Brawo Villarreal ale nie spodziewałem się takiego rezultatu po Atletico z Bayernem bronili sie jak mogli a z Villarrealem wszystko poszło w dupe

Zarejestrowany od: 77 dni
Oceny: +83
Arsenal Londyn Manchester United Bayern Monachium AC Milan Zagłębie Lubin Polska Real Madryt
13.12.2016 / 13:17:24
Brawo Villarreal :) i to jest właśnie to co lubię w piłce nożnej ;) nigdy nie można przewidzieć kto wygra mecz
13.12.2016 / 11:31:46
5 ostatnich meczów ligowych Atleti to 3 porażki do zera, jeden bezbramkowy remis i tylko jedno zwycięstwo. Na horyzoncie teoretycznie łatwe spotkania, czas się podnieść.
/ -13
Simeone się już kończy... za niedługo pozostaną mu zespoły pokroju MU czy Inter.
XIII
Zarejestrowany od: 442 dni
Ilość komentarzy: 46
Oceny: +406
Valencia
13.12.2016 / 09:31:24
Przegrac zdarza sie nawet najlepszym specu od trenerow. Simeone jeden z lepszych trenerow, on zbudowal potege atletico. W defensywie chyba najlepszy zespol w europie.
Agbah
Zarejestrowany od: 441 dni
Ilość komentarzy: 560
Oceny: +4718
Polska Atlético Madryt
13.12.2016 / 06:28:26
To jest poprostu efekt wypalania się Simeone w Atleti. Ten człowiek zrobił naprawdę bardzo dużo dla tego klubu, ale ile lat można wygrywać jednym stylem? Styl Atletico bez Diego Costy w ataku nie ma sensu, brakuje takiego dzika co sam potrafi wiele zdziałać. Simeone przegrał w ostatnim roku wszystko, kolejny finał LM, mistrzostwa uciekają z roku na rok, a on popada w desperację chcąc koniecznie coś wygrać przed odejściem. Piłkarze to czują, grają nerwowo, pozatym teraz wiele się dzieje, przejście na nowy stadion, sam fakt że Cholo pewnie odejdzie odbija się na psychice niektórych. Skład Atleti natomiast to mieszanka niedoświadczonych młodzików, ze starą gwardią tracącą formę, np Gabi czy Tiago. To trzeba poukładać na nowo komuś nowemu, bo Diego wysiada i to jest zrozumiałe. I nie mówcie proszę że Atletico upadnie bez Diego, bo klub z takim budżetem i możliwościami poradzi sobie w każdej sytuacji, wystarczy godny następca, np Pochettino, o ktorym jest mowa. I wszystko toczy się od nowa. Jestem pewny że wyjdą na prostą.
Mustafa
Zarejestrowany od: 367 dni
Ilość komentarzy: 3040
Oceny: +18266
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
13.12.2016 / 06:20:19
Villareal fajnym presnigiem gral caly mecz ;)
Hikikomori
Zarejestrowany od: 537 dni
Ilość komentarzy: 30
Oceny: +103
Chelsea Londyn Manchester City PSG Bayern Monachium AC Milan AS Roma Juventus Turyn Włochy Real Madryt Atlético Madryt
13.12.2016 / 05:26:52
Atm rozrywka
BajerAspirin
Zarejestrowany od: 184 dni
Ilość komentarzy: 466
Oceny: +4384
Liverpool FC Tottenham Hotspur Bayern Monachium Sampdoria Napoli Lech Poznań Zagłębie Lubin Polska Odra Opole
13.12.2016 / 00:37:51
może odegrają się w Lidze Mistrzów, na razie mają Bayer który jest jak najbardziej do przejscia, potem różnie może być. jak w tym sezonie nie wygrają to już nigdy, bo pewnie simeone odejdzie
chamstwo
13.12.2016 / 11:34:34
Też mi się tak wydaje. Na pewno już do nich dotarło, że w lidze sytuacja jest ciężka do nadrobienia, więc zostaje walka w Europie. Byłoby to ładne zwieńczenie dla Simeone, można powiedzieć że sobie zasłużył.
