Ilość komentarzy: 2
Oceny: +9
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Legia Warszawa
24.12.2016 / 15:11:20
Druga bramka dla Fiołków, sprezentowana przez Zielińskiego, jak można kryć na 3 metry przed 16-stką. Pewnie dlatego został zmieniony. Poza tym mecz palce lizać!
Metoda112
Zarejestrowany od: 71 dni
Ilość komentarzy: 10
Oceny: +83
Manchester United Legia Warszawa Atlético Madryt
23.12.2016 / 23:35:48
ZIELINSKI ZADOMAWIA SIE W PIERWSZEJ 11-STCE CO BARDZO CIESZY , MA WIELKI POTENCJAŁ, A POZA TYM WSPANIAŁY MECZ
Karolinka1996
Zarejestrowany od: 243 dni
Ilość komentarzy: 313
Oceny: +1565
Juventus Turyn Włochy Legia Warszawa
23.12.2016 / 21:04:47
Piękny mecz. Bramka Lorenzo Insignie stadiony świata. Bernardeschi i Mertens też świetne rozgrywki
Hangman
Zarejestrowany od: 123 dni
Ilość komentarzy: 76
Oceny: +122
Legia Warszawa Olimpia Elbląg Stal Rzeszów Polska U17
23.12.2016 / 14:32:43
Bramkarz Napoli Reina to niezły ręcznik. Marnej jakości bramkarz. Uważam, że w naszej lidze znajdują się lepsi.
Oceny: +81
RSC Anderlecht Brazylia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg
23.12.2016 / 12:34:46
Chyba nikt się nie spodziewał takiego wyniku! Szkoda tylko że Napoli straciło punkty. Jak Milik wyleczy swoją kontuzję to jego drużyna będzie lepiej grała.
/ -15
sedzia tak blisko i dał dupy przecież nie było karnego. no ale cóz błędy się zdarzają.
Petie__Weedie
Zarejestrowany od: 1202 dni
Ilość komentarzy: 531
Oceny: +3407
Leeds United AFC Inter Mediolan Polska Real Madryt Stal Stalowa Wola
23.12.2016 / 11:21:51
Bardzo cieszy, że Zielu zaczyna grać częściej w podstawowej 11-tce ;)
astra16
Zarejestrowany od: 81 dni
Ilość komentarzy: 30
Oceny: +92
23.12.2016 / 11:16:00
kapitalny mecz,to co robi mertens niesamowite ;)) według mnie on spokojnie powinien byc top 10 na swiecie a wyjebac takiego pogbe czy ibre ;))
chamstwo
Zarejestrowany od: 1394 dni
Ilość komentarzy: 7105
Oceny: +37311
Juventus Turyn
23.12.2016 / 10:55:23
Co za mecz, co za bramy. To uderzenie Insigne, potem popisówka Federico zwieńczona asystą do Zarate, który uderza z pierwszej.. Widowisko nie zawiodło, zajebiste spotkanie.
iqtorn
Zarejestrowany od: 62 dni
Ilość komentarzy: 120
Oceny: +778
Polska
23.12.2016 / 09:43:46
Bardzo ładne zachowanie Martensa przy golu. Pomimo, że był faulowany przez obrońcę, utrzymał się na nogach i zakończył akcję golem. Ilu innych w podobnej sytuacji przewróciłoby się domagając się czerwa dla obrońcy? Śmiem twierdzić, że większość.
Zauważyłem dziwną manierę u piłkarzy Fiorentiny, ogólnie całej Serie A: mnóstwo żółtych kartek dostają strzelcy bramek za wycieczkę poza stadion lub ściągnięcie koszulki, na miejscu trenera solidnie bym się wkur@#$% bo grajek może wypaść przez głupotę na ważny mecz.
SIL3NT''
Zarejestrowany od: 64 dni
Ilość komentarzy: 119
Oceny: +1023
Polska
23.12.2016 / 09:32:00
Mecz palce lizać. Bernardeschi pokazał klasę.
jerzyyyyyy
Zarejestrowany od: 1610 dni
Ilość komentarzy: 1927
Oceny: +6689
FC Baník Ostrava Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Górnik Zabrze GKS Katowice Polska Rozwój Katowice
23.12.2016 / 08:40:58
hehe a miało być tak pięknie ale to jest piłka i nic nie jest wiadome do końca meczu
Oceny: +17580
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
23.12.2016 / 06:36:49
Bernardeschi co mecz naprawde 2 piekne bramki i sliczna asysta
escobar81
Zarejestrowany od: 663 dni
Ilość komentarzy: 2256
Oceny: +14018
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Fiorentina Napoli Górnik Zabrze Polska Real Madryt
23.12.2016 / 02:45:07
Insigne ma młotek w nodze - rzekłby Hajto.
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1270 dni
Ilość komentarzy: 7352
Oceny: -8812
23.12.2016 / 02:31:32
Co im odpierdala we Fiorentinie z tym sciaganiem koszulek.
0biektywnie
Zarejestrowany od: 78 dni
Ilość komentarzy: 11
Oceny: +252
23.12.2016 / 00:57:38
Jeden z najlepszych meczy jakie ostatnio ogladalem, bramki kapitalne :)
Interfan
Zarejestrowany od: 970 dni
Ilość komentarzy: 612
Oceny: +1299
Arsenal Londyn Inter Mediolan FC Barcelona
22.12.2016 / 23:59:50
Meczyk był ekstra, 1 połowa była niezła. Druga za to, to petarda 5 bramek i wielki mecz Bernardesciego.
Oceny: +133
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Liverpool FC Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska FC Barcelona
22.12.2016 / 23:18:34
co za bramka Opla Insigni , majstersztyk :))) ma tą noge ułożoną karakan :)
23.12.2016 / 01:19:50
chyba tylko dlatego, że tamten spalony minimalnie. Ale poza tym nie ma w ogóle porównania ze strzałem Opla.
Co te Napoli odjebało...
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Fiorentina - Napoli 22.12.2016 wynik: 3:3 z dnia 22.12.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.