarzy: 552
Oceny: +3974
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC Bayern Monachium Juventus Turyn Polska Real Madryt
07.12.2016 / 13:47:27
Brawa dla Kijowa. Mówię stanowcze nie dla kebsów w Europie :)
07.12.2016 / 12:24:31
Poszło jak z płatka. Typowałem zwycięstwo Dynama ale nie spodziewałem się, że będzie taki pogrom :)
okokln
Zarejestrowany od: 187 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +7
Arsenal Londyn Polska
07.12.2016 / 11:30:15
obczajcie profil Champions League na fejsie, Turki płaczą że uefa rasiści i mafia XDDDDDD
gralemkiedyswpilke
Zarejestrowany od: 159 dni
Ilość komentarzy: 4
Oceny: +15
Polska
07.12.2016 / 16:27:13
Patrząc obiektywnie na pracę zespołu sędziowskiego w tym meczu to błąd teoretycznie jedynie przy karnym i czerwonej kartce. Teoretycznie bo że kontakt tam tego upadającego z napastnikiem był, a jakie były intencje upadającego (chciał go wywalić czy nie?)... tego nie wiemy. Być może słuszna decyzja. Bo ostatniej bramki i błędu ze spalonym nie można uważać za wpływający na to kto wygrał ten mecz. Więc niech nie przesadzają.
07.12.2016 / 09:47:04
Ależ banderowcy zlali turasów. Dużą rolę odegrały warunki atmosferyczne, dla ciapatych to jakieś 20°C różnicy o tej porze roku.
Gadocha59
Ilość komentarzy: 1224
Oceny: +7458
Polska
07.12.2016 / 09:36:38
Turcy na postronku sędziego.. grali jak im " zagwizdał"
Czasami wyglądało jakby to był sędzia z Hiszpanii.. katastrofa. Jak można na tak ważny mecz wyznaczyć takiego beznadziejnego arbitra????
07.12.2016 / 08:43:49
Co ten Besiktas narobił. Mieli duże szanse na awans, a tu taki łomot z ostatnią drużną grupy ...
Petie__Weedie
Zarejestrowany od: 1266 dni
Ilość komentarzy: 597
Oceny: +3856
West Ham United Inter Mediolan Real Madryt Stal Stalowa Wola
07.12.2016 / 08:26:42
Nie spodziewałem sie takiego wyniku, ale grając w 10 potem w 9tke Besiktas szczerze nie mial wiele do powiedzenia
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 255 dni
Ilość komentarzy: 890
Oceny: +7719
Polska
07.12.2016 / 08:21:21
Brawo dla Dynamo. Takiego wyniku prawdę mówiąc się nie spodziewałem. Niestety główną rolę zagrał tutaj sędzia dyktując niesłusznego karnego i dając czerwoną kartkę Beckowi.
szymc
Zarejestrowany od: 495 dni
Ilość komentarzy: 562
Oceny: +5050
Polska Real Madryt Śląsk Wrocław
07.12.2016 / 08:02:19
Z Teo byłby dwycufrowy wynik. Wsunie nie szkoda, że się na nim nie poznali, z Belgi ma bliżej do najlepszych lig świata.
JulianLemur
Zarejestrowany od: 143 dni
Ilość komentarzy: 25
Oceny: +62
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Inter Mediolan Napoli
07.12.2016 / 03:48:47
Jasna cholera, mialem Dynamo w kuponie i wycofałem;( smuteczek.
lechiachicago
Zarejestrowany od: 322 dni
Ilość komentarzy: 179
Oceny: -223
Widzew Łódź Arka Gdynia LA Galaxy Chicago Fire Lechia Gdańsk
07.12.2016 / 03:41:56
Ukraincy maja napisane stop rasizmowi na koszulkach, a sa jednymi z najwiekszych rasistow na swiecie poza Zydami i murzynami
szymc
07.12.2016 / 08:03:30
Dobrze, że nie tylko ja tak to widzę, a jest nas więcej...szkoda, że w ciąż mniejszość.
07.12.2016 / 00:08:37
maniutek 828 jestem tego samego zdania ile to juz Fifa i Uefa mówiły że nie będą sędziowie karać czerwieniom po podyktowaniu karnego,to jest skandal bo to zawodnik dynama kijów jebnął gościa na glebe japierdole ktoś dobrze zarobiłw bukach na tej ustawce ja miałem 1500 zł wszytsko siadło prucz tego mecz.pewnie obstawiłem 2.
JulianLemur
Oceny: +62
07.12.2016 / 03:45:37
Bol dupy. Zmiana klimatu, Dynamo sie zmobilizowalo i zasluzenie wygralo. Turecka mentalnosc szybko sie zalamuje jak nie idzie.
Kibic2015
Zarejestrowany od: 514 dni
Ilość komentarzy: 580
Oceny: +4280
Legia Warszawa FC Barcelona
07.12.2016 / 00:06:25
Ale się Turasy skomromitowali. Przy drugim meczu w grupie wystarczył im remis i grali by w 1/8..
olszumiszcz
Ilość komentarzy: 11
Oceny: +69
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC West Ham United PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Napoli
no i sedzia wypatrzyl wynik meczu...
Czerwona kartka i rzut karny???? czy tylko ja widze faul gracza dynama co pizndal gosciem o glebe??
JulianLemur
Oceny: +62
07.12.2016 / 03:52:55
Wypaczył - bo tak nie jest od patrzenia. Co to sie porobilo, ze ludziecmowią "co ja pacze", zamiast patrze i " wypatrzony" zamiast wypaczony. :p plus dla ciebie za językowe wypaczenia;)
07.12.2016 / 03:54:49
A ja mialem dynamo w kuponie... i skasowałem;( dobrze ze n besiktas nie zmienilem:p
alexis37
Zarejestrowany od: 1050 dni
Ilość komentarzy: 330
Oceny: +1561
Besiktas JK Turcja
06.12.2016 / 23:10:36
W moim przypadku juz nie chodzi o kupon ale o to ze zostali skrzywdzeni przez sedziego.
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 333 dni
Ilość komentarzy: 2691
Oceny: +15248
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
06.12.2016 / 23:03:55
Jakby tak Dynamo grało od początku to by coś z tego było
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - FC Dynamo Kijów - Besiktas JK 06.12.2016 wynik: 6:0 z dnia 06.12.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.