astra16
Zarejestrowany od: 88 dni
Oceny: +92
13.12.2016 / 00:04:18
zasłuzone zwycienstwo villarelu 4,50 kurs a czułem ze wygra jakby ta przewrotka wpadła ooo to byłbaby bramka hiszpanskiej ligi,brawo wraca forma zółtej
escobar81
Zarejestrowany od: 670 dni
Ilość komentarzy: 2270
Oceny: +14067
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Fiorentina Napoli Górnik Zabrze Polska Real Madryt
12.12.2016 / 23:55:03
Piłka jest nieprzewidywalna. Przed meczem byłem przekonany, że Atletico wygra ten mecz, w najgorszym wypadku remis, a że przegra w handicapie... szok.
Warrpirek
Zarejestrowany od: 1275 dni
Ilość komentarzy: 348
Oceny: +386
13.12.2016 / 00:06:37
Że Villarreal wygrał u siebie nazywasz szokiem? To było do przewidzenia, wystarczy zobaczyć jak grają. U siebie mogą ograć każdego.
astra16
Oceny: +92
13.12.2016 / 10:42:02
nigdy niedałbym atletico na wygrana na stadionie villarealu,atletico nielubi grac z druzynami swojego pokroju czyli z dobra obrona
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1276 dni
Ilość komentarzy: 7377
Oceny: -8939
12.12.2016 / 23:48:30
I tym to meczem Atletico praktycznie wykluczylo sie z walki o mistrza.
12.12.2016 / 22:55:27
Beznadzieja tej jesieni w wykonaniu AM.. Intensywność z jaką grali przez ostatnie 3 sezony chyba zostawiła ślad .. Nie da się oszukać organizmów, to zawodowi piłkarze ale też tylko ...
12.12.2016 / 22:43:02
Zolci dzis o klase lepsi, a Atletico kolejny mecz na bardzo niskim poziomie. Cholo musi wstrzasnac ta druzyna
-Co?!
- ....Przydałaby się jakaś łódź podwodna z drogi na dno :) Najlepiej żółta.
12.12.2016 / 23:11:38
Czy to jakiś Światowy Dzień Suchara? Gdzie nie spojrze żarty z gleby:)
nemrod51021
Zarejestrowany od: 1097 dni
Ilość komentarzy: 4940
Oceny: +30489
Wisła Kraków Polska Real Madryt
12.12.2016 / 22:40:29
Villareal zjadł taktycznie AtM, ale tak to jest jak się gra taki wyczerpujący "football" jaki pokazują materace...
Kamilek9
Zarejestrowany od: 112 dni
Ilość komentarzy: 189
Oceny: +1962
12.12.2016 / 22:37:00
No Villarreal ale ty mi teraz zaimponowałeś...
LigaMistrzów!
Zarejestrowany od: 82 dni
Ilość komentarzy: 38
Oceny: -302
12.12.2016 / 22:35:53
/ -35
O WY KURWY ZAJEBANE ATLETICO!!!!!!!!!!!! nigdy nie obstawiajcie na tych skurwysynow jebanych pierdolonych kurwa co oni grali to sie w glowie nie miesci korona kielce by was rozpierdolila jebaki zajebane co to kurwa jest la liga czy kurwa poziom wigry suwałki? villarreal was wpierdolił bardziej niż real atletico juz się konczy
nemrod51021
12.12.2016 / 22:39:34
Jesteś spierdolony jeżeli postawiłeś na AtM, które na wyjeździe gra z Żółtą Łodzią Podwodną... Atm od pewnego czasu chuja gra.
Pacikable
Zarejestrowany od: 169 dni
Ilość komentarzy: 72
Oceny: +650
Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Leicester City FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Portugalia
12.12.2016 / 22:45:11
Villareal byl w tabeli zaraz za Atleti wiec na chuj sie prujesz? to nie jest jakas tam druzyna z konca tabeli przykro mi :) a teraz... sa dwa oczka wyzej :)
nemrod51021
13.12.2016 / 16:27:14
Dlatego mu idioto tak napisałem użyj mózgu o ile go masz.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Villarreal - Atlético Madryt 12.12.2016 wynik: 3:0 z dnia 12.12.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.