Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
Zarejestrowany od: 384 dni
Ilość komentarzy: 80
Oceny: -161
11.12.2016 / 04:05:07
Boruc to flak i nie nadaje się już do gry w piłkę. Wielkie kluby budują swoją potęgę nie tylko na strzelaniu bramek i silnej ofensywie ale także na silnej obronie i porządnych godnych zaufania bramkarzach. Ile to już razy ten flak Boruc puszczał szmaty??? Przy pierwszym golu ledwo oderwał się od ziemi grubas, przy drugim golu amator niefortunnie wybił piłkę przed siebie - zachował się jak trampkarz, przy trzecim golu niepotrzebnie wyszedł z bramki... To cienias. Może przybić piątkę z Wasylem - tamten leszcz też już tylko siedzi na ławie i liczy łatwo zarobione funty. Eh kopacze... byle kasa się zgadzała
Miensol
Zarejestrowany od: 927 dni
Ilość komentarzy: 108
Oceny: -21
Liverpool FC
10.12.2016 / 19:25:00
Bournemouth w pięknym stylu wygrywa z Liverpoolem, by za tydzień przegrać z Burnley.
Ładne brameczki padały w tym meczu!!!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Burnley FC - AFC Bournemouth 10.12.2016 wynik: 3:2 z dnia 10.12.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.